بیانیه باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به بیانیه باشگاه استقلال

بیانیه باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به بیانیه باشگاه استقلال

16079
11:01
18 مرداد 1397
در پی صدور اطلاعیه کانون هواداران باشگاه استقلال مبنی بر تعریف و تمجید از هواداران فهیم باشگاه تراکتورسازی پیش از برگزاری مسابقه دو تیم در ورزشگاه آزادی، کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی جوابیه ای در این زمینه به شرح زیر صادر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در پی صدور اطلاعیه کانون هواداران باشگاه استقلال مبنی بر تعریف و تمجید از هواداران فهیم باشگاه تراکتورسازی پیش از برگزاری مسابقه دو تیم در ورزشگاه آزادی، کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی جوابیه ای در این زمینه به شرح زیر صادر کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، شب جمعه قطعا رقابت دو تیم تراکتورسازی با استقلال در تهران یکی از زیباترین، فنی ترین و فرهنگی ترین بازی های لیگ برتر کشور خواهد بود.

بی شک این ادعا نشات گرفته از نهادینه بودن فرهنگ والا نزد هواداران دو تیم تبریزی و تهرانی است که همیشه در آرامش و امنیت کامل موجب شده اند تا بازی دو تیم به نحو شایسته ای برگزار شده و این گونه رفتارها سرمشق خیلی از تیم ها و باشگاه ها فوتبال کشور شود. در این بازی تماشاگران و هواداران پرافتخار دو تیم با همکاری سرمشوقان حاضر در روی سکوها همانند گذشته نهایت تلاش خود را در برقراری نظم و انضباط خواهند نمود و آرامش و امنیت ورزشگاه را با افتخار تمام حفظ خواهند کرد.

از آنجایی که کانون هواداران باشگاه استقلال در راستای همکاری و همیاری هواداران، استقبال شایسته ای از هواداران تراکتورسازی تبریز کرده و در این زمینه اطلاعیه ای صادر کرده، لذا کانون هواداران باشگاه پرشورها نیز ضمن قدردانی از این اقدام بموقع، همگام با تماشاگران و هواداران تیم آبی سعی خواهند نمود با شور و نشاط همیشگی ضمن هیجان بخشی به بازی دو تیم در زمین سبز چمن، معرفت و مرام پهلوانانه خود را در یک روز به یادماندنی به ظهور برسانند.

 

