بیانیه سوم کی روش: فوتبال حرفه ای به سرعت تغییر و پیشرفت می کند

بیانیه سوم کی روش: فوتبال حرفه ای به سرعت تغییر و پیشرفت می کند

12728
19:34
17 مهر 1397
بیاییم بر سر این اصل واقعی توافق کنیم که حتی اگر ما دوم شویم برای ما به منزله آخر شدن است.

وبسایت رسمی برنامه نود - بیاییم بر سر این اصل واقعی توافق کنیم که حتی اگر ما دوم شویم برای ما به منزله آخر شدن است.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی فدراسیون، سرمربی تيم ملی سومين بیانیه رسانه ای خود را در مسیر جام ملتهای آسیا – 2019 امارات صادر کرد.
متن اين بیانيه به اين شرح است:

جام ملتهای آسیا – امارات 2019
چگونه از خوب به عالی تبدیل شويم
قسمت سوم: برای بازیکنانم

بچه های عزیزم!
از صمیم قلب به خاطر تمام کارهایی که برای تيم ملی انجام داديد از شما تشکر می کنم. هیچوقت از تکرار اين مطلب خسته نخواهم شد که بگويم تا به اينجای زندگی هيچگاه افتخار کار کردن با اينگونه بازیکنان حرفه ای که دريافتی ناچیزی داشتند ولی دستاوردهای بزرگی برای کشورشان به ارمغان آوردند را نداشته ام. شاهد بوده ام که گاها برخی از اوقات حتی يک کلمه بابت تقدیر از شما از طرف مسئولان هموطن عنوان نشده است. عملکرد شما در جام جهانی واقعا بهترين بود، فوق العاده! . هرچند به هدفمان خیلی نزديک شديم ولی نتوانستیم به دور دوم صعود کنيم. بدون شک شما باعث شادی و افتخار کشورتان شده ايد. شما توانستيد احترام و اعتباری باورنکردنی بین المللی را کسب کنيد.
در ايران، به واقع افراد زيادی متوجه تاثیر بالایی که شما توانستيد در جام جهانی روسیه ايجاد کنید، نیستند، مخصوصا ارزش واقعی عملکرد فوق العاده شما برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال.
و اکنون، جام ملتهای امارات 2019 يک فرصت بی همتا و تاریخی در زندگی شماست که ما با يکدیگر می توانيم در راستای هدف، علت و ماموریتی که داريم اين فرصت را به يک واقعيت در سرنوشت مان تبديل کنيم.
ما بايد بدانیم که تيم های دیگر مقابل ما کاملا آماده خواهند بود و همگان در آسیا می خواهند که تيم اول قاره را از پیش رو بردارند.
فوتبال حرفه ای به سرعت تغییر و پیشرفت می کند و مطمئنا ما نیز نسبت به گذشته بسیار بهتر شده ایم ولی هنوز به آنجایی که می خواهيم باشیم نرسیده ايم. آقايان! بیاییم بر سر اين اصل واقعی توافق کنيم که حتی اگر ما دوم شويم برای ما به منزله آخر شدن است. اگر بخواهيم تابلوی ورزشگاه را از "خوب" به "عالی" تبديل کنیم، می دانيم که مثل همیشه بايد متحمل هزینه شويم. راحت بودن همانند نفس کشیدن است، برای همین ما همیشه بايد خود را گرسنه و سرشار از ميل و انگیزه نگهداريم. شما می بایست جذابیت را حفظ کنید و به منافع، علت ها و اهداف تيم ملی پايبند باشید. شهرت و ارتباطات ناگهانی می تواند به روح شما ضربه بزند و رفتار و نگرش ما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر شما اجازه دهيد که غرور، شما را فرا بگیرد، دیگر قادر به از خود گذشتگی و متحمل شدن زحمات لازمه برای رسیدن به موفقيت نخواهيد بود.
فوتبال حرفه ای سرسخت و دشوار بوده و تجارت سردی است. هيچ فرقی نمی کند که يک بازیکن چه حرکت مثبت خوبی را در بازی گذشته انجام داده اید، اما اگر نتوانید امروز آن کار را انجام دهید، حتما می بایست تغییراتی بوجود آيد تا از رکود و در جا زدن نجات پیدا کنید.
امروز همانند همیشه آنها پشت تان را خالی کردند و شما را پشت همه قرار دادند و هيچ احترامی حداقل برای حق توافق شده شما قايل نشدند. امروز می دانم که حتی ماورای اين مسايل، اکثر شما از محل درآمد تان، هزينه می کنيد تا برای تيم ملی بازی کنيد. با اين حال تيم ملی هنوز روی شما حساب می کند و ما هنوز به استعداد، شخصیت و استحکام شما احتیاج داريم. مطمئن هستم که شما نمی توانيد این موضوعات را عنوان کنيد، ولی هيچ چیز نمی تواند مانع از انجام وظایف و تعهدات من باشد، اينکه به صورت شفاف از زحمات شما عذرخواهی و تشکر نکنم.

