بوفون: کین مثل رونالدو و باتیستوتا استعداد ذاتی دارد

بوفون: کین مثل رونالدو و باتیستوتا استعداد ذاتی دارد

2446
13:28
09 دی 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - جیانلوئیجی بوفون ستاره یوونتوس نهایتا یک سال دیگر در فوتبال خواهد بود و در تابستان 2019 از فوتبال بازنشسته می شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - جیانلوئیجی بوفون ستاره یوونتوس نهایتا یک سال دیگر در فوتبال خواهد بود و حداکثر تا تابستان 2019 از فوتبال بازنشسته می شود. او اعلام کرده که اگر یووه امسال قهرمان چمپیونزلیگ شود در پایان همین فصل بازنشسته خواهد شد در غیر این صورت خداحافظی از فوتبال را یک سال به تعویق خواهد انداخت.

بوفون که باید با یوونتوس مقابل تاتنهام در لیگ قهرمانان قرار گیرد، هری کین را یکی از خطرناک ترین مهاجمان فوتبال دنیا دانست. کاپیتان یوونتوس گفت:

هری کین در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمان اروپاست و در این باره تردیدی وجود ندارد. به عنوان بازیکن همیشه می توانی با تمرین بهتر شوی اما برخی چیزها مربوط به استعداد ذاتی بازیکنان است. در دوران فوتبالم بازیکنان بزگری مثل رونالدو نازاریو، کریستیانو، اینزاگی و باتیستوتا را دیده ام. این بازیکنان ویژگی های ذاتی خاصی دارند که می توانند دروازه بان ها را آزار بدهند. کین هم این ویژگی ها را دارد. بازی کردن مقابل بهترین ها همیشه بالاترین چالش ممکن است. همیشه از چنین بازیهایی لذت می برم.

کین اخیرا با 56 گل تبدیل به آقای گل سال 2017 شد و پس از سالها آقای گلی یک سال میلادی را از دستان رونالدو و مسی خارج کرد.

1140

نظرات کاربران
CR7 SR4
خبری ازبارسایی هانیست! کم اوردین مامنتظریم بیان الکی یه چیزی بگین ضایه نشین
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۹:۳۴
پاسخ
7
15
Cr7-17
میبینم که یک رئالی دیگه مشی رو گفت ولی اسمی از کریس نبرد خخخخخخخ !Hala madrid¡...
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۷:۵۱
پاسخ
9
23
مجتبی cr7
این دیگه کیه نظر گائوچو مهمه مگه نا دوستان غارسایی؟ :))
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲:۵۳
پاسخ
13
21
❤سلطان کریس❤
میبینم که بهترین گلرجهان اسمی ازهورمون نمیاره....این چه حالت است
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵:۰۹
پاسخ
17
24
Sajjad47
په مشی ؟؟خخخخ
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۳:۵۱
پاسخ
15
20