بودیمیر:با این شرایط به فیفا شکایت می‌کنم/چرا بزرگترین باشگاه آسیا توان پرداخت حقوق ما را ندارد

بودیمیر:با این شرایط به فیفا شکایت می‌کنم/چرا بزرگترین باشگاه آسیا توان پرداخت حقوق ما را ندارد

19980
09:36
16 خرداد 1398
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با ناراحتی از اوضاع این تیم تهدید به شکایت از فیفا کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از وکرنیجی، ماریو بودیمیرمهاجم کروات پرسپولیس درباره قهرمانی با پرسپولیس گفت: ما توانستیم هر دو قهرمانی در لیگ ایران را به دست بیاوریم و اولین تیمی بودیم که بعد از شروع لیگ حرفه‌ای توانست دبل کند. در دیدار فینال شرایط عجیبی حکم فرما بود. تمام تماشاگران ما ورزشگاه را پر کرده بودند و بازی با دو ساعت و نیم تأخیر شروع شد تا بتوانند اندک هواداران حریف را جا بدهند.
او درباره آینده خود در تیم پرسپولیس گفت: اگر اوضاع به همین منوال پیش برود قراردادم را فسخ می‌کنم. شرایط طوری است که باید مطالبه خودم از باشگاه را از طریق فیفا دنبال کنم. باشگاه به تعهدات مالی خود پایبند نبوده است و من مجبور هستم از این طریق به دنبال حق خودم باشم. اگر باشگاه بدهی خود را به من پرداخت کند به تهران بر می‌گردم تا برای تیم بازی کنم چون برای سال بعد قرارداد دارم. در غیر این صورت به فیفا شکایت خواهم کرد.
او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: عجیب است باشگاهی که خود را بزرگترین باشگاه آسیا می‌داند نمی‌تواند حقوق بازیکنان خود را بدهد. واقعاً با این شرایط نمی‌شود ادامه داد.

20441

نظرات کاربران
عادل
تیم بزرگی اما نه اونقدر بزرگ که بدون 1میلیون دلار واسه تو بده
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۱۲
پاسخ
34
5
شازده آبی
ژوزه‌ای دیگر در راه‌است . . . . . . اگ‌بهت گفتن بزرگترین تیم آسیاهستن، . . . . . با خودت فکرنکردی چرا بازی استقلال و الهلال ««الکلاسیکوی آسیاست»» . . . . . . . خخخخخخخ . . . . . . . . . شمام با سپاهان ««الکلاسیکوی حامی‌های‌خاص» برگزار کنین . . . . . . . . . بین «««بزرگ‌بودن»»» و ادعای «««بزرگی‌کردن»»» خیلی فرق‌ه، برادر.
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۳۲
پاسخ
815
261
مصطفی ۰۰۷
بودیمیر جان اینجا مملکت تبعیضه یتیم میره نیمه نهایی و فینال اسیا و کلی ارز اوری می کنه و جام ها رو درو می کنه اما تو امور یومیش می مونه یه تیمم کل کارش خرید و فروش بازیکن و استفاده ازونا واسه نیم فصله و هیچ جامی نمی گیره بعد میره هی قراردادای میلون یورویی می بنده و مربیاش یکی از یکی گرونترن پول اسپانسر مشترکم پیشخور می کنه اخرم میگه وزیر علیه ماست. فرق یتیم با یه تیم خیلی زیاده..
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲:۲۶
پاسخ
187
656
Mohammad
خدایی هر چه زودتر از این تیم جدا شو با اون بازی کردنت تو بدرد گل کوچیک هم نمی خوری
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴:۲۶
پاسخ
183
345
احمد
معلوم نیست این همه درامد باشگاه کجا رفته
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴:۱۷
پاسخ
71
521