بکام هم  بساز و بفروش شد!

بکام هم بساز و بفروش شد!

20482
12:38
28 تیر 1397
ستاره فوتبال انگلیس به شغل جدیدی رو می‌آورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیوید بکام برنامه‌ای برای ساخت یک استادیوم بزرگ فوتبال در شهر میامی ارائه داده و حالا شهروندان میامی باید برای تایید برنامه‌ ساخت و ساز او در یک رای‌گیری شرکت کنند. 

 به گزارش سایت نود، شورای شهر میامی به برگزاری یک رفراندوم در ماه  نوامبر رای داده تا شهروندان میامی نظر خود را درباره‌ی ساخت استادیوم دیوید بکام ابراز کنند. مجموعه‌ی ورزشی دیوید بکام قرار است در زمینی ساخته شود که در تملک شهرداری است و در حال حاضر یک زمین گلف متعلق به شهرداری در آن فعالیت می‌کند. 

پیشنهاد کاپیتان سابق تیم ملی انگیس و شرکای تجاری‌اش، ساخت یک استادیوم 25هزار نفره برای یکی از باشگاه‌های لیگ فوتبال آمریکا mls است که در کنار آن 23 جریب زمین‌های تمرینی، آکادمی جوانان و یک هتل 750 اتاقه، رستوران، فروشگاه و فضاهای اداری ساخته خواهد شد. 

هفته‌ پیش بعد از آنکه ارائه‌ پیشنهاد گروه سرمایه‌گذار با نظرات موافق و مخالف بسیاری همراه شد، شورای شهر میامی، رای‌گیری درباره‌ی این موضوع را به تاخیر انداخته بود. 

از جمله مخالفان این طرح، گروهی از گلف‌بازان میامی بودند که در گذشته در باشگاه گلف شهرداری تربیت شده بودند. با تصمیم روز چهارشنبه‌ شورای شهر، شهروندان میامی تصمیم خواهند گرفت که آیا شهرداری می‌تواند با تغییر قوانین خود و پشت سر گذاشتن تشریفات مناقصه، با گروه سرمایه‌گذاری دیوید بکام در مورد قرارداد اجاره‌ 99ساله‌ی زمین مورد نظر به توافق برسد؟

1977

نظرات کاربران
Wien
جامعه شهروندی و احترام بحقوق شهروندان یعنی این،خود مردم در مورد شهرشون تصمیم میگیرند،همه جاهای توسعه یافته همینجوره،در اروپا هم برای ساخت،پارک،پل،پل عابر پیاده،پارکینگ ، مدرسه و خیلی چیزای دیگه یا کل شهر،یا مردم همان منطقه که مثلا قراره آنجا مدرسه ساخته بشه،تصمیم میگیرند،اینجوری راه را برای بساز،بفروش ها،پیمانکاران عمده که با دادن رشوه و هدیه،هر بلایی که دوست دارند سر شهر و شهروندان میارند،گرفته میشه.
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۴۹
پاسخ
1
51
شبگرد
اینجا با یه جریمه و هدیه به چند نفر سر و ته قضیه هم می اومد
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۰۱
پاسخ
1
84
رائول
بعضیا چرا اینقدر پول دارن ؟!؟ نفت و گاز و مس و... هم ندارن
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۴۶
پاسخ
3
86
f
اگه اینجا هم بود درست عین هم اونجا میشد...
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۳۶
پاسخ
2
95
ALI
چه قوانین باحالی همسایه روبرویی ما تو کوچه ساختمون ساخته جلوگیری کردن اما تخریب نکردن
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۰۷
پاسخ
6
104