بگوویچ: بازی بسیار خوبی بود/  تراکتور تیم با کیفیتی است

بگوویچ: بازی بسیار خوبی بود/ تراکتور تیم با کیفیتی است

1295
19:42
29 شهریور 1398
سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: متاسفانه گلی که دریافت کردیم روی اشتباه خط دفاعی خودمان بود.

به گزارش وبسایت نود، وینگو بگوویچ در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل تراکتور، اظهار داشت:

در ابتدا تشکر می کنم از مسئولین فدراسیون که اجازه دادند این بازی با حضور تماشاگران تبریزی انجام شود. بازی فوتبال بدون هواداران بازی فوتبال نیست. بسیار بازی خوبی بود.  شاید 20 دقیقه اول بازیکنان ما تحت فشار بودند اما کم کم به بازی برگشتند. در این شکی نیست که تراکتور تیم با کیفیتی است اما متاسفانه گل که دریافت کردیم روی اشتباه خط دفاعی خودمان بود. باید تشکر کنم از بازیکنانم چرا که بازی خوبی ارائه دادند و من از آن ها راضی هستم. حتی یکی دو گل می توانستیم به ثمر برسانیم. به هرحال فوتبال همین است، به تراکتور تبریک می گویم.

وی در پاسخ به این سؤال که عدم گلزنی گل‌گهر از خط حمله این تیم بود یا خط دفاعی تراکتور گفت: می‌توانم بگویم از هر دوی آنها. وقتی شما توپ را به جلوی دروازه حریف می‌رسانید باید بهتر عمل کنید. می‌توانم بگویم عدم تجربه بازیکنان‌مان بود یک حرکت ترکیبی انجام دادیم که تاوارز می‌توانست آن را تکمیل کند. وقتی شما بازی را می‌بازید باید آن را آنالیز کنید و سعی کنید تا نقایص برطرف شود.

سرمربی گل‌گهر در مورد اینکه تیم تراکتور را خوب آنالیزکرده بودند اما در یک صحنه سردرگمی مدافعان باعث شد یک گل به خودی دریافت کنند، گفت:همانطور که تراکتور بازیکنان ما را خوب آنالیز کرده بود ما هم بازیکنان آنها را خوب آنالیز کرده بودیم اما آنها از ضعف ما استفاده کردند. دفاع ما آمادگی لازم برای دفع توپ را نداشت و آنها توانستند به گل برسند.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد بازی برای گل‌گهر به دو قسمت بعد از گل و قبل از گل تقسیم می‌شود و همچنین بعد از پنالتی انرژی و روحیه مثبت به این تیم برگشت، گفت: کاملاً درست است. وقتی تیم شما با هفت بازیکن اولین بار و در لیگ برتر بازی می‌کند به جز سه بازی قبلی آنها هیچ تجربه‌ای در لیگ برتر نداشتند. می‌توانم بگویم استرس زیادی روی این بازیکنان بود. من به تیمم ایمان دارم. اگر آنطور که در 30 -35 دقیقه نیمه دوم بازی کردیم ادامه بدهیم هیچ شکی نیست که می‌توانیم موفق شویم.

بگوویچ در مورد غیبت بیابانی و طاهران گفت: طاهران دیگر با ما نیست، بیابانی جزو سهمیه زیر 21 سال ما است و به او اعتقاد خاصی دارم و قبولش دارم. هنوز کارت او صادر نشده و اگر صادر شود می‌توانیم از او استفاده کنیم.

20441

نظرات کاربران
بی طرف
انصافا مردانه بازی کردید ، بدون وقت تلف کردن و جانانه
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۳۲
پاسخ
2
26
سامان نراقی
من جای زنوزی بودم از این آقای بگوویچ هم شکایت میکردم ، چطور به خودش اجازه میده به تراکتور گوشه کنایه بزنه، گفته تراکتور تیم با کیفیتی است :)
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۵۲
پاسخ
74
11
TT تهران
هیچ کس نمیتونه جای زنوزی باشه شما اگر یک هزارم زنوزی پول داشتی میرفتی واسه خودت زندگی میکردی بخشیدن و خوشحال کردن مردم دل بزرگی میخواهد
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۱۳
3
41
جوووونم تراختورر
تیم شما هم تیم خوبیه کمی اتوبوسی بازی کردی البته شاید شرایط اینجوری ایجاب میکرد انشالله موفق باشید
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۳۸
پاسخ
8
58
کاپیتان ماهینی
خداقوت گل‌گهر، تیم پرتلاش و جنگنده ای بود. اما هنوز زمان نیاز داره که تیم هماهنگ تر شه. رشد تیم هم نسبت به بازی اول کاملا مشهود بود.
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵:۲۱
پاسخ
3
41