بگوویچ قربانی جدید عدد صفر؛ منصوریان و ویسی در لیست انتظار!

بگوویچ قربانی جدید عدد صفر؛ منصوریان و ویسی در لیست انتظار!

7638
18:54
16 مهر 1398
عبدالله ویسی، یک بار قهرمان لیگ شده و حالا، برای دومین بار در خطر اخراج بدون حتی یک پیروزی در هفته‌های ابتدایی قرار دارد.

به گزارش وبسایت نود، هیچ مربی زمان گرفتن حکم اخراج، خوشحال نیست اما کمتر پیش می‌آید کسی، بدون حتی یک خاطره خوب باشگاهش را ترک کند. شبیه این فصل بگوویچ، که حتی یک بار نتوانست لبخند را به طرفداران گل‌گهر هدیه دهد و بدون پیروزی از این تیم اخراج شد. پیش از بگوویچ، 10 مربی دیگر هم در لیگ برتر سابقه اخراج بدون برد در 6 هفته ابتدایی فصل را داشته‌اند. مربیانی که بین آن‌ها، قهرمان‌های سابق ایران و آسیا هم دیده می‌شود!

از اهواز به کرمان

اولین مربیانی که 6 هفته ابتدایی بدون حتی یک برد از باشگاه‌شان جدا شدند، چراغپور و بوستانی بودند. چراغپور لیگ دوم و بوستانی، لیگ سوم هر دو از استقلال اهواز اخراج شدند. جالب اینکه هر دو آن‌ها هم تنها بعد از سه هفته، شغل‌شان را از دست دادند و مدیران اهوازی، بیشتر از این حاضر نشدند به آن‌ها فرصت دهند. در فاصله لیگ سوم تا یازدهم، همایون شاهرخی در پیکان، ناصر ابراهیمی در شموشک و حمید کللی‌فر در شاهین شغل‌شان را بدون برد در هفته‌های ابتدایی از دست دادند. سرنوشتی که لیگ یازدهم، برای هر دو مربی کرمانی رقم خورد. در لیگ یازدهم، صمد مرفاوی و احمد سنجری سرمربی مس کرمان و مس سرچشمه بودند. هر دوی آن‌‌ها، از 5 هفته ابتدایی 4 بازی را باختند و بدون پیروزی، حکم اخراج‌شان را از مدیران باشگاه گرفتند.

سال سقوط

فصل پیش، تیم‌های زیادی لیگ را در شرایط نامساعد آغاز کردند و مدعیان سقوط، حتی بیشتر از سهمیه‌های سقوط به لیگ یک بودند. سپیدرود از اول فصل شرایطی بلاتکلیف داشت و تمریناتش را با دو مربی مختلف آغاز کرد، ماشین سازی بعد از تغییر نام خیلی دیر وارد نقل و انتقالات شد و نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان هم، اوضاع مالی بدی داشتند. عجیب نبود که سه تیم از این 4 تیم، همان اول فصل مربیان‌شان را عوض کنند و مربیان‌شان هم بدون برد از این باشگاه‌ها جدا شوند. خداداد عزیزی بعد سه هفته و بخاطر باخت عجیب و غریب به سپاهان، پرونده‌اش در سپیدرود بسته شد و فیروز کریمی و عبدالله ویسی هفته پنجم، بدون هیچ بردی از باشگاه‌های‌شان جدا شدند.

گزینه‌های در خطر

این فصل تا هفته ششم لیگ، 3 تیم بدون برد هستند. گل گهر یکی از این تیم‌ها، بگوویچ را اخراج کرده و منصوریان و ویسی هم روی لبه تیغ قرار دارند. ویسی در صورتی که نتواند شاهین را از بحران خارج کند، اولین مربی خواهد شد که از دو تیم بدون پیروزی کنار می‌رود. منصوریان هم که در استقلال سابقه جدایی زودهنگام را دارد، نمی‌خواهد همین سرنوشت در اصفهان برایش تکرار شود. به خصوص که آذری، مدیری که او را به ذوب آهن برد از این باشگاه جدا شده و مدیران جدید، دنبال رهایی از این بحران زودهنگام هستند. هفته آینده شاهین در مسجدسلیمان مهمان نفت است و ذوب آهن در اصفهان، میزبان شهر خودروی آماده گل محمدی خواهد بود. دو بازی سخت، برای مربیانی که زمان زیادی برای فرار از بحران ندارند.

22330

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
فک کنم کالدون ..۶برد پشت سرهمه داره ک خطر اخراج حس نمیکنه :-) میفهمید ک چی میگم ؟؟!! :-P
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۵۸
پاسخ
14
43
من
واقعا مسئولین گل گهر انتظار داشتن از همون اول فصل برن صدر جدول؟
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۲۱
پاسخ
2
62
تراکتور با ۳۵ میلیون طرفدار
کالدرون و استراماچونی زودتر از منصوریان اخراج میشن ببینین کی گفتم.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۵۰
پاسخ
62
22
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
علیرضا منصوریان بره نفت مسجد سلیمان خوب میشه
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۲۵
پاسخ
28
22
دکتر
نوبت اخراج کالدرون فرا رسیده. البته هرچی برانکو بگه خخخخ
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۵۹
پاسخ
5
107
قهرمانی دردسته سوم فرق ما وپرسپولیس
البته هرچی سرمربی پرسپولیس بگه و مهم نیست چه اسمی داره ما به عنوانش احترام میزاریم وحرفشو قبول میکنیم.استرا هم بایستی جزو این لیست می بود که فعلا اخراجش به تاخیر افتاده ولی با اخراج داشعلی از ذوب بجای استرا به استقلال برمیگرده تا کار نیمه تمومشو تموم کنه وتخصصش در اسیا را به رخ همه بکشه اونم با تیم متخصص اسیا اونم درمقابل تیمهایی چون العین.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱:۲۴
68
6