بلیت‌فروشی دربی اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص می‌یابد

بلیت‌فروشی دربی اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص می‌یابد

732
12:19
05 فروردین 1398
عواید حاصل از بلیط فروشی دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و ذوب آهن اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص می‌یابد.

به گزارش وب سایت نود  و به نقل از سایت باشگاه سپاهان، مسعود تابش، مدیر عامل باشگاه سپاهان ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش آمده در استان گلستان و خساراتی که به مردم این منطقه وارده شده است خاطر‌نشان کرد: وظیفه ما است که در این شرایط پیش آمده به هموطنا‌ن‌مان در استان گلستان یاری رسانیم و به همین منظور تصمیم گرفته شد به عنوان میزبان این مسابقه درآمد حاصل از بلیط فروشی دربی اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص یابد که بر همین اساس علاقمندان، هواداران طلایی دل و مردم نوع دوست اصفهان می‌توانند به صورت همت عالی و آنچه که در توان دارند با خرید بیش از یک بلیت در کمک‌ رسانی به سیل‌زدگان استان گلستان در این امر خیر و خدا پسندانه مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان هلال احمر اصفهان، نیروهای امدادرسان در ورزشگاه نقش جهان مستقر خواهند شد و آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی همشهریان عزیز خواهند بود.

2051

سایت باشگاه سپاهان
نظرات کاربران
عسگری
خیلی عالی است. باید درفوتبالمان فرهنگ سازی کنیم.حتی اگر بازیکن یا تیم خودی خطایی کرد تذکر بدهیم و تیم رقیب کاردرست فرهنگی کرد تشویقش کنیم
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۲۹
پاسخ
0
22
فقط سپاهان
ایشالا نتیجش رو تو بازی ببنید
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲:۴۵
پاسخ
0
19
تراختورچی
هواداران تراختور از همه پیشقدم تر بودن تو کمک به سیل زده ها
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۲۳
پاسخ
35
1
لر
کار قشنگی هست ... آفرین
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳:۴۸
پاسخ
0
35
محسن
حرکت بسیار زیباییه امیدوارم دیگر تیمای پرطرفدار ایران مثه استقلال و پرسپولیس مثه سپاهان درآمد بازی رو که فکر می کنم چندمیلیارد تومنی باشه به این کار خیر اختصاص بدن.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶:۱۲
پاسخ
0
37