بیانیه فدراسیون فوتبال پیش از دیدار خداحافظی شاگردان کی‌روش برای حضور در جام‌جهانی

بیانیه فدراسیون فوتبال پیش از دیدار خداحافظی شاگردان کی‌روش برای حضور در جام‌جهانی

4905
12:12
28 اردیبهشت 1397
روابط عمومی فدراسیون از هواداران تیم ملی و آحاد خانواده فوتبال دعوت کرد تا در دیدار خداحافظی ملی پوشان پیش از سفر به جام جهانی در ورزشگاه آزادی حضور به هم رسانند.

وبسایت رسمی برنامه نود - روابط عمومی فدراسیون از هواداران تیم ملی و آحاد خانواده فوتبال دعوت کرد تا در دیدار خداحافظی ملی پوشان پیش از سفر به جام جهانی در ورزشگاه آزادی حضور به هم رسانند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون در بیانیه ای آورده است:


لحظه به لحظه،میدان روسیه نزدیک و نزدیک تر می شود و با چشم بر هم زدنی،رقابت تیمی متحد به پشتوانه حمایت 80 میلیون عاشق همراه در روسیه آغاز خواهد شد.
اینک؛این ماییم و تیمی که با شکوه و اقتدار به آوردگاه جهانی رسید و در فردای نزدیک می خواهد اعتبار افزون کند.
رسیدیم به روز خداحافظی؛روزی که ورزشگاه آزادی بار دیگر شاهد صحنه های شور و عشق علاقمندان به تیم ملی خواهد بود‌.
ورزشگاه پرخاطره پایتخت،شنبه شب در رویارویی ایران و ازبکستان،در حضور دهها هزار طرفدار مشتاق،برگ جدیدی به کتاب خاطراتش اضافه می کند.
وعده ما؛شنبه شب در ورزشگاه آزادی
بیایید بیایید پیام ظفر آرید

 

1004

نظرات کاربران
سینا تیم ملی
آقای فدراسیون...ادم برای همچین بازی ای....یا به عبارتی گودبای پارتی تیم ملی باید سنگ تموم بگذاره تا مردم دعوت بشن... باید پول خرج کنید یه تیم قدر خوب بیاد تا بازی اش با تیم ملی برای مردم جذاب باشه... نه تیم امید ازبکستان... با این شرایط الان بازی ایران ترکیه بیشتر می ارزه برای مردم 1. بلیط استادیوم زیاد گرون نیست 2. حریف ترکیه هست، نه امید ازبکستان 3. اگه کسی بره ترکیه نمیره فقط یه بازی ببینه. یه سفر کلا میره...هزینه تور ها هم که زیاد ارزون نیست 4. و غیره
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۳۳
پاسخ
0
5
reza
همه خواهیم آمد تا با فریادهای یکصد هزار نفری آزادی را جاودانه کنیم. زنده باد ایران زنده باد کیروش کبیر
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲:۳۸
پاسخ
0
5
mohamad
بهتر نبود فردا را با خانواده اعلام میکردید
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۰۴
پاسخ
0
5
کیومرث
انشاء اله همه با هم در حمایت از تیم ملی زنده باد ایران درود بر کی روش کبیر همه برای ایران
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۳۹
پاسخ
0
5
Mohammad sorkh
اخه بیاییم که چی بشه؟ تیمی رو ببینیم که از دل لیگ یک بازیکن نداره
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵:۰۰
پاسخ
8
0
شهرام
برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت دارم.خواستن توانستن است، این درست است که اسپانیا و پرتغال رقبای بزرگی هستند اما ایرانیها هم ویژگیهایی منحصر به خود دارند که به قدمت تاریخ این مرز و بوم همچنان حفظ گردیده. بدون تردید شیرهای پارسی در این راه سخت موفق خواهند بود. پاینده باد ایران همه همصدا برای برای تیم ملی
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲:۴۴
پاسخ
0
7
مستاجر خدا
این بازی ها رو ما باید ببازیم و درس بگیریم ( منظورم اگه تیم قوی بود نه ازبک) و ترسشون بریزه نه که ببریم و اونجا ابرومون بریزه به جا ترس
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۳۴
پاسخ
5
3
Wien
حداقل یه تیم درست و درمون دعوت میکردین،تا تماشاگرا استادیوم را پر کنند و روحیه بازیکنا بالا بره،آخه وقتی که چند روز قبل دو تیم سرخابی،بازیهای مهمی را در این استادیوم انجام دادن و تماشاگرها هم واقعا کل استادیوم را پر کردند،حالا سخته دوباره برای یه بازی معمولی دوباره استادیوم را پر کنند،همین موضوع ساده باعث میشه،بازیکنا و مهمتر از آنها کی روش احساس کنند،باشگاهها برای تماشاگرا مهمتر از تیم ملی هستش،در صورتیکه واقعا برای اکثریت تماشاگرا اینطور نیست،تماشاگرای ایرانی در دو حالت استادیوم را پر میکنند،اول حساسیت بازی،مثل همین دو بازی گذشته سرخابی ها، دوم اعتبار و نام و شان تیم خارجی،مثلا اگه آلمان بجای ازبکستان می آمد،صد در صد استادیوم دوباره پر میشد و چند ده هزار تماشاگر هم بیرون میماندند،ولی ازبکستان که همین چند وقت پیش با ما بازی کرد،چندان باعث جذب تماشاگر نمیشه،مخصوصا که تماشاگرا همین چند روز پیش هزینه کردن و بازیهای حساس سرخابی را نگاه کردن،اینجاست که آدم میفهمه واقعا فدراسیون آینده نگری و تجربه و برنامه ریزی را بلد نیست،چون تمام این بازیهای سرخابی از قبل تاریخش مشخص بود و فدراسیون باید و باید میفهمید که تیمی را برای بازی خداحافظی تیم ملی دعوت کنه که تماشاگرا با میل و رغبت دوباره استادیوم را پر کنند،ولی افسوس مدیرای بی سلیقه و بی تدبیر،اصلا فکرشون به اینجاها نمیرسه،و با همین بد سلیقگی ساده،روحیه تیم ملی و اعصاب کادر فنی را داغون میکنند.البته این حرفا حالت بدبینانه موضوع بود،در حالت خوشبینانه که امیدوارم اتفاق بیفته،شاید تماشاگرا یکبار دیگه همه را شگفت زده کنند و استادیوم را بیخ تا بیخ پر کنند و یه جشن خداحافظی اساسی برای تیم ملی بگیرند،حداقل فدراسیون باید بازی را مجانی و بدون بلیط فروشی اعلام کند و برنامه های شاد و حتی غذا و نوشیدنی رایگان در اختیار تماشاگرا بذاره،چون هر چی نباشه،بلاخره جشنه،جشن هم بدون غذا و نوشیدنی معنا نداره.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۰۳
پاسخ
3
2
حسین
تاسف باره که ورزشگاه آزادی برای بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس که هنرشون فقط گل بارون شدن مقابل عرباس پر میشه اما برای این تیم ملی باید بازی رو رایگان کنند ، اون هم تیمی که سال هاس بردنش آرزوی آسیایی هاست .
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۱:۲۴
پاسخ
0
7
Abedi
فدراسیون 5 ستاره شما برید حق ایرانو از عربها بگیرید بیانیه رو منم بلدم بدم
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۲۳
پاسخ
2
3