بمب آبی بالاخره منفجر شد؛ جپاروف به استقلال پیوست

بمب آبی بالاخره منفجر شد؛ جپاروف به استقلال پیوست

106522
01:58
26 دی 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی فوتبال ازبکستان با قراردادی به مبلغ 500 هزار دلار برای یک فصل و نیم به استقلال پیوست.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی فوتبال ازبکستان با قراردادی به مبلغ 500 هزار دلار برای یک فصل و نیم به استقلال پیوست.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، سرور جپاروف هافبک 34 ساله تیم ملی فوتبال ازبکستان پس از توافق با مسئولان باشگاه استقلال شنبه شب به جمع آبی پوشان پیوست.

جپاروف روز شنبه در تست پزشکی باشگاه استقلال شرکت کرد و مذاکرات طولانی طرفین تا بامداد یکشنبه به طول انجامید و به توافق منجر شد.

رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال مدت قرارداد جپاروف با  آبی پوشان را یک فصل و نیم اعلام کرد.

هافبک ازبکستانی اولین خرید تیم استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر است.

افتخاری پس از پایان جلسه با سرور جپاروف گفت: پس از حدود 5 ساعت مذاکره، با جپاروف برای همکاری به مدت یک فصل و نیم به توافق رسیدیم.

وی ادامه داد: مبلغ توافق هم 500 هزار دلار است که 150 هزار دلار برای نیم فصل امسال و 350 هزار دلار هم برای فصل آینده خواهد بود. گزینه هایی نیز در قرارداد ایشان قرار گرفته از جمله پاداش برای زدن 10 گل و 2 بار سفر به کشورش در سال با هزینه باشگاه. البته این توافقنامه زمانی حالت رسمی و اجرایی می گیرد که این بازیکن ITC خود را گرفته و در تست های پزشکی نیز جواب مثبت بگیرد.

 

نظرات کاربران
آرمان
ازبک ها میگن ۸۰۰ هزار دلار ولی تو ایران اعلام میکن ۵۰۰ هزار دلار من حرف ازبکها رو قبول دارم!
۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۲:۰۰
پاسخ
2
6
یاسین
ما جپارفو نیاوردیم که به بارسسا گل به زنه اوردیم به تیم های گل بزنه هههههههههههههههههههههههههههههههههههههه درودبر استقلال
۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۵:۴۸
پاسخ
3
4
مهدی ،استقلالی
انگار سید جلال ۱۸سالشه میگن پیرمرد ،اگه خارحیه مثل بازیجنای ا کراینه شما نیس ک معلوم نیست....
۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۸:۲۸
پاسخ
4
2
تیم 700 گله
آفرین آفرین به پرسپولیسیها شما بایدم از علیمنصور ایراد بگیرید اگه از اول فصل تا حال به بازیها نگاه کنید از خود بازی صنعت نفت که بازی برده رو باختیم بعدش ماشین سازی بعدش فولاد بعدش گسترش فولاد وحتی تراکتور ما همه این بازیهارو به خاطر کم تجربگی چند تا بازیکن باختیم الان با اومدن جباروف وتیموریان تیممون عالی میشه علی منصور خودش خوبه حالا خوبه دوسال پیش تا قهرمانی فقط یه گل فاصله داشت البته بایدم این چیزارو بگید چون منصوریان حسرتتونو نه ساله کرد امسالم ده سالتون میکنه راستی یه چیز میگم فقط قول بدین نسوزیدا هیچ میدونستی اگه اون دربی روبه جای چهار دو چهر هیچ برده بودین الان قهرمان شده بودینن
۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۷:۰۹
پاسخ
2
4
افشین۲۴
ناموسا فازتون چیه؟اینم میاد با رحمتی سر کاپیتانی دعوا میکنه دوتاشون میشینن رو نیمکت بمبتون تو باشگاه میترکه.رحمتی خداحافظی میکنه.منصوریان اخراج میشه.میرین از تیم ژاوی ۶ تا میخورین میایین تو دربی ۴ تا میخورین افتخاری استعفا میده میشه عین روز اول.بعد میایین بازم کری میخونین.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۸:۱۰
پاسخ
2
2
حسن
ای بابا بازم بمب.یه وقت مثل رضایی و رحمانی نشه صلوااااااااات
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱:۳۸
پاسخ
7
12
Saeid
بقول سروش رفیعی همه چیز تو زمین مشخص میشه...بذارید ببینیم خرید شش تایی ها واقعا خوبه ک انقد بهش مینازن ههه
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰:۲۳
پاسخ
8
10
عمو بهنام
بمب؟ :)))))))))) این بابابزرگ ترقه هم نیست عامو
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰:۲۱
پاسخ
11
6
علیرضا اس***
جباروف به استقلال خوش اومدی!!!
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴:۱۴
پاسخ
3
13
Cox
خودم پرسپولیسی هستم ولی خدایی همه تیما باید فکر آوردن این جور بازیکن ها باشن تا سطح لیگ بالا بره اگه خرید پایداری باشه واقعا سطح لیگ بالا میبره امیدوارم
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰:۱۰
پاسخ
3
10
امین
عالی شد مبارکه ابی دلان
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷:۰۲
پاسخ
2
10
نادر
خانه سالمندان شده
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵:۰۹
پاسخ
11
8
عطا
ميگم اين الان فرش شده اومده يا هنوز بايد فرش شه؟ استقلالياي عزيز بزاريد با تيمتون يه جلسه تمرين كنه بعد انقد الكي كري بخونيد... ((:
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱:۰۸
پاسخ
8
8
احسان
تبریک میگم به استقلاليا ما هم بدمون نمیاد استقلال برگرده به شرایط مطلوبش والا این فصل حوصلنون سر رفت از بس رفيقاي استقلاليمون ازشون خبری نبود خدا کنه شما هم وضعتون خوب شه دوباره کری خونی شروع شه خخخ
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰:۳۶
پاسخ
9
7
یه پرسپولیسی
با اینکه یه پرسپولیسیم ام به استقلالیها تبریک میگم. با اینگه کمی سنش بالاست اما بازیکن خوبیه و دو بار هم بازیکن سال اسیا شده. ولی با این اوصاف جام مال ماست. دربی مال ماست. 6 تا و 4 تا مال ماست.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶:۲۶
پاسخ
11
8