بودجه 95 میلیون پوندی چلسی برای خرید باکایوکو و ساندرو

بودجه 95 میلیون پوندی چلسی برای خرید باکایوکو و ساندرو

2806
02:50
29 خرداد 1396
چلسی برای راضی کردن کونته قصد دارد دو بازیکن درخواستی سرمربی ایتالیایی را جذب کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی برای راضی کردن کونته قصد دارد دو بازیکن درخواستی سرمربی ایتالیایی را جذب کند.

به گزارش وبسایت نود، گاردین گزارش می دهد که بعد از نارضایتی کونته بابت عدم فعالیت مناسب در پنجره نقل و انتقالات تابستانی و تیره شدن رابطه کونته با سران باشگاه، مقامات بالادستی چلسی آماده اند تا با خرید دو بازیکن از لیست درخواستی کونته، نظر سرمربی موفق خود را جلب کنند.

پیش تر صحبت از این بود که آنتونیو کونته سرمربی موفق چلسی بر سر مسائل مربوط به نقل و انتقالات تیمش، با سران باشگاه چلسی اختلاف پیدا کرده است به شکلی که حتی ممکن است استمفوردبریج را ترک کند. کونته در دوران حضورش در یوونتوس هم چنین شرایطی را تجربه کرده بود که در نهایت به جدایی وی از بیانکونری منجر شد.

حالا در این شرایط سران چلسی قصد دارند با خرید دو هدف اصلی کونته در تابستان 2017 (ساندرو و باکایوکو) اوضاع را تغییر دهند. باشگاه یوونتوس چند روز پیش تایید کرد که پیشنهادی را از چلسی بابت خرید ساندرو دریافت کرده ولی این پیشنهاد را رد کرده است. اما حالا شنیده می شود آبی ها حاضرند برای خرید ساندرو پیشنهاد 55 میلیون پوندی ارائه کنند، مبلغی که می تواند رکورد نقل و انتقالات را در باشگاه چلسی جابجا کند.

دیگر بازیکن مدنظر کونته، باکایوکو هافبک ملی پوش موناکو است که چلسی برای جذب این بازیکن قصد دارد 40 میلیون پوند پرداخت کند و بعید به نظر می رسد مانعی بر سر راه انتقال باکایوکو به استمفوردبریج وجود داشته باشد.

در عین حال چلسی در تلاش است تا قرارداد کونته را هم تمدید کند، آن ها رقم دستمزد سالیانه 9.6 میلیون پوند را به کونته پیشنهاد داده اند. شاید بعد از خرید این دو بازیکن، کونته هم نظرش تغییر کند و به جای فکر کردن به جدایی، قراردادش را تمدید کند.

1878

نظرات کاربران
sha.sa
بابا بخدا چلسی دفاع چپ نمیخواد.ساندرو که دفاع چپه باکایوکو هم هافبک چپ.باکایوکو خرید خوبی میتونه باشه ولی از الونسو بهتر نیست.با وجود ازپیلیکوئتا نیازی به ساندرو نیست
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۷:۵۳
پاسخ
6
1