بونوچی: مشکلی با آلگری ندارم

بونوچی: مشکلی با آلگری ندارم

1501
15:27
31 تیر 1396
لئوناردو بونوچی اعلام کرد با آلگری مشکلی نداشته است و بخاطر مشکل با این مربی یووه را ترک نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - لئوناردو بونوچی اعلام کرد با آلگری مشکلی نداشته است و بخاطر مشکل با این مربی یووه را ترک نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، بونوچی پس از 7 سالی که در یووه حضور داشت با 42 میلیون یورو به میلان پیوست و گمانه زنی هایی مبنی بر این به وجود آمد که شاید به دلیل مشکلی که با آلگری داشته است این تیم را ترک کرده است. بونوچی به دلیل مشکلاتی که با آلگری داشت در مقابل پورتو در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روی نیمکت نشست تا گمانه زنی هایی مبنی بر اختلاف او و آلگری به گوش برسد. با این وجود او در این خصوص اعلام کرد با آلگری مشکلی نداشته است، او در این خصوص در مصاحبه با Gazzetta dello sport گفت:

با آلگری مشکلی نداشتم و بازی های زیادی برای یووه به میدان می رفتم اما بخاطر اینکه حس کردم بازیکن مهمی نیستم یووه را ترک کردم. با آلگری مشکلی نداشتم. با همه بازیکنان بحث می کنیم و صحبت می کنیم و هر بازیکنی نیز شخصیت خود را دارد با این وجود همیشه با آلگری رابطه خوبی داشته ام. آن خبرهایی که در خصوص رختکن یووه منتشر شده بود هرگز اتفاق نیوفتاده است.

یووه در 7 سال حضور بونوچی 6 بار متوالی قهرمان سری آ شد و 3 بار قهرمان کوپا ایتالیا  و 3 بار قهرمان سوپر کاپ ایتالیا شد. این بازیکن برای کسب دوگانه یووه نقش مهمی داشت اما نتوانست باعث شود تا این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به مقام قهرمانی برسد.:

احساس نمی کنم که به یووه خیانت کرده ام چرا که حتی بهترین ازدواج ها هم روزی به پایان می رسند. برای یووه همه کار کردم و یووه نیز کمک های بزرگی به من کرد. این تصمیم برای من هم آسان نبود چرا که 7 سال زمان کمی نیست و نمی توان به آسانی آن را فراموش کرد. گزارش هایی منتشر شده بود که اعلام کرده بود من و یووه نمی خواستیم ادامه دهیم در حالیکه همه چیز به خوبی تمام شد، همه چیز بین من، یووه و میلان به خوبی تمام شده است.

1899

نظرات کاربران