1004

نظرات کاربران
چهار دربی پشت سرهم
شعار نژادی کار هواداران پیروزی است
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۱۶
پاسخ
1
2
محمد
بازم بازی رسانه ای استقلال تو ورزشگاه معلوم‌ میشه از شعارا
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱:۰۹
پاسخ
7
14
غول بزرگ ایران تاج کبیر اسیا
نتیجه ۳بر ۱ به سود تیم محبوبم و شروعی مجدد برای کسب ستاره سوم. کسب سومین ستاره یعنی دست نیافتنی شدن در ایران و اولین شدن در اسیا.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۴۴
پاسخ
22
9
R
هواداران فهیم استقلال که اینجوری مهمان نواز و بافرهنگ و ادب ، احترام به تیم حریف رو سرلوحه کار خودشون میکنند و سعی در احترام به تیم حریف و تماشاگرانشون میکنند خب بالطبع طرفداران پرشور و فهیم تراکتور نیز اینچنین خواهند بود خلاصه هر رفتی یه آمدنی داره و ما هم تو یادگار امام تلافی مهمان نوازی استقلالیا رو خواهیم کرد به شخصه امیدوارم که بدور از شعارهای نژادی و سیاسی بازی خوبی رو شاهد باشیم و این احترام گذاشتن به حریف و تماشاگرانش تو همه استادیوم ها نهادینه بشه مصداق با هردستی بدی با همون دست پس میگیری هستش به امید برد و پیروزی تماشاگران بازی .. یاشاسین تراکتور
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۱۳
پاسخ
6
19
خلیج همیشه فارس
تراکتور با نتیجه ی 7 بر 1 بازی را می برد. تراکتور برنده است. ادب فراموش نشه. یئل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور پرچمی.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸:۵۸
پاسخ
18
15
زلزله 6 ریشتری سرخ
ببینیم و تعریف کنیم
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۴:۴۸
پاسخ
1
14
Ss
واقعا احسنت به هر دو باشگاه امیدوارم جو ورزشگاه ها و محیطهای مجازی دوستانه تر بشه
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷:۲۵
پاسخ
5
11
ایمون زاید
آره فصل قبلم همین بیانیه رو صادر کردن به امید اینکه تو تبریز کاریشون نداشته باشن اما اونجا اصلا جا یه استقلالی هم نرفت ورزشگاه هنوز یادم نرفته اون دعواها و زدوخوردای هواداران شیشتقلال و تراکتور رو تو آزادی
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰:۱۱
پاسخ
17
17
چهار دربی پشت سرهم
یعنی از پرسپولیسی ناهنجارتر سراغ داری؟
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸:۵۴
2
1
afrooz
آره اتفاقا خیلی خوبه که این اتفاقا بیفته و فقط شعار نباشه . شعار هواداران فهیم تیم استقلال در ورزشگاه البته ( در بازیای قبلی ) چیز دیگه ای رو نشون میداد . ان شاله که دیگه تو هیچ ورزشگاهی توهین و بی احترامی به حریف رو نبینیم و فقط کل کل های اخلاقی باشه
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۰۱
پاسخ
3
14
Ziba
دور از کری دوتا تیم باکیفیت جمعه بازی دارند. جدا از نتیجه خوشحالم جمعه یه فوتبال با حال قراره ببینم به شخصه. اصلا آخر هفته فوتبالیش خوبه.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵:۳۶
پاسخ
18
85
عادل
برو نفوذی برو... همه کامنتات ضد تاج و تراکتوره حالا بلبل شدی واسه ما؟؟ بازی که حتما زیبا خواهد بود چون هر دو تیم قدرن و مث پیروزی بی افتخار نیستن... به دور از کری گفتم...
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹:۳۰
16
32
رامین
بازی های استقلال نسبت کل تیم های دیگه همواره باآرامش وامنیت وبدون درگیری روسکوهابوده
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۵۸
پاسخ
62
81
صدر ز رنگ آبی خالیست
صندلی های فولاد شهر شاهدن.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷:۳۸
15
18
Nasrin
جوک سال هم به شما تعلق میگیره
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲:۵۴
16
14
سینا
آره عزیزم وقتی ۵۰ نفر میرن خب تعداد مامورا ازینا بیشتر معلومه اشوب کمتره و امنیت تو بازی های استقلال بیشتره :)
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۵۰
22
18
azarbayjan
