بوسکتس: ایران بازی را برای اسپانیا مشکل خواهد کرد

بوسکتس: ایران بازی را برای اسپانیا مشکل خواهد کرد

7542
09:47
23 خرداد 1397
«سرخیو بوسکتس» هافبک تیم ملی‌ فوتبال اسپانیا در مورد پیش بینی‌ خود از بازی این تیم مقابل ایران گفت که ایرانی ها، بازی را برای اسپانیا مشکل خواهند کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - «سرخیو بوسکتس» هافبک تیم ملی‌ فوتبال اسپانیا در مورد پیش بینی‌ خود از بازی این تیم مقابل ایران گفت که ایرانی ها، بازی را برای اسپانیا مشکل خواهند کرد.

به گزارش وب سایت نود،  بوسکتس در مصاحبه با شبکه چهار تلویزیون اسپانیا در پاسخ به این پرسش که آیا ترجیح می دادی نخستین دیدار اسپانیا مقابل ایران باشد، گفت: در جام جهانی‌، دیدارهای اندکی‌ وجود دارند که آسان باشند. مردم چیزی از ایران و مراکش نمی‌ دانند. این دو، تیم های بسیار درخشانی نیستند، اما کارها را برای ما دشوار خواهند ساخت و بعداً که با آنها بازی کنیم خواهید دید که پیروزی برابر آنها دشوار است.
اسپانیا در این دوره از رقابتهای جام جهانی با تیم های ایران، پرتغال و مراکش هم گروه شده است. اولین دیدار اسپانیا برابر پرتغال برگزار می شود.
هافبک اسپانیا افزود: ایران و مراکش، مشکلی‌ برای دفاعی بازی کردن و تجمع در جلوی دروازه خود و خطا کردن بر روی حریف برای اینکه بازی، تداومی نباشد و نتوانیم به سوی محوطه آنها حمله کنیم، ندارند.
بوسکتس تصریح کرد: آشکار است که ما در بازی های آماده سازی، درخشان عمل نکردیم، اما این جام جهانی‌ است. قبلا در جام جهانی‌ آفریقای جنوبی که سرانجام فاتح آن شدیم، نیز همین طور بود و بازی های خوب و درخشانی نداشتیم.
به گفته بوسکتس، در جام ملتهای اروپا 2016، پرتغال بازی های درخشانی انجام نداد، اما سرانجام قهرمان شد.
به عقیده وی ، تیم هایی‌ که معمولاً پیروز می‌ شوند، تیم های مستحکم هستند، نه تیم های درخشان که در یک دیدار 5 گل به ثمر می‌ رسانند.
جام جهانی 2018 فردا پنجشنبه با دیدار افتتاحیه میان روسیه میزبان جام و عربستان سعودی در مسکو آغاز می شود. 

 

2051

نظرات کاربران
کنگمینگ
آقای DJ.... با نظرت کاملا موافقم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲:۴۹
پاسخ
0
2
مهران
شک نکن آخر بازی راموس با ویلچر بره بیرون صلوااات
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۴۲
پاسخ
0
14
یاسر6666666444444
اگه نباختین حالا ببینید کی گفتم ایران سعود میکنه من دلم روشنه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۲۱
پاسخ
8
45
علیرضا
صعود
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۵۸
0
9
mohsen19x
اره سعود نوشتنتو دیدم .... فهمیدم واقعا هم دلت و سوادت خیلی روشنه !!!!! اگر سوادت هم مثل دلت روشن باشه فکر کنم تا فینال رفتیم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵:۲۶
4
11
Reza
نمیدونم نتیجه بازیمون با مراکش یا اسپانیا چی میشه. ولی شک ندارم از پرتغال امتیاز میگیریم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷:۱۱
پاسخ
7
54
CR 6+4 FCP
واقعا چرا باید نا شناخته باشیم؟ ما با این همه تمدن.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸:۴۱
پاسخ
11
71
مسی برابر با عشق
خطاب به امید: بی سوادی تا چه حد ما کهن ترین کشور جهانیم نه چین و مصر.وافعا برای یه ایرانی بد هستش این و ندونه ادمین حتما بچاپ
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۲۳
2
6
امید
به تمدن باشه چین کهن ترین کشوره. فوتبال داره عایا؟ یا مصر؟ منظورش تیم ملی ایران بود نه کشور ایران.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳:۴۹
7
18
۶.عدد خاطرها
به نظرم بستگی به بازی اول داره....اگر ببریم.بازی با اسپانیا برای ما راحتر و بدون استرس میشه..واگر در بازی با مراکش نتیجه نگیریم..بازی برای ما سخت میشه وبچه ها به خاطر ترس از حذف .شاید کارایی لازم را انجام ندهند..
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹:۳۷
پاسخ
10
56
jd.dri
عامووووو ... بچه های ما چیزی برای از دست دادن ندارن که استرس داشته باشن ... این تیم اسپانیاست که مقابل ما استرس کم آوردن تو مراحل بعدی رو خواهد داشت ... اونا صعود از گروه رو حتمی میدونن و نگرانی شون فقط اینه که مراحل یک هشتم و یکچهارم به بعد (بدلیل مصدومیت های احتمالی) کم نیارن و حذف نشن ... به حرفهای بوسکتس توجه کن : "" بوسکتس : ایران و مراکش، مشکلی‌ برای دفاع و تجمع جلوی دروازه و خطا بر روی حریف برای اینکه نتوانیم به سوی محوطه آنها حمله کنیم، ندارند ... و به عقیده من ، تیم هایی‌ که معمولاً پیروز (قهرمان) می‌ شوند، تیم های مستحکم هستند، نه تیم های درخشان که در یک دیدار ۵ گل به ثمر می‌ رسانند "" یعنی داره میگه تو بازی با ایران نیازی به حملات همه جانبه و زدن گلهای زیاد نیست چون ممکنه بازیکنان کلیدی (از جمله خودش) دچار مصدومیت بشن و تیم در مراحل بعدی دچار مشکل بشه ... بنابراین من فکر می کنم کی روش ضمن حفظ تاکتیک های ضدحمله ای قبلی ، طرح هائی هم برای این حالت در نظر بگیره که غیر از قطعی کردن تساوی برابر اسپانیا ، با توجه به مهره های هجومی خوبی که داریم ، نیم نگاهی هم به امکان کسب پیروزی داشته باشه ... چرا که نه ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴:۳۷
1
15