 

1004

نظرات کاربران
Shahriar Nabavi
اگر اسپانیا یا پرتغال را می بردیم خدای ناکرده اونوقت چیکار می کرد کیروش؟ ولی خوب بود هست که از کار خودش تعریف کند :)
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱:۱۰
پاسخ
14
9
رضا
فقط کیروش,کبیر
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۲۹
پاسخ
13
15
منطق اسدقلالی
بیانیه پالس مثبت داشت اما اخرش خراب کرد مطمیناً همه ی هموطنان قدردان زحمات فرزندان خودشون هستند یعنی چی وقتی مربیِ تیم ملی خطاب ب اعضای تیم ملی میگه 'امروز همانند همیشه پشتتان راخالی کرده اندوهیچ احترامی برای شما قائل نشده اند؟؟ چه کسانی میبایست تیم ملی روازنظر مالی ساپورت کنند وکوتاهی کرده اند؟ چراباید همیشه اینقدر نگاه طلبکار مآبانه داشته باشید؟؟؟بنظرِ من ک مخاطب بخشی از بیانات مشعشعِ مربی تیم ملی مردم هستند حمایت کاربران ایرانی در نظرسنجیهای afcمبیّن علاقه وحمایت مردم از ملی پوشان شون هست، تیم ملی باحضور در جام جهانی درامد قابل ملاحظه ای کسب کرده وباتوجه ب توافق صورت گرفته دستمزد مربی تیم ملی ودرصدهایی ک بابت پاداش فیفا از بازیهای ملی دریافت میکنند پرداخت شده (در شرُف پرداختن شدن هست)پس چرا حالا ک همه سعی میکنند تا حمایت حداکثری باشه نگاه هامثبت وحمایتی باشه ایشون داره چنین جوی راه میندازه ادمین لطفا
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۴۵
پاسخ
14
14
محمد
چرا از محمدرضاحسینی دعوت نمیشه چون مربیش نمازی ،کیروشهم با نمازی مشکل داره یه بازیکن دیگه باید چیکار کنه تا به تیم ملی دعوت بشه
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰:۵۳
پاسخ
18
13
فرار به ترکیه
تموم نشد این بیانیه ها؟ چقدر طولانی شده یاد سریال اوشین تو دهه 60 افتادم
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۴۶
پاسخ
23
36
حسین کی روش
مثل همیشه دوست داشتنی
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲:۲۳
پاسخ
33
26
آقای بیانیه
اتوبوس جام ملت ها در دست تعمیر است عزیزان یه مدت صبر کنید
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۳۳
پاسخ
25
35
ممد
کی روش آریایی
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۲۱
پاسخ
39
26
رائول
جالبه که کیروش می دونه که فوتبال حرفه ای داره با سرعت زیاد پیشرفت می کنه، ولی هنوز خودش داره با سیستم دفاع اتوبوسی 100 سال پیش کار می کنه !!!!!!
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۷:۵۹
پاسخ
27
40
رستم
هیچی نمیشه ایران هیچیییییی منتظر تاکتیکای دفاعیش جلوی تیمای دسته ۳ اسیایی هستیم
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۷:۴۶
پاسخ
26
32
تیم ملی من پرسپولیسه.
اصلا نمیتونم دلم و با تیم کیروش همراه کنم. واقعا به عنوان مربی تیم ملی کشورم قبولش ندارم وتمام بیانیه هاش و از روی سیاستش میبینم.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۸:۵۷
پاسخ
32
39
سنندجی
فوتبال حرفه ای روز به روز پیشرفت میکند .ولی فوتبال اتوبوسی رو انزواست .بعد از مورینیو .نوبت .....؟
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵:۴۸
پاسخ
29
36
مسعود ایرانی
ما عادت داریم بعد از رفتن قدر داشته هایمان را بدانیم. به عنوان یک ایرانی خوشحالم که مربی تیممی و اینکه به هیچ کس باج نمیدی و با کسی لابی نمیکنی. خیلی مردی تو مرد.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۲۵
پاسخ
37
33
داریوش
خسته نشدی اینقدر بیانیه دادی؟یه بیانیه هم در مورد مهاجم همیشه طلبکار(ازمون) بده و از اینکه سرت منت گذاشته و تو تیم میلیت بازی میکنه هزار بار تشکر کن.چه کردی با پیراهن مقدس تیم ملی نه تیم میلی اقای کیروش؟؟؟؟؟
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴:۲۰
پاسخ
26
42
بی طرف
با این بیانیه ها چی رو می خواد ثابت کنه معلوم نیست کدام سرمربی توی دنیا اینقدر سعی می کنه که در رسانه ها مطرح باشه؟
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷:۴۴
پاسخ
27
40