بیانیه باشگاه ذوب آهن در واکنش به اظهارات مدیرعامل سپاهان

بیانیه باشگاه ذوب آهن در واکنش به اظهارات مدیرعامل سپاهان

3495
13:14
24 مهر 1396
باشگاه ذوب آهن در واکنش به اظهارات مسئولان باشگاه سپاهان اعلام کرد: قرارداد ورزشگاه فولادشهر ۴۴ میلیون بوده است نه ۷۰ میلیون.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه ذوب آهن در واکنش به اظهارات مسئولان باشگاه سپاهان اعلام کرد: قرارداد ورزشگاه فولادشهر ۴۴ میلیون بوده است نه ۷۰ میلیون.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، «با توجه به مصاحبه اخیر آقای محسن طاهری مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مبنی بر اینکه قرارداد ورزشگاه فولادشهر ذوب آهن با ما ۷۰ میلیون بوده است، جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی قابل ذکر می باشد که آخرین مبلغ قرارداد ورزشگاه فولادشهر با باشگاه سپاهان جهت استفاده از ورزشگاه فولادشهر مبلغ ۴۴ میلیون و ۴۰۱ هزار و پانصد تومان بوده است و البته در مسابقاتی که زیر نور برگزار شده است به این مبلغ، ۱۲ میلیون و ۲۵۴ هزار و ۸۱۴ تومان اضافه می شده است.»

دراین اطلاعیه همچنین آمده است: «مسابقات تیم فوتبال سپاهان با تیم های پرسپولیس و استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با ۳۰ درصد مبلغ اضافه تر محاسبه می شده است. تاریخ آخرین قرارداد باشگاه ذوب آهن جهت استفاده از ورزشگاه فولادشهر با باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در تاریخ هفتم مرداد ۹۵ منعقد شده است و همچنین نباید فراموش کرد که ورزشگاه فولادشهر در دوازده سال اخیر به عنوان یکی از ورزشگاه های برگزیده کنفدراسیون فوتبال آسیا با رتبه بندی A انتخاب شده و همواره میزبان مورد تائید این کنفدراسیون جهت برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا بوده و هست، علاوه براینکه تاکنون تمامی قهرمانی ها و افتخارات تیم همشهری در سالیان اخیر، در ورزشگاه فولادشهر رقم خورده است.»

 

2051

نظرات کاربران
سپاهان جهانی
اجاره هر بازی در فولادشهر نباید بیشتر از 30 میلیون می بوده پس با این اجاره باشگاه سپاهان هم حق داره بگه 120میلیون
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸:۵۷
پاسخ
2
5
علی رضـــا
44 میلیون بعلاوه 12 میلیون بعلاوه 30% .. یعنی چیزی بیش از 70 میلیون.. آنهم برای سال 95 و البته استادیومی که بیش از 25 کیلومتر با شهر اصفهان فاصله دارد..
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۹:۲۶
پاسخ
9
12
پاس ن هتریک
نمیدونم حقو ب کدوم بدم هم این راس میگه هم اون...سپاهان حقشه واس ورزشگاهی ک انقد خوبه مقدار قابل توجهیو بگیره...ذوب آهنم حق داره بگه چون ما چهل میلیون دادیم شمام تخفیف بدین
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶:۲۱
پاسخ
0
15