بیانیه باشگاه استقلال در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا

بیانیه باشگاه استقلال در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا

8846
19:35
24 مهر 1398
باشگاه استقلال در خصوص صدور مجوز حرفه ای جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا بیانیه صادر کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، بیانیه باشگاه استقلال در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

با اعلام حمید گرشاسبی مجوز حرفه ای باشگاه استقلال صادر شد.

این گفته، پایان چند ماه پر التهاب در باشگاه استقلال را رقم زد. در چند ماه اخیر باشگاه و مدیران باشگاه در تمام سطوح تحت فشاری خرد کننده قرار داشتند که اگر نبود عشق به استقلال، بارها در زیر بار فشار دوست و دشمن، کمر خم کرده بودند.

متاسفانه عده‌ای آگاهانه، هر بار با نشر شایعات چه در داخل و چه در خارج از کشور در لوای دلسوزی، سوهان را بر روح و روان هواداران عاشق و بی غل و غش استقلال  کشیده و عده‌ای از آنان هم از سر دلسوزی متاسفانه در دام این شایعه‌پردازان مغرض افتاده و بعضا با پیام و گفتار خود، دست به اعمالی زدند که در قاموس استقلال جایی نداشت و صد البته از آنان گله‌ای نیست.

از قضیه پروپیچ که از سالیان قبل برای مدیریت فعلی به میراث گذاشته و گریبان‌گیر استقلال شده بود تا موضوع سوپر جام و اخذ مجوز بازی بازیکنان جدید در لیگ برتر و در نهایت اخذ مجوز حرفه‌ای.

مشکلاتی که زمان وقوع هیچکدام از آن‌ها با دوره تصدی مدیران فعلی همخوانی نداشته و فقط آثار نامطلوب آن گریبان مدیران حاضر گرفته بود. در کنار ‌آن همه تلاش برای رفع و رجوع مشکلات، جوسازی‌ها، توهین‌ها و پخش مکرر شایعات کار این مدیران میراث‌دار را دشوارتر از قبل ساخته بود.

در موضوع انتخاب سرمربی، فضا‌سازی صورت گرفت که استقلال رهاست و سرمربی واجد شرایط نخواهد آمد و تاکید فراوان می‌شد که قطعا و حتما قضیه شروع دیرهنگام تمرینات که فصول قبل رخ داده بود مجددا امسال نیز تکرار می‌شود.

هزار نوع  شایعه ساخته شد و ساعت‌ها وقت صرف شد تا  فشار بر روح و روان و اعصاب هواداران خثنی گردد و چقدر باشگاه مورد هجمه واقع شد و وقتی که باید صرف ساختن آینده شود، در راه روشنگری صرف گردید و دست آخر هم سرمربی سروقت آمد و هم تمرینات سروقت آغاز شد.

موضوع بعدی که گریبانگیر استقلال شد، شایعه بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در مرحله اول و سقوط  به دسته پایین‌تر در وهله بعدی بود.

تا همین اواخر هم این موضوع هر چند وقت یکبار توسط  دایه‌های دلسوزتر از مادر به اشکال مختلف مطرح می‌گردید. حال آنکه نه تنها پنجره در سی مرداد بسته نشد بلکه بازیکنان جدید هم ثبت گردیدند و تیم در همان لیگ برتر به میدان رفت و سخنی از سقوط به دسته پایین‌تر نبوده و نیست.

پرداخت پول به بازیکنان و موضوع چک‌های صادره هم مدتها سوژه دست این دروغ‌پردازان و دشمنان دوست‌نما بود و هم باعث نگرانی هواداران و هم تشویش خاطر بازیکنان شده بود که آن هم در موعد مقرر انجام گردید و روسیاهی به دشمنان به ارث رسید. 

اخذ مجوز و صدور کارت شرکت بازیکنان در بازی‌های لیگ بویژه بازیکنان جدید نیز سوژه بود. هر روز یک خبر و یک شایعه در فضای مجازی بصورت گسترده نشر داده می‌شد تا بر دلواپسی هواداران افزوده شود اما دیدیم که این ماجرا هم تنها یک خبر سازی بود.

