بوفون: پاریسن ژرمن بدون نیمار کار سختی در لیگ قهرمانان اروپا دارد

بوفون: پاریسن ژرمن بدون نیمار کار سختی در لیگ قهرمانان اروپا دارد

842
11:26
14 بهمن 1397
جیانلوئیجی بوفون دروازه‌بان پاریسن ژرمن معتقد است که با توجه به مصدومیت نیمار آن‌ها کار سختی در برابر منچستریونایتد خواهند داشت.

به گزارش وب‌سایت نود، پاریسن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت. نیمار ستاره برزیلی پاریسی ها به دلیل مصدومیت دو دیدار رفت و برگشت در برابر منچستریونایتد را از دست خواهد داد.

به نقل از سایت fourfourtwo، سنگربان 41 ساله هنوز موفق به قهرمانی در اروپا نشده است و امیدوار است که در این فصل این طلسم را بشکند. او در این باره گفت: "هر سال فکر می کردم که امسال، سال قهرمانی من در اروپا است. الان 24 سال است که من دارم برای قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کنم ولی به نتیجه نرسیدم. شما باید کمی خوش شانس باشید. الان موقعیت خاصی برای ما محسوب می شود، زیرا نیمار مصدوم می شد. برای ما نیمار بازیکن مهمی محسوب می شود. او در سه ماه گذشته کارهای فوق العاده ای برای تیم انجام داده است. کار سختی در لیگ قهرمانان اروپا بدون نیمار داریم."

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
بدون‌نیمارم حذفید :-) بیخود تلاش صعود نکنین :-)
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۰۸
پاسخ
4
7
goler99
کاش تو یووه میموندی امسال شک ندارم ک یووه قهرمان سی ال میشه البته اگ دروازبانش 70 درصد توانایی های تو رو هم داشته باشه ک بعید میدونم. خیلی محبوبی خییییییییییییلی مثل کاسیاس.**
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳:۳۸
پاسخ
9
7
محمود
بازیکن سوپر استار باید از خودش محافظت کنه الان متوجه کار رونالدو و مسی میشید که این ۲ باید تو تمام بازیها بیشترین درخشش رو دارن ولی از خودشونم خوب مراقبت میکنن نیمار خیلی مصدوم میشه بیش از حد
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳:۲۰
پاسخ
2
11