بوسکتس، دومین بازیکن پردرآمد بارسلونا

بوسکتس، دومین بازیکن پردرآمد بارسلونا

3917
11:45
29 مرداد 1397
بازیکن وفادار بارسلونا به دومین بازیکن پردرآمد باشگاه تبدیل شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرخیو بوسکتس و بارسلونا برای عقد قراردادی جدید که به موجب آن حقوق این هافبک اسپانیایی افزایش پیدا خواهد کرد، به توافق رسیدند.

به گزارش سایت نود، بوسکتس ماه سپتامبر سال 2016 قراردادش را با بارسلونا تمدید کرد و به همین دلیل تمدید قرارداد او در فهرست اقدامات اورژانسی که باشگاه خودش را ملزم به انجام آنها بداند قرار نداشت،  اما با این وجود مسئولان باشگاه بارسلونا کاپیتان دوم خود را شایسته دریافت حقوقی بالاتر دانسته‌اند.مذاکرات برای افزایش حقوق بوسکتس در پایان فصل گذشته آغاز شد و در روزهای اخیر هم توافق قطعی میان طرفین حاصل شد.در قرارداد جدیدی که بارسلونا با بوسکتس خواهد بست مدت قرارداد فعلی او تمدید نخواهد شد بلکه صرفاً حقوق او افزایش پیدا می‌کند.

قرارداد فعلی بوسکتس با بارسلونا تا پایان فصل 2021-2020 اعتبار دارد اگرچه باشگاه بارسلونا در صورت تمایل می‌تواند این قرارداد را برای دو سال دیگر تمدید کند. همچنین غرامت فسخ قرارداد بوسکتس تغییر نمی‌کند و در 200 میلیون یورو باقی می‌ماند که این رقم با توجه هزینه‌ای که بارسلونا برای خرید هافبک‌های ضعیف‌تر در یکی دو فصل اخیر انجام داده و 500 میلیون یورویی که به عنوان غرامت فسخ قرارداد سرخی روبرتو در نظر گرفته، ناچیز به نظر می‌رسد.

ظاهراً کاتالان‌ها بر این باور هستند که بوسکتس هرگز به آنها برای آزاد گذاشتن او جهت ترک بارسلونا فشار نخواهد آورد به خصوص که با افزایش حقوقش او به دومین بازیکن پردرآمد تیم پس از لیونل مسی تبدیل می‌شود.

1977

نظرات کاربران
بهرام
واقعا طرز فکر اروپایی ها با ما متفاوت مدت قرارداد اضافه نمیشه،قیمت فسخ قرارداد اضافه نمیشه فقط قرار داد جدید میبندن که حقوق بیشتری به بازیکنشون بدن چون فکر میکنن مستحق دریافت پول بیشتری واقعا با شنیدن این چیزا باید یکم فکر کنیم
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶:۴۷
پاسخ
1
38