امیدوارم به مقدسات هیچ کسی توهین نشه.یادتونه اونسال تو ازادی بعضی هوادارای ساده تراکتور شعار خلیج عر.بی سر دادن؟ میخوام بگم که اون توطئه برخی لیدر ها بود که پول گرفته بودن که تفرقه ایجاد کنن و تراکتور رو منفور جلوه بدن وگرنه دلیلی نداشت اون سال که دریاچه اورمیه داشت خشک میشد شعار خلیج عر.بی باشه. اونایی که اینکارو کردن میخواستن تفرقه ایجاد کنن و یه عده هوادار ساده تراکتور به بهانه هویت طلبی این شعار تفرقه انگیز رو تکرار کردن. از همه عزیزانی که میرن استادیوم آزادی میخوام شعارشون مثل همیشه حیدر حیدر باشه و جز تشویق تیم محبوبمون هیچ شعاری ندن.ما باید فرهنگ بالامونو به نمایش بذاریم اینایی که میگن موقع پخش قرآن و اینا صدای زوزه گرگ می اومده از هوادارای تراکتور اینا همه دروغه و برای دامن زدن به اتش تفرقه هست.هوادارای تراکتور همه با ایمان و اعتقاد هستن و ابتدای هر بازی از مولا علی(ع) رخصت می طلبن. ادمین برای پایان دادن به همه شایعات چاپ کن.میدونم اگه یه سایت بی طرف باشه اینجاست
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۴۵
پاسخ
36
117
Asa
از همه ی هواداران تیم محبوبم تراکتور می خواهم که در بازی فردا فرهنگ والای هواداران تراکتور را نشان دهند و از هیجانی شدن و دادن شعار های چرت و پرت دوری کنند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۴۹
5
38
مرتضی آبی اسمانی
امیدوارم بازی فردا یه بازی بدون حاشیه باشه فقط امیدوارم تراکتوریها شعارای ناجور و خط قرمزی ندن که با هوادارای استقلال بخوان جواب اونارو بدن و جو متشنج بشه هر کسی تیم خودشو تشویق کنه و به حواشی کاری نداشته باشه. تاریخ بازیهای تراکتور نشون داده که بیشتر مواقع تراکتوریها شروع کننده حواشی بودن. ولی فکر کنم این دفه از گذشته درس گرفتن و دنبال جبران مافات هستن. اگه اونا درست رفتار کنن شک نکنید استقلال به عنوان بافرهنگترین تیم ایران برخورد خوبی با تراکتوریها دارن هرچند که الان توی اینستاگرام خیلی از هواداراشون نظری برخلاف این خبر دارن وبدجوری دارن شعارای هنجار شکنانه میدن. به امید بازی زیبا و بدون حاشیه
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۲۱
پاسخ
78
67
فوتبال دوست
دوست عزیز ! فحاشی در استادیوم آزادی دیگه نهادینه شده و هر کسی می دونه که برخی طرفداران دو تیم پایتخت همواره در حال فحاشی به هم دیگه هستند و از این نظر سرآمد همه تیمها محسوب می شوند ! در دربی های پایتخت نمونه هاش به وفور یافت میشه . اما برام جالبه که هنوز بازی شروع نشده شما پیش بینی شعارهای ناجور و خط قرمزی از سوی تراکتوریها رو می کنید ! اینکه استقلال بافرهنگ ترین تیم ایرانه هم من نظری نمی دم !!
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۱۵
13
24
Asa
هر کس بهتره روی اشتباهات خودش متمرکز بشه و تقصیر و گردن این و آن نندازد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹:۳۷
2
22
محمدرضا
شعارا رو تیم همشهریتون دادن نه ما ، البته مام به حساب شما نزاشتیم.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹:۲۳
10
26
امین
اگر استقلالی ها قبل از شروع بازی شعار های قومیتی ندهند مشکلی پیش نمی آید.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲:۵۱
16
33
اینترمیلان
فرهنگ تاج یعنی همین... ما باکلاسترین باشگاه ایرانیم...ولی برد جمعه واس ماس
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸:۵۹
پاسخ
196
153
امیرحسین پرسپولیسی
توهم یعنی همین
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۲۶
26
36
رضاSh
باکلاس؟! خخخ کلاستون رو همیشه نشون دادید.مثل هفته اول
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۱۴
25
41
mohammadssi
کی روش به خوبی متوجه شده بود که طیف هواداری استقلال و پرسپولیس چه تفاوت هایی باهم دارند .
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۱۵
22
42
دبل.۶:::::::۶+۶
بهترین جوکی بود که از یک شیشتایی .شنیدم.... تا شما ۶ تایی ها هستین ..بساط خنده و شادی ما مهیاهست
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۴:۲۱
33
48
tiraxtur
از کانون هوادان استقلال بعید هستس چه نقشه ای دارن خدا میدونه شایدم بازی رسانه ای هستش
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸:۵۵
پاسخ
95
100
خطاب به بالایی
کافر همه را به کیش خود پندارد.... خوبی و احترام به شما نیومده؟؟
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۵۴
15
32
مسعود گل باشی
مگه همه مثل شما و پس پسیا بی فرهنگن؟
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۶:۰۸
39
28