بهترین‌های هفته سوم لیگ برتر؛ با تشکر از دروازه‌بان‌های حریف!

بهترین‌های هفته سوم لیگ برتر؛ با تشکر از دروازه‌بان‌های حریف!

7764
18:23
27 شهریور 1398
شاید سه امتیاز بازی با نساجی به خاطر اشتباهات دروازه‌بان حریف به دست آمد اما بدون باخت بودن شاگردان صادقی آنها را تبدیل به پدیده لیگ برتر کرده است.

به گزارش وب‌سایت نود، هفته سوم لیگ برتر هفته اتفاقات ویژه‌ای نبود. تیم‌هایی که بردند خیلی برتری ویژه‌ای نسبت به حریفان نداشتند و تیم‌های بازنده و یک امتیازی هم شاید با کمی شانس می‌توانستند عملکرد بهتری را کسب کنند. در چنین هفته‌ای انتخاب بهترین ها سخت‌تر از همیشه خواهد بود.

گل هفته: کمال‌الدین نیک‌خوی (سایپا)
در جمع جوانان سایپا یکی، دو بازیکن باتجربه حضور دارند که یکی از آنها کمال‌الدین نیک‌خوی مدافع 30 ساله نارنجی‌پوشان است. اگر در گل‌های قبلی سایپا کمی فاکتور شانس و اشتباه دروازه‌بان حریف تاثیر داشت اما گل چهارم این تیم را باید تمام و کمال به نام نیک‌خوی نوشت. حرکت خوب او و در نهایت ضربه زیبایش خیال ابراهیم صادقی را از سه امتیاز این بازی راحت کرد. اگر گل او نبود شاید نساجی می‌توانست با امتیاز از بازی خارج شود.

پاس گل هفته: علیرضا ابراهیمی (گل‌گهر)
پاس گل هفته هم مانند گل اثر یک مدافع است. علیرضا ابراهیمی از زمین خودی با یک پاس بلند و بسیار دقیق توپ را به سجاد عاشوری رساند. پاس ابراهیمی به قدری زیبا بود که برای مهاجم گل‌گهر راهی جز گل‌ زدن باقی نگذاشت.

بازیکن هفته: محمدحسین کنعانی‌زادگان (پرسپولیس)
ضربه ایستگاهی پرسپولیس اگرچه با اشتباه دریس به گل تبدیل شد اما شوت سرکش کنعانی‌زادگان هم نباید نادیده گرفت. البته کنعانی‌زادگان عملکردش در این بازی به یک گل خلاصه نشد. او بهترین مدافع تیمش بود. یازده نبرد موفق در مصاف با بازیکنان صنعت نفت آبادان به تیم حریف اجازه نزدیک شدن به دروازه رادو را نداد. در روز غیبت بیرانوند پرسپولیس تمایل نداشت موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌اش ایجاد شود و کنعانی‌زادگان این وظیفه را به خوبی انجام داد.

بهترین تیم: سایپا
شاید سه امتیاز بازی با نساجی به خاطر اشتباهات دروازه‌بان حریف به دست آمد اما بدون باخت بودن شاگردان صادقی در سه بازی هفته ابتدایی نشان می‌دهد که برد آنها فقط مرهون این اتفاق نبوده است. جوانترین تیم لیگ تا این‌جای کار همه را غافلگیر کرده است و اگرچه زود است اما فعلا می‌توان آنها را پدیده لیگ دانست.

بهترین مربی: یحیی گل‌محمدی (شهر خودرو)
اولین تیم 9 امتیازی لیگ برتر، تیمی که دستپخت یحیی گل‌محمدی است. تیمی که از فصل گذشته شکل گرفته و این فصل کامل شده تا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد. حالا دیگر بردهای یحیی را به حساب اتفاق ویژه لیگ نمی‌گذارند و یکی از جذابیت‌های لیگ این فصل حضور پدیده با سرمربی جوانش است.

سیو هفته: بوژیدار رادوشویچ (پرسپولیس)
پرسپولیس هم ممکن بود با یک نتیجه خطرناک راهی دربی شود اما یک سیو از رادوشویچ مانع از این اتفاق شد. ضربه ایستگاهی صنعت نفت را رادو به زیبایی دفع کرد تا هم دروازه‌اش را بسته نگه دارد و هم اعتماد به نفس خودش و تیمش را بالا ببرد. 

