بلیت‌ دیدار پرسپولیس - پیکان در ورزشگاه عرضه می‌شود

بلیت‌ دیدار پرسپولیس - پیکان در ورزشگاه عرضه می‌شود

1665
10:43
28 آبان 1397
برای بازی پرسپولیس با تراکتورسازی، بلیت فروشی به شکل الکترونیک خواهد بود و بلیتی در ورزشگاه عرضه نخواهد شد اما برای بازی امروز پرسپولیس برابر پیکان، بلیت فروشی در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - برای بازی پرسپولیس با تراکتورسازی، بلیت فروشی به شکل الکترونیک خواهد بود و بلیتی در ورزشگاه عرضه نخواهد شد اما برای بازی امروز پرسپولیس برابر پیکان، بلیت فروشی در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هوادارانی که قصد دارند بازی پرسپولیس برابر پیکان را از نزدیک نظاره‌گر باشند، اما برای خریداری بلیت به شکل الکترونیک اقدام نکرده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند، در ورزشگاه نسبت به خریداری بلیت بازی، اقدام نمایند.

این در حالی است که تمام ظرفیت بلیت فروشی بازی پرسپولیس – تراکتورسازی به شکل الکترونیک خواهد بود.

گفتنی است بازی پرسپولیس و پیکان در چارچوب دیدارهای هفته نهم لیگ برتر، امروز دوشنبه از ساعت 16:15 دقیقه برگزار خواهد شد و درهای ورزشگاه نیز از ساعت 12 باز می‌شود.

 

2051

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
بازی میکنیم میمیریم ننگ و ذلت فرار را به ترکیه را نمی پذیریم!
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵:۰۱
پاسخ
2
17
شازده آبی
خخخخخ قبلا هم گفته بودین جان میدین جام نمیدین خخخخخخخ
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴:۲۳
5
0
مهران
بهترین بازیکن اسیا نتونستید جعل کنید من از طرف ای اف سی معذرت میخام
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶:۲۹
پاسخ
13
7
شازده آبی
اینا برای بزرگترین بازی قرن شون ورزشگاهو پر نکردن حالا برای بازی پیکان برن استادیوم؟؟؟؟ عجیبا غریبا پرچم ویتنامو نبرین خخخخخخخخخخ
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱:۲۸
پاسخ
15
7
محمدان بنگلادش
نیازی به بلیط فروشی نیست. هوادارای تیم پیروزی بیشتر در فضای مجازی و مسابقات پیامکی دیده میشن. تعداد تماشاگراشون تو لیگ جزو 4 تا تیم اول هم نیست....
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹:۱۶
پاسخ
17
4