بلماضی: مقابل تیمی پیروز شدیم که ۲ سال پیش به آن باخته بودیم

بلماضی: مقابل تیمی پیروز شدیم که ۲ سال پیش به آن باخته بودیم

2778
20:11
23 بهمن 1396
سرمربی الدحیل پس از پیروزی مقابل ذوب آهن گفت: به بازیکنان تیمم به خاطر عملکرد خوبشان در دیدار مقابل ذوب آهن که اصلا رقیب آسانی نبود، تبریک می‌گویم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی الدحیل پس از پیروزی مقابل ذوب آهن گفت: به بازیکنان تیمم به خاطر عملکرد خوبشان در دیدار مقابل ذوب آهن که اصلا رقیب آسانی نبود، تبریک می‌گویم.

به گزارش وبسایت نود، جمال بلماضی، سرمربی الدحیل پس از پیروزی مقابل ذوب آهن گفت: به بازیکنان تیمم به خاطر عملکرد خوبشان در دیدار مقابل ذوب آهن که اصلا رقیب آسانی نبود، تبریک می‌گویم. خیلی خوب می‌دانستیم که با تیم قدرتمندی بازی می‌کنیم و این تیم در رده دوم جدول لیگ ایران است و این تیم با توجه به قدرت جمسانی بالای بازیکنانش بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. در نیمه اول بازی قدرت جسمانی رقیب ما را نگه داشت اما در نیمه دوم به بازی برگشتیم و عملکرد دلخواه خودمان را داشتیم.

وی افزود: پیش از این گفته بودم ما در مقابل همین تیم ۲ سال پیش شکست خورده بودیم و در دیدار امشب نیز در نیمه اول بازی را باخته بودیم اما خیلی دیر به بازی برگشتیم. ما باید در بازی های آینده تمرکزمان را بالا ببریم چون مسیر طولانی پیش رو داریم.

 

1004

نظرات کاربران
reza
دیگه شدیم که بورکینافاسو لیگ اسیا دیروز عربستان وامارات وامروز قطر وازبکستان .....ما با این امکانات وتیم داری فقط تحقیر میشیم فقط تیم ملی که اونم معلوم نیست براش چه خوابی دیدن بعد کی روش.........
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲:۲۱
پاسخ
8
17