به بهانه درخشش مویزه کین در ترکیب یوونتوس؛ 7 جدید ایتالیا در حال شکل گرفتن کنار سلطان شماره 7

به بهانه درخشش مویزه کین در ترکیب یوونتوس؛ 7 جدید ایتالیا در حال شکل گرفتن کنار سلطان شماره 7

3593
10:47
26 فروردین 1398
ستاره جدید سری A نام خودش در ترکیب یوونتوس را تثبیت کرده است.

به گزارش سایت نود، شاید برای کسی که همیشه دنبال 20 بوده‌، 7 نمره قابل قبولی نباشد اما از نگاه سایت معتبر «هو اسکورد» میانگین امتیاز 7 نمره خوبی برای پسر جوان خط حمله یوونتوس به شمار می‌آید. داستان راجع به کسی است که خیلی زود دارد تحت فشار سکوهای نژادپرست سری  A مرد می‌شود و جواب همه توهین‌های نژادپرستانه و همه شانه خالی کردن‌های هم‌تیمی‌اش را با موفقیت و گل زدن‌های متوالی می‌دهد.

 شروع از 12 سالگی 

 آکادمی یوونتوس در 12 سالگی مویزه کین سیاه‌پوست را از آکادمی تیم همشهری تورینو ربود تا مویزه نوجوان مراحل رشد را در همان سال‌هایی طی کند که یوونتوس شروع به درو کردن عناوین در ایتالیا کرده بود. یووه برای کین حکم خانه‌ای اشرافی را داشت که پسر کوچکش یاد گرفته بود باید بدرخشد و بزرگ و با افتخار زندگی کند. شروع هافبک کناری یوونتوس برای حضور در تیم اصلی ماسیمیلیانو آلگری مصادف شد با شروع 7 دست‌نیافتنی جدید این تیم کریستیانو رونالدو که از مادرید آمد تا در بازی‌های بزرگ نقش اصلی را برای تیمش ایفا کند و ششمین قهرمانی اروپا را با یوونتوسی به دست بیاورد. بنابراین مویزه کین تحت تعلیم برنده 5 جایزه توپ طلا قرار گرفت. از همان ابتدا بازیکن بزرگ بودن را از رونالدو آموخت؛ وقتی می‌بینیم در بازی‌هایی که احتیاج به گل دارند، گل برتری تیمش را به ثمر می‌رساند. او دارد یاد می‌گیرد مثل رونالدو از کناره‌ها به حمله اضافه شود و رفته رفته پست مهاجم را برای خودش در تیم جا بیندازد که تا به اینجا کاملا موفق بوده  و اغلب رسانه‌ها او را به عنوان مهاجم می‌شناسند. 

 7 بعدی

مویزه کین آموزش‌های مربوط به شماره 7 بودن را هم به خوبی در حال فراگرفته و اگر اتفاق خاصی نیفتد شماره پیراهنش بعد از رفتن رونالدو با میانگین نمره‌اش از سایت هواسکورد هماهنگ خواهد شد و احتمالا 7 بعدی قهرمان ایتالیا مهاجم جوان این تیم خواهد بود. کریستیانو هر بار در هر چالش و حاشیه و انتقاد و موقعیت سختی قرار گرفت آنقدر گل به ثمر رساند تا همه نگاه‌ها معطوف رکوردها و گل‌زنی‌های پی در پی او باشد. امروز مویزه کین هم برای عبور از اولین چالش دوران حرفه‌ای‌اش و رویارویی با هیولای زشت نژادپرستی دارد فقط گل می‌زند و به این ترتیب هواداران نژادپرست رقبای یوونتوس به زودی پی خواهند برد این چهره قرار است همین گل‌ها را در تیم ملی برایشان به ثمر برساند و این‌گونه مجبورند با اوهر چه زودتر آشتی کنند. 6 گل در 6 مسابقه اخیر برای یووه نشان می‌دهد استعدادیاب‌های این تیم بیهوده به آکادمی تیم همشهری دستبرد نزده‌اند و جذب بازیکن 12 ساله  جواب داده است. کین امسال به طور حتم قهرمانی سری A را تجربه خواهد کرد. بانوی پیر به دنبال موفقیت در لیگ قهرمانان است و بعید نیست یوونتوس با قهرمانی در معتبرترین جام اروپایی این تجربه شیرین و بزرگ را هم به مهاجم جوانش در اولین فصل حضور ببخشد. یکی از بزرگ‌ترین استعدادهای بزرگ‌ترین تیم ایتالیا در کنار یکی از  بزرگ‌ترین بازیکنان دنیا در حال کسب عناوین بزرگ و رشد کردن و بزرگ شدن است. بدون تردید بزرگی این ستاره دیدنی‌تر از این روزهای کسب تجربه خواهد بود. هر چند او در همین روزها نگاه‌ها را به خود خیره کرده و بعید نیست به زودی رقیب معلم بزرگش و جایگزین کریستیانو رونالدو در ترکیب یووه شود. مویزه کین همین حالا هم حسابی سر زبان‌ها افتاده و برخلاف دیگر ستاره‌های جوان لازم نیست برای بیشتر شنیدن از او منتظر بمانیم. در فوتبال ایتالیا پسری متولد شد که حمله ناجوانمردانه نژادپرستی را با گلزنی پشت سر گذاشت و یک‌ شبه مرد شد.

1977
 

حسین سعیدی نیکو
نظرات کاربران
فوتبال پاک
خب یووه ستاره های خودشو پیدا کرده پس دیگه به رونالدو نیازی نیست رونالدو بره خونشون تا لیگ قهرمانان شروع شد بیاد گل بزنه بعد یه سری بچه بیان بگن وای رونالدو تو هر بازی گل میزنه دادا یک سال استراحت کرده میخوای به عنوان مهاجم نوک دروازه خالی رو بزنه بیرون؟؟؟ یووه رونالدو رو برای لیگ قهرمانان گرفت ولی متاسفانه با رونالدو هم حذفی رو از دست دادند هم دیگه به فینال نمیرسند چون احتمال داره تو همین مرحله توسط جوانان هلندی حذف بشوند اگه اومدن بالا هم توسط من سیتی حذف میشن
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۲۱
پاسخ
43
9
Amin
من سیتی صعود نمیکنه
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۲۰
1
5
Cr7-18
):
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷:۴۳
0
6