بولونیا 1-2 یوونتوس؛ پیروزی بیانکونری در آخرین گام سری آ

بولونیا 1-2 یوونتوس؛ پیروزی بیانکونری در آخرین گام سری آ

755
22:23
06 خرداد 1396
یوونتوس در آخرین بازی این فصل خود در سری آ، در لحظات پایانی به یک برد ارزشمند رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - یوونتوس در آخرین بازی این فصل خود در سری آ، در لحظات پایانی به یک برد ارزشمند رسید.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس قهرمان سری آ در این فصل، در آخرین گام این فصل فوتبال ایتالیا، در زمین بولونیا به پیروزی 2-1 رسید تا با روحیه ای خوب خود را آماده فینال لیگ قهرمانان کند.

در یکی از دو بازی همزمان شنبه شب از هفته سی و هشتم و پایانی فوتبال ایتالیا، بولونیا در خانه خود پذیرای یوونتوس قهرمان سری آ بود. دو تیم با این ترکیب به مصاف هم رفتند:

بولونیا

دا کاستا، توروسیدیس، گاستالدلو، کرافس، امبایه، پولگار، تایدر، اوکونکوو، ویویانی، کریتسی، دیسترو

یوونتوس

ادرو، لیشاشتاینر، بارزالی، بن عطیه، آساموا، مارکیزیو، خدیرا، کوادرادو، دیبالا، استورارو، هیگواین

یوونتوس و بولونیا در شرایطی در این بازی به مصاف هم رفتند که امتیازات این مسابقه برای هر دو تیم اهمیتی از نظر جدولی نداشت و یک مسابقه تشریفاتی محسوب می شد، آلگری هم بیش از توجه به این مسابقه، تمرکزش روی بازی با رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان بود.

میهمان در نیمه اول تیم برتر میدان بود و موقعیت های خوبی روی دروازه حریف خلق کرد. اولین فرصت جدی بازی در دقیقه 12 حاصل شد که پاس پولگار؛ دیسترو را در موقعیت خوبی قرار داد ولی ضربه نهایی این بازیکن راه به جایی نبرد. یک دقیقه بعد یوونتوس اولین خطر جدی را روی دروازه حریف ایجاد کرد که دیبالا نتوانست از این موقعیت بهره ببرد.

یووه در دقیقه 16 حتی به گل هم رسید که گل استورارو آفساید اعلام شد. در ادامه باز هم تیم آلگری به حریف فشار آورد تا به گل برتری برسد. در دقایق 20 و 27 بار دیگر دو فرصت خوب نصیب دو مهاجم آرژانتینی یوونتوس شد که هیگواین و دیبالا در استفاده از این دو موقعیت خوب با دقت عمل نکردند. تلاش های یووه در نیمه نخست ادامه داشت ولی با وجود تملک روی توپ و میدان و ایجاد موقعیت گلزنی، بیانکونری در رسیدن به گل ناکام ماند.

با شروع نیمه دوم، خدیرا صاحب اولین فرصت مسابقه شد ولی او هم در گلزنی ناکام ماند تا در آن سمت، میزبان از اولین موقعیت جدی گلزنی خود در نیمه نخست بهره لازم را ببرد.

دقیقه 53: پاس اوکونکوو به تایدر رسید، این بازیکن از پشت محوطه جریمه با یک ضربه دیدنی دروازه یووه را هدف گرفت و کاری هم از ادرو ساخته نبود تا بازی 1-0 به نفع میزبان شود.

به فاصله سه دقیقه یووه می توانست بازی را به تساوی بکشاند که دیبالا قدر فرصت به دست آمده را ندانست و یووه به گل نرسید. دقیقه 56 و 59 با حضور مانژوکیچ و پیانیچ یوونتوس شکل هجومی تری به خود گرفت.

دقیقه 69 پاس خوب پیانیچ در گوشه محوطه به دیبالا رسید، او تامل کرد و سپس با یک ضربه بغل پای دیدنی دروازه حریف را هدف گرفت ولی دروازه بان حریف واکنش خیلی خوبی نشان داد، تا همچنان بازی مساوی بماند. اما بالاخره قفل دروازه حریف باز شد.

دقیقه 70: پاس خوب بن عطیه هیگواین را درون محوطه صاحب فرصت خوبی کرد، ضربه او توسط دروازه بان حریف مهار شد، اما دیبالا در چند قدمی دروازه کار راحتی برای باز کردن دروازه حریف داشت. 1-1.

در ادامه بازی قدری متعادل تر شد ولی باز این یوونتوس بود که توپ و میدان را در دست داشت تا اینکه تیم آلگری در دقیقه چهارم وقت های اضافه، بازی را به نفع خود کرد.

دقیقه 4+90: سانتر خوب پیانیچ با ضربه سر تمام کننده بیوتی کین مهاجم جوان یوونتوس همراه شد و دا کاستا بار دیگر مغلوب شد.

به این ترتیب یوونتوس با برد فصل را به پایان رساند، تیم آلگری در این فصل 91 امتیاز کسب کرد و قهرمان شد.

 

دانلود خلاصه بازی بولونیا 1-2 یوونتوس

1878

نظرات کاربران
توريني
بيوتي کين اولين بازيکنيه که بعد از سال 2000 به دنيا اومده و تو سري آ گلزني کرده فووووووزا يوووووووه
۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱:۲۱
پاسخ
0
7
بهروزاحمدی realmadrid
تنهاتیمی که تواروپاتوان شکست دادن یوونتوس قدرتمندروداره رئاله کبیره بارساییهاتماشاکنین چطورتوفینال لیگ قهرمانان باسلطان کریس رونالدوباشکست یوونتوس جام دوازدهم اروپاروکسب میکنیم
۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۳:۳۳
پاسخ
9
1
حسین آبی
شماریالی ها هم فک میکنین با آلاوز بازی دارین تنها چیزی که ایتالیایی ها توفینال میترسن داور هست همین
۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۵:۰۶
1
4