بهاروند:احضارم به کمیته اخلاق را از شما می‌شنوم!/پنالتی سپاهان گل می‌شد بازی‌ها مهندسی شده بود؟

بهاروند:احضارم به کمیته اخلاق را از شما می‌شنوم!/پنالتی سپاهان گل می‌شد بازی‌ها مهندسی شده بود؟

6244
01:48
13 خرداد 1398
رئیس سازمان لیگ در واکنش به احضارش به کمیته اخلاق گفت:چیزی کتبا به من اعلام نکردند و این موضوعات را از شما می‌شنوم، کاری که باید انجام می‌دادم این بود که قانون را انجام دهم.

به گزارش وب‌سایت نود، حیدر بهاروند بعد از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و داماش اظهار داشت: متاسفانه شنیده‌ام اتفاقاتی در تهران رخ داده و صحبت‌هایی مطرح شده که دور از عدالت است. نمی‌دانم میثاقی در تلویزیون چه گفته ولی او بیاید اینجا را ببیند و فضا و شرایط را بررسی کند و بعد در تلویزیون بگوید چه کسی مقصر بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که شما چه کسی را مقصر می‌دانید، گفت: شما باید بهتر از من این موضوع را بدانید. من حتما گزارش خود را به مقامات مسئول خواهم داد.

رئیس سازمان لیگ برتر در خصوص اینکه به وی اخطار داده‌اند و او را احضار کرده‌اند گفت:چیزی کتبا به من اعلام نکردند و این موضوعات را از شما می‌شنوم. کاری که باید انجام می‌دادم این بود که قانون را انجام دهم. من می‌توانستم ساده‌ترین راه را انتخاب کنم و بازی را تعطیل کنم ولی فکر این را کردم که 20 الی 30 هزار نفر به استادیوم آمدند.

وی در پاسخ به سؤال مبنی بر اینکه مقصر اتفاقات بازی امروز چه کسی است، گفت: شما باید این موضوع را بهتر از من بدانید. من مسئول نظم و امنیت نیستم. چون این کارها بر عهده من نیست. مسئولان داماش می‌گفتند ما به زمین نمی‌آییم چون تماشاگرانمان را به داخل ورزشگاه راه نمی‌دهند. آیا مسئول کنترل و رفت و آمد تماشاگران هم من هستم؟

بهاروند در خصوص اینکه یکی از ایرادات به سازمان لیگ این بود که سه روز قبل از برگزاری بازی اهواز را به عنوان میزبان اعلام کردند، گفت:‌این موضوع صحت ندارد. ما روز بازی هشتم محل فینال را به مسئولان باشگاه اعلام کردیم.

خبرنگاری گفت: آیا مسابقات لیگ برتر مهندسی شده یا خیر، که بهاروند پاسخ داد:‌اگر مسابقات مهندسی شده چگونه تا هفته آخر 4 تیم مدعی بودند؟ آیا پنالتی سپاهان که اعلام شد بازی‌ها مهندسی نشده بود؟ یا اگر بازیکن پرسپولیس از پشت محوطه شوت زده و توپ به پای مدافع سپاهان خورده و داخل دروازه این تیم رفته بازی‌ها مهندسی شده است؟ به نظرم این حرف‌ها درست نیست.

4416

نظرات کاربران
حسین
این با با هنوز تو جو باز ی سپاهان هست
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶:۰۰
پاسخ
6
6
ارتش جهانی پرسپولیس
خودشون پنالتی خراب میکنن بعد میگن نتایج مهندسی شده
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷:۲۵
پاسخ
6
23
Amir
همه اشتباه میگن فقط پرسپولیسیا راست میگن.دیگه مونده داورا براشون گل بزنن
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰:۴۳
پاسخ
27
6
ماندگار
داستان کی بود کی بود من نبودم شروع شد، آخرشم ماسمالی میشه میره، همه هم سر پست و مقام و پولشون میمونن، ادمین جان خدا قوت
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶:۱۳
پاسخ
1
10
مهدی
انتظار دارید بگه اره مهندسی شده است ؟ چرا بهاروند نمیگه تو همون حذفی همه اتفافات با اخراج ایران پوریان شروع شد ؟ چرا 5 گل سالم استقلال (به اس خوزستان , سپاهان , پدیده , ذوب اهن , صنعت نفت ) اشاره نمیکنن؟ چرا گل سالم تراکتور به پرسپولیس رو کسی نمیگه ؟ دیگه نمیگم که همون صحنه بازی پرسپولیس که رو بودیمیر پنالتی گرفتن بازی رفت دقیقا همون صحته برا ماشین پنالتی نگرفتن , اخراج وقیقه 5 علیپور تو اولین بازی مقابل پدیده نمیگم , مصونیت از کارت گرفتن بازیکتان پرسپولیس رو نمیگم , و هزار تا اشتباه دیگه .گیر دادن به از دست دادن پنالتی سپاهان. اگه از هر پرسمولیسی بپرسی تو اقتصاد و استخدام و ... عدالت هست میگه اره , ولی ازش بپرسی تو فوتبال حق خوری میشه میگه نه. چرا ؟ چون منفعتش در خطره . با کسی که منعتش در خطره نمیشه درباره عدالت حرف زد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۵:۰۲
پاسخ
22
5
پرسپولیس ایران
بزار اینا دنبال مهندس بگردن ما بدنبال قهرمانی های بیشتر
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۴:۵۴
پاسخ
2
22
❤❤❤❤❤❤Yaser
بازم طبق معمول با ریش سفیدی حل میشه انگار نه انگاربقول معروف نه خانی آمده نه خانی رفته
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۳:۰۱
پاسخ
1
85
ابو عباس
بردارانه متوهمه ژاپنی بر این عقیده هستن که زمانی بازیا مهندسی نیست که یکیشون جام بگیره . برانکو خدا ازت نگذره کاری که تو با مثلثه ژاپنی کردی امریکا با هیروشیما نکرد.مچکرم
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۷:۴۳
پاسخ
14
133
زلزله 6 ریشتری سرخ
به قول حاج مایلی کسایی از مهندسی میگن که خودشون دکترای این کارن
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۲:۱۱
پاسخ
12
124
مهدی
همون حاجی مایلی هم غیرمستقیم گفت اره مهندسی شده بود مثل جام های شما...تا دیروز فحشش میدادین حالا به حرفش استناد میکنید ؟ عجب
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۶:۲۷
14
4