بوستانی: ما رئال مادرید نیستیم و باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم

بوستانی: ما رئال مادرید نیستیم و باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم

349
16:28
04 اسفند 1397
کریم بوستانی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما رئال مادرید نیستیم که مشکل گل زدن نداشته باشد و باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، کریم بوستانی، در واکنش به صحبت‌های پائولو سرجیو سرمربی صنعت‌نفت که بعد از بازی، بابت داوری و اعلام دو ضربه پنالتی به سود صنعت نفت به شدت ناراحت بود، گفت: نمی‌دانم سرجیو از چه چیزی ناراحت بود ولی معتقدم داوری این مسابقه مشکل خاصی نداشت. به اعتقاد من که پنالتی اول در دقیقه یک کاملا درست بود و حتی بازیکن حریف باید اخراج می‌شد. در پنالتی دوم هم شاید برخی نظر دیگری داشته باشند ولی داور وسط و داوری که پشت دروازه قرار داشت، با یکدیگر صحبت کردند و در نهایت آن صحنه منجر به اعلام پنالتی شد.

او تاکید کرد: در این بازی 3 موقعیت تک به تک از دست دادیم که این به‌خاطر جوان بودن بازیکنان و بی‌تجربگی آنها بود، ضمن اینکه 5 بازیکن را هم در اختیار نداشتیم. ما رئال مادرید نیستیم که مشکل گل زدن نداشته باشد و باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم. وقتی فرصتی به دست می‌آید باید به بهترین شکل از آنها استفاده کنیم.

بوستانی با اشاره به بازی بعدی برابر سپیدرود عنوان کرد: این یک بازی مهم برای هر دو تیم است. برای اینکه خودمان را به تیم‌های بالایی نزدیک کنیم، باید این بازی را ببریم. در واقع این یک مسابقه 6 امتیازی است که امیدوارم نتیجه لازم را بگیریم.

سرمربی استقلال خوزستان در رابطه با اینکه خیلی‌ها معتقدند سقوط استقلال خوزستان قطعی است، گفت: کار سختی داریم و اگر این بازی را می‌بردیم شرایط خیلی بهتر می‌شد. با این حال بچه‌های ما هرگز ناامید نمی‌شوند، تا آخرین هفته تلاش می‌کنیم تا در لیگ برتر بمانیم.

2051

نظرات کاربران
hadi
شکسته نفسی میفرمایین خخخخخ
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶:۲۸
پاسخ
1
3