بهروان: عنایتی مشکلی برای بازی کردن برابر سایپا نداشت

بهروان: عنایتی مشکلی برای بازی کردن برابر سایپا نداشت

1993
18:45
15 بهمن 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت که اعتراض مسئولان سایپا درباره محرومیت رضا عنایتی درست نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت که اعتراض مسئولان سایپا درباره محرومیت رضا عنایتی درست نیست.

به گزارش وبسایت نود ، غلامرضا بهروان در مورد اعتراض سرپرست باشگاه سایپا به بازی کردن رضا عنایتی در دیدار امروز اظهار داشت: اگر سازمان لیگ بداند که بازیکن حق بازی کردن نداشته، مانع حضور او در میدان می‌شود.

وی افزود: طبق آیین‌نامه، بازیکنی که می‌خواهد در نیم فصل به تیم دیگری برود، اگر کمتر از 3 اخطار گرفته باشد، اخطارها به قوت خود باقی می‌ماند ولی اگر 3 اخطاره شده و محرومیت را گذارنده است، با رفتن به تیم دیگری تک اخطار او پاک می‌شود. بنابراین اگر این اتفاق برای رضا عنایتی افتاده باشد، مشکلی برای بازی کردن در این دیدار نداشته است.

 

کد/2020

نظرات کاربران
کوروش
آن ها گفتند عنایتی با احتساب کارت زردهایی که در نیم فصل اول با پیراهن تیم پدیده گرفته، حق حضور در برابر سایپا را نداشته است. این اعتراض اما خیلی زود توسط سازمان لیگ پاسخ داده شد. کمیته مسابقات اعلام کرد مطابق بند 11 ماده 13 آئین نامه انضباطی، هنگام انتقال بازیکن از تیمی به تیمی دیگر، کارت زردهای قبلی او پاک می شود. کمیته مسابقات سازمان لیگ در حالی این بحث را مطرح کرده که ظاهراً بند 11 ماده 13 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ایران شامل بازیکنان جدید سه تیم خوزستانی از جمله محمد قاضی، احمد آل نعمه، محسن بیات و کیوان امرایی نمی‌شود! به نظر می رسد اگر برخی از رسانه ها به همان میزان که در کوچک ترین مسائل مربوط به باشگاه های خوزستانی حساسیت به خرج می دهند، روی حضور عنایتی در بازی عصر چهارشنبه ورزشگاه انقلاب کرج نیز حساسیت به خرج می دادند، موضوع کمی پیچیده تر از آن چیزی می شد که کمیته مسابقات اعلام کرد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۴:۵۲
پاسخ
0
0
ali
بالاخره یه تبصره من درآوردی میزنین که بازی 3 صفر نشه هیچکسی هم شک نمیکنه وای به حال این فوتبال ایران باید قوانینش
۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۳۱:۱۲
پاسخ
7
3