بوستانی: چند هفته است که از داوری ضربه می‌خوریم

بوستانی: چند هفته است که از داوری ضربه می‌خوریم

2600
19:42
27 مهر 1397
مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: چند هفته است که از داوری ضربه می‌خوریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: چند هفته است که از داوری ضربه می‌خوریم.

به گزارش وبسایت نود، کریم بوستانی در نشست خبری بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم، گفت: داریوش یزدی چون شرایط مساعدی نداشت به نشست نیامد. در نیمه اول بازی خوب پیش می‌رفت تا اینکه با یک اشتباه فردی گل خوردیم. چند هفته است از داوری ضربه می‌خوریم. در تبریز، آبادان و امروز از داوری ضربه خوردیم. اصفهانیان از داوران خوب بود اما چرا این چیدمان را دارد. در شهر خودمان هم از داور متضرر شدیم. در نیمه دوم 9 نفره تلاش کردیم و فقط یک گل خوردیم. در نیمه دوم هدفمان گل نخوردن بود. توانستیم بازی را نگه داریم و گل بیشتری نخوریم. 9 نفره بازی کردن بسیار سخت است. پارس جم در نیمه دوم فقط یک گل به ثمر رساند.

وی در مورد صحنه اخراج آل‌نعمه و حمدی‌نژاد، خاطرنشان کرد:‌ داور باید مدیریت می‌کرد. وقتی خطا به سود ما اعلام شده چرا به آل نعمه کارت دوم را می‌دهد و اخراج می‌شود. طبیعی است که نیمکت ما به این مسئله اعتراض کند. نیمکت حریف هم بسیار پر سر و صدا بود و از ابتدا روی داور تاثیر گذاشتند. چرا آل نعمه اخطار گرفت. اخراج او به ما ضربه زد. بازیکنان می‌خواستند از زمین خارج شوند اما ما به احترام فوتبال و سازمان لیگ تیم را به زمین بازگرداندیم. 

وی در مورد اینکه چه اتفاقی باعث شد وحید حمدی‌نژاد اخراج شود، اظهار داشت: دلیل اخراج حمدی‌نژاد را نمی‌دانم. او کارت قرمز مستقیم در این جنجال‌ها گرفت. داور بازی باید مسابقه را مدیریت کند. آل‌نعمه به اشتباه اخراج شد و در ادامه این اتفاق برای حمدی‌نژاد افتاد. روی این بازی خیلی حساب کرده بودیم و این مسابقه را به چشم سکوی پرتاب می‌دیدیم اما شرایط بازی به طور کلی با اتفاقاتی که افتاد تغییر کرد.

 

1004

 

نظرات کاربران
کی روش
امروز اکثر بازی ها را دیدم واقعا اشتباهات وحشتناکی در بازی استقلال خوزستان افتاد ال نعمه بنده خدا توپ زد تو تصاویر تلویزیونی مشخص بود و بازیکن حریف باید کارت میگرفت در کل امثال خورشیدی، بنیادی فر، اکرمی و زاهدی فر همیشه داخل مسابقات اشتباهات فاحشی دارند
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴:۳۱
پاسخ
0
18
صدر
حیف وقت که گذاشته شود که بازیهای لیگ برتر را ببینیم .واقعا به جای نگاه کردن به این فوتبال زشت و آن داوری کذایی بهتر این نیست که یک کتابی چیزی مطالعه کنیم ؟آخر این چه داوری بود اگر ایتادیوم پر از جمعیت بود که الان سر داور رو مشکستند اونوقت همه میگفتند تماساگران ظرفیت ندارند . این چه ظرفیتی است که داوری کشور دادد ؟چرا به باشگاه هایی که خود هزاران مشکل دارند به راحتی ضربه میزنند .واقعا چرا آقای اصفهانیان رو عوض نمیکنند واقعا در ایران کسی بهتر از این آقا برای کمیته داوران وجود ندارد ؟؟؟!!!
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۴۹
پاسخ
0
20