بنتو: بازی با ایران دوستانه اما سنگین بود/ با نقاط ضعف و قوت تیمم آشنا شده‌ام

بنتو: بازی با ایران دوستانه اما سنگین بود/ با نقاط ضعف و قوت تیمم آشنا شده‌ام

7607
18:55
21 خرداد 1398
سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی گفت: من به نقاط ضعف و قوت تیم ملی کره رسیده ام اما نشست خبری جایی نیست که بخواهم آن‌ها را تشریح کنم.

به گزارش وبسایت نود، پائولو بنتو بعد از تساوی تیم ملی کره مقابل ایران اظهار داشت: من نمی‌خواهم در این شرایط تیم ملی ایران را به لحاظ فنی و تاکتیکی تجزیه و تحلیل کنم. این درست نیست که بعد از این دیدار ایران را مورد آنالیز قرار بدهم چون قبلا در خصوص ایران و شرایط صحبت‌هایم را انجام داده‌ام. اگر چه این بازی دوستانه بود اما یک مسابقه سنگین را شاهد بودیم.

سرمربی کره در پاسخ به این سوال که آیا از نتیجه راضی هستید گفت: اگر چه این بازی دوستانه و سنگین بود ولی تساوی نتیجه منصفانه و عادلانه بود. کره جنوبی بعد از ۸ سال دروازه ایران را باز کرد، من 16 بازی قبلی کره را مورد تحلیل قرار دادم و این آنالیزها و تحلیل‌ها ادامه دارد که بتوانیم تاکتیک‌های مناسب را برای هر بازی انتخاب کنیم.

سرمربی تیم ملی کره جنوبی تاکید کرد: الان برای ما فوتبال بازی کردن مهم تر است، باید خودمان را آماده کنیم که در هر مسابقه یک رقابت شدید داشته باشیم.

بنتو ادامه داد: با این بازی های دوستانه باید نقاط ضعفمان را پیدا کنیم که پنهان هستند و خیلی‌ها آن را نمی‌بینند. نقاط قوتمان را هم باید بیشتر تقویت کنیم. من به نقاط ضعف و قوت تیم ملی کره رسیده ام اما نشست خبری جایی نیست که بخواهم آن‌ها را تشریح کنم. این شکل از تساوی ناامیدکننده نیست. یک بازی سنگین را پشت سر گذاشتیم و هر دو تیم شانس برد داشتند. هر دو تیم هم در دفاع و هم در حمله خوب کار  کردند و شاید به خاطر محکم بودن برنامه‌های دفاعی بود که فرصت گلزنی کم بود. ما بعد از زدن گل اول فرصت داشتیم که بازی را در اختیار خودمان بگیریم اما آنها تیم قدرتمندی بودند. تیم ملی ایران بلافاصله خط دفاع ما را تحت فشار قرار داد و به گل رسید.

سرمربی کره در پاسخ به این سوال که آیا واقعا از این بازی رضایت دارد گفت: من به تنهایی نمی‌خواهم این دیدار را آنالیز کنم. به محض پایان بازی نمی‌شود به آنالیز دقیقی رسید ولی می‌دانم ایران در 8 سال گذشته از کره گل نخورده بود. تاکید می‌کنم کره می‌خواهد 90 دقیقه بجنگد.

1870

نظرات کاربران
پرسپولیسی گرگان
بچه ها مرسی ای کاش ماهم امکانات و سرمایه اونا رو داشتیم تا از اسیا بالاتر میرفتیم
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴:۴۸
پاسخ
2
30
ستارگان سرخ ایران
حیف شد ای کاش این بازی توی جام ملتها پارسال تکرار می شد ولی خیلی جذاب میشه این دو تیم فینال 4 سال دیگه بهم بخورن من خیلی به ویلموتس خوش بینم فکر می کنم تیم ملی فوق العاده ای درانتظار ماست
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۱۹
پاسخ
4
63
فوتبال زیبا
بترس از تموم شدن آزمون و خطا های تیم ملی و تکمیل شدن جمع بندی چون ویلموتس و وحید کاری میکنن که راهی جز افتخار برای تساوی برات نمونه
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴:۴۰
پاسخ
11
125
بهزاد
اون گلی که زدین نتیجه اشتباه بازیکنان بود وگرنه امکان نداشت گل بزنین
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۱۸
پاسخ
9
116
پویا
یه ستاره بزن..بعد هشت یه گل زدین دیگ
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰:۱۱
پاسخ
12
137