بگوویچ: پرسپولیس فصل بعد با برانکو بهتر از این می‌شود

بگوویچ: پرسپولیس فصل بعد با برانکو بهتر از این می‌شود

5480
16:05
18 فروردین 1395
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که کیفیت فنی این تیم نسبت به دیگر مدعیان قهرمانی لیگ برتر بهتر است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که کیفیت فنی این تیم نسبت به دیگر مدعیان قهرمانی لیگ برتر بهتر است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، وینگو بگوویچ در مورد رقابت مدعیان قهرمانی در لیگ برتر گفت: من معتقدم در بین مدعیان قهرمانی، کیفیت فنی پرسپولیس نسبت به دیگر تیم‌ها بهتر است. تیم‌هایی مثل استقلال خوزستان و استقلال تهران هم شانس دارند و رقابت بین مدعیان فشرده است. ذوب‌آهن با آخرین باختی که آورد شرایط سختی پیدا کرد و در مورد تراکتورسازی هم باید بگویم که این تیم شانس زیادی برای قهرمانی ندارد.

وی در ادامه در مورد اینکه نتیجه دربی چقدر در قهرمانی نقش دارد، تأکید کرد: برد در دربی برای استقلال و پرسپولیس مهم است و این مسابقه از لحاظ روحی و روانی هم قابل بحث است. با این حال دربی به تنهایی نمی‌تواند سرنوشت قهرمانی را مشخص کند، چون استقلال و پرسپولیس بازی‌های دیگری هم دارند و دیگر مدعیان را هم نباید نادیده گرفت.

بگوویچ با اشاره به تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو یک مربی حرفه‌ای است که کارش را جدی انجام می‌دهد. من معتقدم پرسپولیس با برانکو فصل بعد بهتر از این هم خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
حسينp
ياد رابطه وصميميت مربيان ايراني باهمديگه افتادم!!!! مخصوصا قلعه نويي ومظلومي آقا چرا ميخندي؟ جدي گفتم
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲:۲۶
پاسخ
5
59
میکاییل
ویچ ها هوای همدیگر رو خوب دارند حتی اگر چیزی بارشون نباشه از هم دیگه تعریف و تمجید میکنند ! دقیقا بر عکس مربیان ما ! ولی هیچ کدوم ناخن کوچیکه کیروش نمیشه !
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۸:۲۸
38
13
استقلالیه 66666تایی خور
خب اینو همه ی گذر میدونن البته با کمک سوشا جووووون
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۹:۴۴
پاسخ
49
10
ا.ا
نتیجه دربی خیلی هم اثر ندارد چرا که یه بازی 3 امتیازی هست ... سالی که با وجود کسر 6 امتیاز از پرسپولیس و جلو بودن سپاهان ولی سپاهان هفته های اخر رو از دست داد و تو بازی اخر هم نتیجه رو واگذار کرد و پرسپولیس قهرمان شد یا فصل قبل هر چند قهرمانی سپاهان در هفته اخر کثیف بود ولی دیدید که نتایج نیم فصل اول و دوم این تیم قابل قیاس نبود و در هفته های اخر همه قهرمان رو تراکتور و نفت می دیدند ولی سپاهان به نگاه ظهور کرد کما ایکه تراکتور امسال داره خیلی مخفی به صدر نزدیک میشه و استقلال خوزستان دست کم گرفته میشه و حتی سایپا و ذوب
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۲:۳۱
پاسخ
1
68
fatemeh 666666
شک نکنین ... پرسپولیس فصل بعد با برانکو قهرمان آسیاست ... تازه پروفسور ما قرارداد 2 ساله بسته ... از این بهتر نمیشه ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۷:۰۸
3
23
دختری ساکن کره ی قرمز
صد در صد.عشق است پرسپولیس
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۷:۵۵
پاسخ
4
93
مومن
چی میگی مومن؟ ازآرزوهات حرف میزنی؟ فعلن به فکر سپاهان باش عزیزم. دربی پیشکش.
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۹:۴۳
3
43
ایمان
سال بعدی برای برانکو در کار نیست وقتی به استقلال باخت و اخر فصل سهمیه هم نتونست بگیره اخراج میشه
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۹:۴۹
94
9