بلوغ پرسپولیس در آسیا؛ الوصل، رنسانس برانکو

بلوغ پرسپولیس در آسیا؛ الوصل، رنسانس برانکو

7814
17:11
15 اسفند 1396
پرسپولیس در بازی با السد 13 پاس کلیدی به ثبت رساند که در مقایسه با دو بازی گذشته قرمزها برابر السد و استقلال پیشرفت بسیار بزرگی بوده است. بازگشت به پرسپولیس گذشته که می‌توان از آن با عنوان رنسانس پرسپولیس یاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس در بازی با الوصل 13 پاس کلیدی به ثبت رساند که در مقایسه با دو بازی گذشته قرمزها برابر السد و استقلال پیشرفت بسیار بزرگی بوده است. بازگشت به پرسپولیس گذشته که می‌تواند آن‌ها را دوباره به اوج برساند.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس در سومین و آخرین بازی مرحله رفت لیگ قهرمانان آسیا نمایش قابل قبولی را اجرا کرد و دوباره به همان پرسپولیسی تبدیل شد که با بازی روان و خلاقیت بالا در طول 90 دقیقه بارها و بارها روی دروازه حریف خطرساز میشد. قرمزها در بازی برابر الوصل 13 پاس کلیدی ثبت کردند که بهترین آمار تیم برانکو در این فصل از لیگ آسیا بوده است. گراف پاس‌های کلیدی سرخپوشان در این بازی نشان از استفاده تیم برانکو از همه ابعاد زمین را دارد اما تمایل قرمزها به استفاده از سمت چپ زمین و توانایی‌های امیری و انصاری نشان از تغییر برانکو برای متمایل شدن غالب حملات از راست به چپ دارد.

پرسپولیس در بازی با السد فقط 6 پاس کلیدی ثبت کرد و شب بدی را پشت سر گذاشت. گراف پاس‌های کلیدی قرمزها در بازی با السد را می‌بینید.

شکست پرسپولیس در آن بازی و شکست در موقعیت‌سازی برانکو را تا بازی با استقلال هم تغییر نداد اما شکست در دربی برانکو را مجبور به انجام تغییراتی کرد تا بازی امشب با الوصل را بتوان رنسانس پرسپولیس دانست.

بازی با نسف قارشی در هفته اول لیگ قهرمانان هم البته پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش گذاشته و موقعیت‌های متعددی را به وجود آورده بود. حتی بیشتر از بازی با الوصل. روزهایی که بردها باعث شده بود برانکو برابر انجام تغییرات مقاومت کند اما حالا در هفته پایانی دور رفت پرسپولیس با انجام تغییراتی نسبتا وسیع به همان پرسپولیس همیشگی آقای پروفسور تبدیل شد. گراف‌ پاس‌های کلیدی پرسپولیسی‌ها برابر نسف قارشی شباهت به گراف بازی با الوصل دارد اما نه با تمایل به چپ.

14002

نظرات کاربران
Milade asemani
بازی بدی نبود و خیلی خوب هم نبود آخه الوصل تیم ضعیفی بود وپرسپولیس فقط دو گل بهش زد ک این نشون میده پرسپولیس هنوز به سطح اول آسیا نرسیده
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۶:۲۹
پاسخ
80
9
jd.dri
برانکو یه وقت جوگیر نشه ... الوصل یه تیم بی آزار و " نازنازی" بود مثل نصف قارشی که اصلآ دفاع نداشت ... البته هر دو تیم در زمین خودشون متفاوت ظاهر میشن ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵:۵۵
پاسخ
98
9
مهدی
الوصل چندتا بازیکنشو نداشت؟ فک کنم هفتا بابا بلوغ خخخخ رنسانس
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵:۳۱
پاسخ
114
9
دختر پرسپوليسي
آغاز امپراطوري پرسپوليس قهرمان
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۵:۵۸
پاسخ
8
88
حمید
متاسفانه پرسپولیس افت کرده.بازی دیروز هم پرسپولیس همیشگی نبود.دلیل افت پرسپولیس هم افت کردن منشا و کامیابینیا و خستگی علیپور و دفاع تیم هستند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷:۴۷
پاسخ
77
29