بورکلمانس: اردن آینده درخشانی دارد/ اشتانگه: مسئولیت شکست با من است

بورکلمانس: اردن آینده درخشانی دارد/ اشتانگه: مسئولیت شکست با من است

1236
21:29
20 دی 1397
سرمربی تیم ملی فوتبال اردن پس از صعود تیمش به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا گفت: آینده درخشانی داریم.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال اردن امروز (پنجشنبه) در دومین بازی خود در گروه B جام ملت‌های آسیا با نتیجه 2 بر صفر سوریه را شکست داد تا به عنوان نخستین تیم صعود کننده به مرحله بعدی این رقابت‌ها معرفی شود. اردن در بازی نخست نیز با نتیجه یک بر صفر از سد استرالیا گذشته بود.

 

ویتال بورکلمانس، سرمربی تیم ملی فوتبال اردن در نشست خبری پس از بازی با سوریه گفت: بازیکنان اردن بازی خاصی را برابر سوریه انجام دادند تا ادامه حضورشان در جام ملت‌های آسیا را قطعی کنند. فردا این بازی را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا مهیای بازی پایانی برابر فلسطین شویم. تیم ملی فوتبال اردن قادر به اجرای هر اندیشه‌ای در زمین بازی است و با داشتن چنین گروهی کارمان آسان‌ می‌شود.

 

او ادامه داد: هر روز در حال کار کردن برای بهبود سطح فنی تیم ملی اردن هستیم و می‌خواهیم برای هر مرحله جام ملت‌های آسیا آماده باشیم. فکر می‌کنم اردن تیم قدرتمندی با بازیکنان بسیار حرفه‌ای است. در هر بازی متفاوت ظاهر می‌شویم و آینده درخشانی خواهیم داشت.

برند اشتانگه، سرمربی آلمانی تیم ملی فوتبال سوریه نیز در نشست خبری گفت: این صعود را به مردم اردن تبریک می‌گویم. آنها امروز یک تیم بودند و بازیکنان اردن به ویژه پس از شکست‌دادن استرالیا اعتماد به نفس داشتند. بازی را خوب شروع کردیم اما ضد حمله‌ها ما را غافلگیر کرد. سوریه نیز همانند استرالیا در بازی با اردن در ضد حمله‌های حریف از سرعت لازم برخوردار نبود. بازی بعدی‌مان برابر استرالیا بسیار مهم است و هیچ چیزی در فوتبال غیرممکن نیست.

 

وی افزود: نتایج کنونی تیم ملی فوتبال سوریه در جام ملت‌های آسیا قابل مقایسه با نتایج انتخابی جام جهانی 2018 روسیه نیست. ما تغییراتی زیادی را انجام دادیم اما یک تیم می‌مانیم و مسئولیت 2 شکست اخیر سوریه با من است. معتقدم هنوز هم شانس صعود را داریم و باید از سد استرالیا بگذریم. جام ملت‌های آسیا تاکنون شگفتی‌های زیادی را شاهد بوده است.

1004

نظرات کاربران
پویا 1
دوست دار استرالیا سوم بشه و با ایران بازی کنه تا کیروش با پیروزی بر تمام قدرتهای آسیا شیرینی قهرمانی رو چندبرابر کنه
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۰۲
پاسخ
5
19