بگوویچ: بازیکنانم استرس داشتند/ مقابل نساجی خوب نبودیم

بگوویچ: بازیکنانم استرس داشتند/ مقابل نساجی خوب نبودیم

1384
23:32
31 مرداد 1398
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: امروز در دیدار با نساجی خیلی خوب نبودیم اما در آینده بازی‌های خوبی را از گل‌گهر خواهید دید.

به گزارش وب‌سایت نود، بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان در نشست خبری بعد از بازی با نساجی گفت: اولین بازی و نخستین تجربه گل‌گهر در لیگ برتر بود. قطعا می‌توانست مسابقه سختی برای ما باشد چرا که نساجی تجربه بیشتری نسبت به ما دارد و بازیکنان آنها بیشتر از ما بازی کرده‌اند.

وی افزود: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. آنها تلاش خود را در لیگ کردند. باید بگویم هنوز با سبک بازی که من انتظار دارم فاصله داریم. امیدوارم در آینده بازی‌های بهتری از گل‌گهر ببینیم. ما در دوره آماده‌سازی مقابل پرسپولیس و سپاهان بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم. امروز بازیکنان ما کمی استرس داشتند چون نخستین بازی لیگ برتر مقابل تماشاگران بود به همین دلیل عادی است که اشتباهات و استرس‌هایی باشد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم به گل‌گهر هم به خاطر ساخت این استادیوم واقعا تبریک می‌گویم. از همه هواداران که امروز از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم. مطمئن باشید در آینده بازی‌های بهتری را از گل‌گهر می‌بینید.

سرمربی گل‌گهر درباره داوری، خاطرنشان کرد: داوری امروز خوب بود. بازی جوانمردانه از هر دو تیم دیدیم و اعتراضی به داوری ندارم.

بگوویچ درباره اینکه آیا از عملکرد تیم راضی بودید، یادآور شد: وقتی یک بر صفر عقب افتادیم و بلافاصله گل تساوی را زدیم باید از تیم راضی باشم اما اگر بخواهم صادقانه بگویم از نحوه بازی تیم راضی نبودم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه شما برای مقابله با تیم‌های قدرتمند چیست، گفت: در چند بازی دوستانه عملکرد خوبی داشتیم. امروز خیلی خوب نبودیم چون اولین بازی لیگ برتر بود. خیلی از بازیکنان اصلا سابقه بازی در لیگ برتر را نداشتند. امروز روز خوب ما نبود. مطمئن هستم در آینده می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم و می‌توانیم موفق شویم.

4416

نظرات کاربران