به بهانه آخرین فرصت منچستریونایتد برای تنفس در فضای لیگ قهرمانان اروپا؛ رستگاری شیاطین در دقایق ماورایی

به بهانه آخرین فرصت منچستریونایتد برای تنفس در فضای لیگ قهرمانان اروپا؛ رستگاری شیاطین در دقایق ماورایی

3871
11:34
27 فروردین 1398
منچستریونایتد تاریخی پر از بازگشت‌های باشکوه و ناممکن داشته و همین موضوع بارسلونا را می‌ترساند.

 

به گزارش سایت نود، منچستریونایتد پس از شکست یک - صفر در بازی رفت مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، حالا برای جبران در خانه بارسلونا کار دشواری در پیش دارد اما خاطره برتری تاریخی مقابل بایرن در همین ورزشگاه در فینال فصل 1999-1998 از یک سو و تخصص شیاطین سرخ در بازگشت‌های تاریخی از سوی دیگر  باعث می‌شود کار تیم سولسشائر را تمام شده ندانیم.

شب رویایی نوکمپ 

گفتن از بازی نهایی فصل 1999-1998 لیگ قهرمانان دیگر تکراری است. ماریو باسلر با یک ضربه آزاد دیدنی بایرن را تا آستانه پیروزی پیش برد. تعویض ماتیوس توسط هیتزفلد، جنجال زیادی به پا کرد و در نهایت 2 گل از 2 بازیکن تعویضی به نام‌های شرینگام و سولسشائر برتری 2 - یک شیاطین سرخ را رقم زد. نقل شده که وقتی منچستریونایتد گل تساوی را به ثمر رساند، ماساژورها بایرن‌مونیخ با امید زیادی آماده کار روی بدن بازیکنان خسته خودشان برای وقت اضافه شدند اما شیاطین سرخ گل دوم را توسط سرمربی فعلی به ثمر رساندند تا آن‌هایی که برای آذین کردن جام با رنگ پیراهن بایرن به تونل رفته بودند، برای تعویض رنگ دوباره به سمت تونل رهنمون شوند! 

گل قهرمانی 

در فصل 2009-2008 برای اولین بار از زمان تاسیس لیگ برتر انگلیس، لیورپول و منچستریونایتد توامان در کورس قهرمانی بودند و چند هفته بعد از برتری 4  -یک لیورپول رده دومی در خانه منچستریونایتد، اگر شیاطین سرخ مقابل استون‌ویلا می‌لغریدند، لیورپول به صدر می‌آمد و با توجه به بازی‌های آسان به احتمال زیاد قهرمان می‌شد. بازی منچستریونایتد در خانه مقابل استون ویلا با تساوی پیش می‌رفت که ناگهان تعویض طلایی فرگوسن ورق را برگرداند و ماکدا، بازیکنان گمنام ایتالیایی در دقیقه 90 گلی زد که معنایش قهرمانی در پایان فصل بود.

یک قربانی به نام پاری‌سن‌ژرمن 

جدیدترین اپیزود بازگشت شیاطین سرخ در بازی مرحله یک‌هشتم‌نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا شکل گرفت؛ جایی که منچستریونایتد شکست 2 - صفر خانگی مقابل پاری‌سن‌ژرمن را با برتری 3 - یک در خانه رقیب جبران کرد و در شرایطی که هیچ کس امیدی به صعود این تیم نداشت به جمع 8 تیم برتر راه یافت.

شب خاص تورین 

منچستریونایتد در رویایی‌ترین فصل تاریخش در نیمه‌نهایی فصل 1999-1998 لیگ قهرمانان به مصاف یوونتوس رفت. بازی رفت در اولدترافورد با تنها گل کونته در حال پایان یافتن به سود یووه بود اما گیگز در یکی از بهترین شب‌های آنجلو پروتزی، سنگربان رقیب در دقیقه 1+90 گل تساوی را به ثمر رساند. بازی برگشت در تورین با 2گل زودهنگام به سود میزبان در جریان بود و منچستریونایتد را حذف شده می‌دانستند اما تیم بزرگ فرگی ناگهان به بازی برگشت و با زدن 3 و برتری 3 - 2 در این بازی به فینال و در نهایت جام رسید.

1977

 

نظرات کاربران
تراختور
منچستر یک پای فیناله و حتی قهرمان هم میشه.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱:۳۰
پاسخ
2
1
حیدر
عمرا بارسلونا امتیاز بده توی نیوکمپ
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸:۴۹
پاسخ
1
1
عشقم پرسپولیس
منچستر دو یک میزنه میره مرحله بعد تا با لیورپول بازی کنه
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵:۴۲
پاسخ
12
12
یونایتدی
احتمال اینکه بارسا ببره خیلی زیاده ولی اگه ما ببریم....
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۵۹
پاسخ
8
35
مهدی
امیدوارم بازم منچستر بتونه برنده شه... خیلی سخته، اما میشه بارسا رو هم ببره
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶:۰۲
پاسخ
24
25
طوفان سرخ اسیا
به نظرم اگر یووه و بارسا رو Cr7 و مسی حساب کردن سیتی ی فوق ستاره رو نیمکتش داره که اگر ی روزنه تو خط دفاع تون پیدا کنه ازش تونل می سازه اون کسی نیست جز پپ گواردیولا واقعا رقابت فوق العاده ای هست امسال
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸:۰۶
پاسخ
7
16
بابک
فعلا پپ تاتنهام رو حذف کنه بارسا و یووه پیشکش خخخخ
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۵:۵۳
2
13
گونکالوس جانشین تیام
چرا هیچکی لیور پول رو مدعی نمیدونه ؟ به موقعش ..
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۵۴
10
5
ی یوونتوسی 2اتیشه
فقط یووه بقیه به گرد پاش هم نمیرسن
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵:۳۹
پاسخ
32
9
داریوش
بارسا با بقیه فرق داره سخت هست ولی غیر ممکن نیست
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴:۱۹
پاسخ
5
37