بهترین دروازه‌بان: رشید مظاهری (تراکتورسازی)
ذوب‌آهن یکی از بهترین تیم‌های این هفته بود. آنها با وجود این که مقابل تراکتورسازی بازی داشتند اما حمله همه‌جانبه را در دستور کار خود قرار دادند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شد این حملات به نتیجه نرسید حضور رشید مظاهری درون دروازه بود. او و پیام نیازمند تنها دروازه‌بان‌های لیگ با سه کلین‌شیت هستند. 

گاف هفته: محمد امین رضایی (نساجی)
پیش از این مهرزاد معدنچی توانسته بود از کرنر به مهدی رحمتی گل بزند. گل سایپا هم تا حدودی خاطره این گل را زنده کرد. ارسال محمدفرد از حوالی نقطه کرنر بدون هیچ مشکلی وارد دروازه شد و حتی شماره 2 نارنجی‌ها از این گل سورپرایز شد. او دقایقی بعد، اشتباه بزرگتر را انجام داد و به جای توپ، سایه آن را زد تا با خوردن گل دوم کار تیمش را بسازد. ادامه اشتباهات رضایی به تعویض او در بین دو نیمه و آمدن میرزازاد منجر شد. 

تیرک هفته: رضا علیاری (نساجی)
ارسال حسن جعفری و ضربه سر رضا علیاری می‌توانست کامبک نساجی را مقابل سایپا تکمیل کرده و یک امتیاز را برای این تیم به ارمغان بیاورد. تیرک دروازه اما مانع از این اتفاق شد و یک کامبک جذاب ناقص ماند.

موقعیت از دست رفته هفته: محمد محبی (سپاهان)
پورقاز با یک ضربه اوت، ولسیانی را صاحب توپ کرد و همکاری دو مدافع میانی زردپوشان در آستانه ورود به داخل دروازه بود. برخورد توپ با محبی اما حساس‌ترین موقعیت این بازی را هدر داد.

اشتباه داوری هفته: محمدرضا اکبریان
دیاباته با خطای بازیکن نفت مسجدسلیمان در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور بازی را ادامه داد تا اوضاع استراماچونی را در استقلال سخت‌تر کند. البته کارت زرد دوم فرشید اسماعیلی به اشتباه و اخراج این بازیکن تیری بود که دو نشان زد. هم استقلال را ده‌نفره کرد و هم برای دربی دست سرمربی ایتالیایی را خالی‌تر از قبل کرد. 

بازیکن بی‌دقت هفته: سعید واسعی (پیکان)
سعید واسعی بازیکن پیکان با 6 شوت به سمت دروازه شاهین بوشهر رکورددار این هفته است. البته او حتی یکی از شوت‌هایش را هم داخل چارچوب نزد تا دومین رکوردش را هم ثبت کند. البته او در نهایت با ارسال یک کرنر زمینه ساز تک گل تیمش شد و پیکانی‌ها را از شکست نجات داد تا عملکرد خوبش در این بازی خیلی هم بی‌نتیجه نباشد. البته کرنر پیکانی‌ها با اشتباه داور به دست آمد که سروصدای زیادی هم به پا کرد. 

30388

نظرات کاربران
دوچرخه سواران
دست استرا خالی تر از قبل شد؟جالبه .آخه امسال فقط یک جین بازیکن گرفتن و دستشون خالیه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲:۴۸
پاسخ
60
55
همیشه قرمززززز
خطای اسماعیلی چشم مجهز نمی خاد همه دیدن پای بازیکنو زد حالا میخان توجیه کنند می گن داور اشتباه کرد فدراسیون دیگه چطوری از ششتقلال حمایت کنه؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۴۹
پاسخ
88
17
پارسا
خخخخخ استقلال نبود
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۲۰
پاسخ
87
12
علی
دقت نکردی بخش اکبریان رو بخون متوجه میشی که بخش قربانی هفته اسم استقلال رو جا انداخته... مهندسی هفته!
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵:۴۶
8
61