بوفون پنج‌شنبه از فوتبال خداحافظی می‌کند

بوفون پنج‌شنبه از فوتبال خداحافظی می‌کند

5252
08:47
25 اردیبهشت 1397
رسانه‌های ایتالیایی از وقوع یک اتفاق تلخ در روز پنج‌شنبه خبر دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از اینکه باشگاه یوونتوس اعلام کرد جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان  افسانه‌ای‌اش روز پنج‌‍شنبه یک کنفرانس خبری اختصاصی برپا خواهد کرد، گمانه‌زنی‌ها درباره محتوای اظهارات سنگربان ایتالیایی به اوج رسید.

به گزارش سایت نود، در این شرایط جراید معتبری مانند گاتزتادلواسپورت و کوریره دلواسپورت  و همچنین رسانه‌های نزدیک به باشگاه یوونتوس مثل «توتواسپورت» پیش‌بینی کردند بوفون در این کنفرانس خبر رسمی پایان دوران حرفه‌ای‌اش در خاتمه فصل جاری را اعلام خواهد کرد و باشگاه یوونتوس در آخرین بازی فصل در خانه، همزمان با بالاس سر بردن جام سری A برای این چهره اسطوره‌ای مراسم بزرگداشت برگزار خواهد کرد.

 1977

 

نظرات کاربران
۷تراختور
جی جی نرو
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۰۶
پاسخ
3
4
مرتضی
من به عنوان یه دهه هفتادی اولین بازی که از یوونتوس و بوفون به خاطر دارم بازی فینال چمپینوزلیگ با میلان بود.بازی عالی بود از همون روز اسم بوفون رو زبون منه و عاشقشم.بزرگ های فوتبال یکی یکی دارن خدافظی میکنن یادمه روز خدافظی توتی رو که داشتم میدیدم همه گریه میکردن منم همینطور.به یاد ندارم که کسی با بوفون درگیر بشه کسی بهش توهین بکنه با کسی مشکلی داشته باشه.این بشر فوق العاده است.فقط میتونم بگم یکی از ارزو های بزرگ زندگیم اینه یروز ببینمش .مطمعنن بازی اخر برای من یکی از بدترین روزهای زندگیم خواهد بود
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷:۴۲
پاسخ
2
9
علی اصغر شکری
مرد تسخیر ناپذیر دوازه ها
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۵۴
پاسخ
1
4
Amirardalan
:((((((((((((((((((
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۰۱
پاسخ
3
13
Wien
وه که زمان چه زود میگذره،با خداحافظی بوفون بخش بزرگی از خاطرات فوتبالی ما هم به آرشیو میره،خداحافظی هر کدوم از این ستاره ها،یه غم غریبی بدل میذاره،انگار یه تیکه از زندگی آدم کم میشه.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳:۴۴
پاسخ
2
22
سید
از ته دل امیدوارم هیچوقت این اتفاق رو نبینم با خداحافظیش،اولین کسی که دیگه پای دیدن فوتبال نمشینه پدره شاید ی هنرمند وقت نشون دادن هنرش دستاش بلرزه اما تو هنرمندپیری هستی که هیچوقت دستات نمیلرزه برا نشون دادن هنرت .. تو قلب کل جهان همیشه میتپی ..
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۱۱
پاسخ
2
24
مستاجر خدا
تو میروی قطار می ود تمام اسستگاه میرود تو با بوفون به فوتبال علاقه مند شدم هیچ وقت یادم نمیره
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸:۳۱
پاسخ
11
21
Aliiii
بدون شک یکی از ۲دروازبان بزرگ تاریخ فوتبال. توتی رفت و اخرین نفر از خاطرات ما دهه شصتیا از فوتبال هم رفت ، بچهای دهه شصتی دقت کردین آخرین نفر بودا........
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۱:۰۱
پاسخ
3
41
حسین یوونتوس
زمانی به عشق تو و دلپیرو عاشق یووه شدم...خداحافظ اسطوره ی یوونتوس بهترین گلر تاریخ ادمین بچاپ
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶:۱۵
پاسخ
4
38
e
این سه سال بدترین اتفاق ها افتاد خداحافظی مهندس ژاوی نقاش اینیستا و اسطوره هایی مثه توتی و بوفون و ماسکرانو آخه چرا باید اینقدر زجر بکشیم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰:۲۹
پاسخ
6
33
لیورپول
بدترین خبری ک شنیدم کاش 10سال جونتر بودی ای کاش چقد زمان زود میگذره خدایا از عمر من بکاه و ب عمر بوفون بیفزا
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷:۲۲
پاسخ
13
29
مسعودسپاهانی
نرو
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴:۵۹
پاسخ
4
43
عجب
بهترین.رو دستت نبود و نمیاد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳:۴۶
پاسخ
4
53
مهدی
این بزرگوار آخرین بازمونده نسلیه که به خاطرشون عاشق فوتبال شدیم (عجیب که آخرین نفر، ظاهرا از همه قبلیا هم محبوب تره). نه فقط این روزها که خداحافظیش به نظر قطعی می رسید، که از چندسال پیش (بعد از رفتن دل پیرو) موقع تماشای بازیاش بغض می کردم، چون میدونستم این روزا داره برای اونم می رسه. واقعا دیگه دلیلی برای تماشای فوتبال ندارم. مدتهاست زرق و برق این ستاره های امروزی (با تمام احترام به هواداراشون و خودشون) از جلو چشمم افتاده. تماشای چندثانیه تصویر بوفون توی اخبار رو به دیدن یه نود دقیقه کامل ال کلاسیکو و .... ترجیح میدادم. و امروز ظاهرا همین دلخوشی هم داره تموم میشه. حداقل برای اینکه افتخار داشتم دوره درخشش بوفون رو ببینم و یکی از کسایی باشم که فراتر از مرزهای فوتبال عاشقش شدن، برای خودم خوشحالم. شاید بوفون امروز از فوتبال کنار بره، اما من به خودم قول دادم (در حد خودم) افسانه بهترین گلر همه دوران رو برای کسایی که اونو ندیدن و درآینده دوستدار فوتبال میشن، بازگو کنم.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۵۹
2
16
سامان حقگو
وقتی می گن فوتبال عشقه ، من یاد بوفون می افتم ...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸:۰۶
2
18