بهاروند: هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می‌کنیم

بهاروند: هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می‌کنیم

1355
21:38
29 دی 1398
سرپرست فدراسیون فوتبال می‌گوید این فدراسیون از تصمیم باشگاه‌ها برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا حمایت می‌کند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، حیدر بهاروند در حاشیه مجمع هیات فوتبال استان گلستان در پاسخ به سوالی درباره وضعیت سرمربی تیم ملی اظهار کرد: انشاءالله هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می‌کنیم. هم گزینه‌های خارجی داریم و هم با گزینه‌های داخلی مذاکره کردیم. در این زمینه گویا رسانه‌ها از ما زرنگ‌تر هستند.

او در پاسخ به این سوال که آیا علی دایی گزینه نهایی سرمربی تیم ملی محسوب می‌شود، گفت: هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ایم. درباره این موضوع یک نفر تصمیم نمی‌گیرد. افرادی گزینه هستند و هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ایم.

او درباره این که دیدار استقلال و الکویت چطور برگزار خواهد شد، گفت: گویا این بازی به تعویق افتاده است. هنوز هم زمان جدیدی اعلام نکرده‌اند. اگر قرار باشد تیم‌های ایرانی از رقبای خود در آسیا میزبانی نکنند، قطعا انصراف می‌دهند. تا الان مساله‌ای که به طور رسمی موضع فدراسیون فوتبال است انصراف از لیگ قهرمانان آسیا است.

سرپرست فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره این که آیا حمید استیلی در تیم امید به کارش ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: فعلا برنامه‌ای درباره این موضوع نداریم.

بهاروند در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا مربیان خارجی از ایران می‌روند، گفت: آنها باید پولشان را بگیرند و البته برخی از آنها هم به خاطر دلایل شخصی از ایران می‌روند.

او درباره این که گفته می‌شد فدراسیون فوتبال با برانکو ایوانکوویچ به توافق رسیده بود هم گفت: نه. ما با کسی توافق نکردیم.

وی درباره بحث میزبانی نمایندگان ایران از رقبای خود در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: در این زمینه باشگاه‌ها باید تصمیم بگیرند و باشگاه‌ها هم برای مردم هستند. آنها هواداران میلیونی دارند. همین باشگاه‌ها تصمیم گرفتند اگر نتوانند از رقبا میزبانی کنند از لیگ باشگاه‌های آسیا انصراف بدهند ما هم حمایت می‌کنیم. آنها حق دارند چنین تصمیمی بگیرند. آنها به دنبال حفظ منافع خود هستند. اگر باشگاهی خارج از ایران از رقبای خود میزبانی کند هم تماشاگر را از دست داده است و هم منابع مالی زیادی باید هزینه کند.

بهاروند درباره پرداختی‌های فدراسیون فوتبال به مارک ویلموتس هم گفت: من از آن اطلاعی ندارم. بهتر است در این باره از سخنگوی فدراسیون بپرسید.

4416

نظرات کاربران
adel
بهترین گزینه ایرانی مایلی کهن هستش او در تیم ملی از همه موفق تره
۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳:۰۵
پاسخ
0
0
رسول مشهد
خواهشا دایی رو نذارین
۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۳۳
پاسخ
6
20
شیاطین سرخ
یه جوری انقدر کشش میدن که میخوان مربی انتخاب کنن انگار میخوان موشک هوا کنن بره کره مریخ ....زحمت نکشین حالا وقت هست بزارین مقدماتی جام جهانی که تمام شد اونموقع مربیتون رو انتخاب کنید انقدر زمان رو از دست دادین که عین خیالتونم نیست میزبانی هم که از تیم ملی گرفته شده خیلی احتمال صعود تیم به جام جهانی اومده پایین ولی خوب باز انسان به امید زندس ولی با این روندی که اینا در پیش گرفتن انسان با امید هم مردس.......
۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۴۰
پاسخ
1
35
پرسپولیس
درود بر تو با شرف
۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۳۴
پاسخ
12
5
ستارگان سرخ ایران
گزینه خارجیتون کیه؟!برانکو که رفت نکنه استراماچونی باشه ! حاضرم استراماچونی مربی تیممون باشه ولی علی دایی نشه آخه با تاکتیک بزن زیرش که به جایی نمی رسیم! ما مثل یه عده چرت و پرت نمی گیم اگه استرا باشه حمایت می کنیم ای کاش درک هوادار پرسپولیس رو تیمهای دیگه هم داشتن!
۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲:۵۴
پاسخ
12
35
کوهمره جروق
چرا اسم قلعه نویی نیاوردی.معلومه که نظرت رنگی هست و از روی منطق نیست
۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۶:۰۰
0
0
x
اگه استراما باشه من پرسپولیسی هم راضی ام.
۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۳۶
4
22
نه به مافیای آبی
فقط قلعه نویی و دایی نباشند چون نتیجه از همین ابتدا مشخص است دقیقا مانند سرمربی تیم امید که مردم میدانستن ره به جایی نخواهد برد
۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰:۴۸
پاسخ
6
41