و آخرین موضوع صدور مجوز حرفه‌ای بود. تقریبا تمامی دشمنان استقلال در دور یا نزدیک با توجه به حجم گسترده مشکلات و سخت‌گیری‌های خرد کننده در خیال خام خود بر این باور بودند که مدیران استقلال از پس مشکلات بر نیامده و این باشگاه مجوز حرفه‌ای دریافت نخواهد کرد.

اما این بار نیز خدا یار و یاور استقلالی‌ها بود و مدیران  توانستند با دوماه کار شبانه‌روزی و با خون دل خوردن بسیار و جلسات مکرر که گاهی تا پاسی از شب بطول می‌انجامید، یکی یکی مشکلات را رفع نموده و سهمیه‌ای را که در زمین و با عرق ریختن بدست آمده بود را در هزارتوی اتاق‌های خالی از نور شایعه‌سازان و دروغ پردازان، مفت از کف ندهند.

هم اکنون روی سخن با هواداران شریف است. شما که عاشق بی‌ریای استقلال هستید. با شما که سرمایه بی‌تکرار استقلال به شمار می‌روید و استقلال با شما شکل گرفته و در گذر زمان از هر گزندی در امان مانده است.
هیچیک از این مشکلات در دوره حضور مدیران فعلی اتفاق نیافتاده بود ولی هر چه بود و مربوط به دوره مدیریت هر که بود، مشکلات و معضلات باشگاه استقلال به شمار می‌رفت. پولی که باید صرف بازیکنان امروز تیم می‌شد، بابت بدهی به بازیکنان سالیان قبل استقلال صرف شد.

پولی که باید به مربیان و کادر فعلی پرداخت می‌شد، به کادر هفت الی هشت سال قبل استقلال پرداخت شد.

جالب آنکه گاهی مدعیان کسانی بودند که خود در ساخت مشکلات نقش اساسی ایفا نموده بودند.

همه این‌ها در حالی است که وضعیت کلی اقتصاد ورزش بر همگان روشن است وشرایط  بسیار سخت اقتصادی کار را دشوارتر نموده است.

اکنون و در این شرایط و در آغاز مجدد لیگ، فرصت مناسبی بود تا سفره دل را باز نموده و با شما صاحبان اصلی خانه همکلام شویم.
جا دارد  که از هواداران محترم بخواهیم یک‌بار برای همیشه در دکان شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان را تخته نموده و بر مبنای حرف‌های بی‌اساس آنان دست به قضاوت عجولانه نزده و با آرامش اجازه دهند خدمتگزاران استقلال با دقت بیشتری به انجام وظایف خود مشغول باشند.
هواداران شریف استقلال با تکیه بر آن ‌همه سوابق ارزشمند و افتخار آفرین، از این پس نباید به این دشمنان دوست‌نما اجازه سخن‌پراکنی داده شود  که آنان هیچ هدفی جز به زمین خوردن استقلال و رسیدن آنان به هدف شوم خود ندارند.

باید همچون هفت دهه گذشته  تلاش نمایند تا تیم جوان شده و آینده‌دار استقلال بتواند در سایه حمایت عاشقان دلسوزش به راه پر از فراز و فرود خویش ادامه دهد و بتواند با کسب نتایج خوب دل ولی نعمتان خود را شاد نماید.

