بوندسلیگا؛ صدرنشینی موقت دورتموند با برتری قاطع برابر مربی سابق

بوندسلیگا؛ صدرنشینی موقت دورتموند با برتری قاطع برابر مربی سابق

766
19:57
23 شهریور 1398
دورتموند در دیداری حساس، لورکوزن را از پیش رو برداشت.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه رقابت های هفته چهارم بوندسلیگا آلمان بعد از ظهر شنبه و از ساعت 18 (به وقت تهران) 5 بازی به شکل همزمان برگزار شد که در مهم ترین بازی، دورتموند حریف خود را با شکست سنگینی بدرقه کرد.

در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، بوروسیا دورتموند تیم 6 امتیازی جدول در حضور 81365 تماشاگر ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک و با قضاوت دنیل سیبرت به مصاف بایرلورکوزن، تیم 7 امتیازی مسابقات رفت و در پایان به پیروزی 4-0 رسید. 

آلکاسر در دقیقه 28 با ارسال اشرف حکیمی از جناح راست و ضربه تمام کننده پای چپ پاکو آلکاسر به گل نخست رسید تا روند استثنایی آلکاسر در ابتدای این فصل ادامه یابد. مهاجم اسپانیایی در تمامی 7 دیدار خود برای دورتموند و تیم ملی اسپانیا از ابتدای فصل 20-2019 موفق به گلزنی شده است.

در دقیقه 51 حرکت جیدن سانچو از سمت راست و پاس کات بک او، با فریب آلکاسر به رویس رسید تا کاپیتان دورتموند گل دوم تیمش را به ثمر رساند. رافائل گوئررو در دقیقه 83 و مارکو رویس در دقیقه 90 گل های سوم و چهارم دورتموند را به ثمر رساندند تا شکست پیتر بوژ برابر تیم سابق خود سنگین تر شود. 

دورتموند با این پیروزی 9 امتیازی شده و پیش از دیدار حساس لایپزیش-بایرن، موقتا به صدر جدول رسید. لورکوزن نیز با همان 7 امتیاز فعلا در رده ششم جدول جای گرفته است.

در سایر دیدارهای همزمان نتایج زیر به دست آمد:

کلن 0-1 بوروسیا مونشن‌گلادباخ

ماینز 2-1 هرتابرلین

یونیون برلین 1-2 وردربرمن

آگسبورگ 2-1 آینتراخت فرانکفورت

در حساس ترین بازی هفته چهارم از ساعت 21 لایپزیش در ردبول آرنا میزبان بایرن مونیخ خواهد بود. 

7712

نظرات کاربران