4416

نظرات کاربران
سامان
آقای فتحی معلومه حسابی تنت لرزیده که اینجوری بیانیه دادی اینو بدون 95 درصد هواداران استقلال مخالفتن و طرفدار اون آدمی هستن که تو داری درموردش بد میگی، اینو بدون این حرفات خریدار نداره سرانجام تو با سرانجام عرب تو پرسپولیس هیچ فرقی نداره، وقتی اکثریت هوادار مخالفت باشن یعنی دیر یا زود کارت تمومه... ادمین بچاپ
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۵۳
پاسخ
38
101
علی
یعنی برا اینکه میتونیم تو آسیا بازی کنیم باید خوشحال باشیم ببین چکار کردن با استقلال این تیم یه زمونی بعد رئال دومین تیم سرمایه دار جهان بود
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۶:۴۴
پاسخ
7
203
جواب بالایی
خخخخخخ وااااای دلممممم خدااااا مردم از خنده، خدایا این جماعت متوهم را از ما نگیر، دومین تیم بعد از رئال، خخخخخ مثه ی عده ک میگن ما بعد منچستر اولیم خخخخخ
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۵۱
163
18
تاجی
فتحی فقد و فقد برو ما نمیخایمت
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۲۶
پاسخ
23
75
عشقممم نیمار
واایی..جناب فتحی چ کار بزرگی کردن :-P
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۲۸
پاسخ
32
71
پارسا
برو بابا.پدر تیمو دراوردی.میلیونها ادمو مریض کردی
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۱۰
پاسخ
13
72
آنتی آبی
توانایی مدیران فقط بیانیه دادن و عمل نیست
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵:۵۶
پاسخ
37
75
احمدرضا
فتحی میخواد بحثا عوض کنه با این کارا، اقای فتحی با مجوز حرفه ای ، بدون مجوز فقط برو
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۲۰
9
45
با افتخار تاجی ام
اقای فتحی خوب بلدی بیانیه صادر کنی و حرف زدن خوب بلدی ولی میشه منت نذاری چون وظیفت رو انجام ندادی نکنه قرا بوده بشینی تخمه بشکنی . در ضمن اون ماموریتت هم خوب انجام دادی و میدی .تضعیف تیم . اقای فتحی میشه فقط بری ...
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۳:۴۷
پاسخ
34
80
حسین
احتمالا این شکایت ها جدید 4 بازیکن خارجی استقلال که نامه هاشون اومده مشکل بشه واسه استقلال ضمن این که مجوز اصلی خود afc صادر میکنه یعنی هیچ باشگاه ایرانی فعلا مجوز نگرفتن
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۳:۰۶
پاسخ
24
48
تاج کبیر آسیا
اقای فتحی شما و رفقایت دست از سر استقلال بردارید این‌دوسالی که بودی تاحالا یه بار حرف راست نزدی یه ستاره رو نگه نداشتی بازیکن شاخصی نخریدی بدهی بازیکنای خارجی رو پرداخت نکردی از حق و حقوق استقلال دفاع نکردی همه طرفدارای استقلال خواهان بازگشت فتح الله زاده هستن اگه باور نمیکنید تو سایت رسمی یا چنل رسمی باشگاه نظرسنجی بذارید روند وبه رشدی که اقای سلطانی فر ازش صحبت میکنن کجاس که ما نمیبینیم؟تو دوران ریاست ایشون پرسپولیس همه جامها رو گرفته ولی استقلال شده تین معمولی که باید واسه درامدش بازیکن بفروشه
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۳۲
پاسخ
45
49
روحیت
یه حسی بهم میگه استقلال حذف شده از آسیا این بیانیه یه جوارایی بو داره دقیقا روزی که چهارتا بازیکن خارجی شکایت کردن !!!!!!!
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۳۱
پاسخ
92
5
کاشیما قهرمان
حست بیخود میگه ...
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۴:۱۹
5
50
طوفان سرخ اسیا
بیانیه های الکی و چرت...
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲:۳۷
پاسخ
51
27
مجتبی دانایی
هر چند ما به هیچ مدیری در همه زمینه ها بویژیه ورزشی اعتماد نداریم ، اما زنده باد استقلال بزرگ
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۴۴
پاسخ
15
64
سبحان
اینا چرا اینقدر بیانیه میدن هر روز..؟؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۵۲
پاسخ
20
49
kish island
آقای فتحی ی استقلالی تمام عیاره بجای تخریب بیایید حمایتش کنیم ...زنده باد استقلال و استقلالی
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۸:۰۰
27
16
kish island
عجب
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۶:۲۷
2
9
حمید
این بیانه دادن یادگار قلعه نویی هر تیمی رفته بیانیه دادن مد کرده.انصافا تو این مورد اولین بوده
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۹:۵۵
27
52