بیت‌سعید: با وجود مشکلات، با پورموسوی صمیمیت زیادی داریم

بیت‌سعید: با وجود مشکلات، با پورموسوی صمیمیت زیادی داریم

1764
03:20
17 اسفند 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم استقلال خوزستان گفت: در دوران سربازی در سپاه ماموریت داشتم و اصلا فرصت نکردم بازی کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم استقلال خوزستان گفت: در دوران سربازی در سپاه ماموریت داشتم و اصلا فرصت نکردم بازی کنم.

به گزارش وبسایت نود ، حسن بیت‌سعید با حضور در برنامه 90 درباره حضورش در فوتبال اظهار داشت:  پس از خدمت سربازی در جنوب آزادگان بازی کردم که قهرمان لیگ دسته سه شدیم؛ بعد به فولاد نوین رفتم که قهرمانی دسته دوم و لیگ یک را به دست آوردیم و من در این سال بهترین بازیکن لیگ یک انتخاب شدم. در این مدت حدود 22 سالم بود. در دوران سربازی هم در سپاه ماموریت داشتم و اصلا فرصت نکردم بازی کنم.

وی افزود: در استقلال خوزستان زیر نظر ویسی قهرمان شدیم و در این فصل رحیم زهیوی، جلال عبدی، حکیم نصاری، فرناندو خسوس، میثم دورقی، کولی‌بالی امسال از جمع ما رفتند. ما همراه پورموسوی با وجود مشکلات، صمیمیت زیادی داریم و خدا را شکر نتایج خوبی گرفتیم اما جا دارد بگویم مشکلات وجود دارد و بانک ملی هیچ حمایتی نکرده است.

بازیکن استقلال خوزستان در رابطه با دریافتی بازیکنان بیان داشت: نزدیک 12-10 بازیکن 20 تا 25 درصد گرفتند و برخی بازیکنان هیچ دریافتی نداشتند و همچنین 25 درصد از مطالبات فصل قبل را هم دریافت نکردیم.

وی رباره قهرمانی‌ در فولاد نوین اذعان داشت: با وجود اینکه قهرمان شده بودیم به لیگ برتر نرفتیم و استقلال اهواز جایگزین ما شد؛ جا دارد از آقای سید کوروش موسوی یادی کنم که هیچوقت به حق‌اش در این فوتبال نرسید؛ حیف شد از آن تیم چند بازیکن به لیگ برتر نیامدند چون بسیاری از آنها تلاش کردند از لیگ دسته دوم به لیگ برتر رسیدیم ولی الان هیچ جایی نیستند و بدون تیم ماندند.

بیت‌سعید اظهار کرد: وقتی برای تست به فولاد رفته بودم از من به‌عنوان مدافع چپ استفاده کردند اما با این حال خدا را شکر الان در تیمی هستم که شرایط خوبی دارم.
مهاجم استقلال خوزستان درباره حضور در تیم ملی بیان داشت: فصل قبل قهرمان شدیم اما وقتی آقای کی‌روش به تیم ملی دعوتم نکرد روحیه‌ام تضعیف شده بود اما با این حال تلاش می‌کنم به این مهم برسم.

وی درباره بازی با پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بسیاری خوبی است و برای قهرمانی تلاش می‌کند ولی ما هم استقلال خوزستان هستیم و واقعا می‌خواهیم از این تیم امتیاز بگیریم تا به کسب سهمیه آسیایی نزدیک شویم.

بازیکن استقلال خوزستان درخصوص بازی پیش رو برابر پرسپولیس عنوان کرد: بیت‌سعید در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشته است، گفت: بهتر است حرفی نزنیم. گهگاه زنگ می‌زنند و می‌گویند اما فعلا تمام تمرکزم را برای هفت بازی لیگ برتر و مسابقات آسیایی استقلال خوزستان گذاشتم تا بعد از آن تصمیم‌گیری کنم.

بیت سعید در خاتمه گفت: ما سوسنگردی هستیم و کسی را نداشتیم در فوتبال به ما کمک کند. سوسنگرد در زمان جنگ هشت سال سپر بلای ایران بود اما الان برای فوتبال بازی کردن جوانان فقط یک زمین دارد؛ ای‌کاش مسؤولان به استان خوزستان که حال و هوای خوبی ندارد و مسئله ریزگردها حل نشده است، توجی داشته باشند؛ گرد و خاک‌ها نفس مردم را بریده ولی فکر می‌کنم مسؤولان تدابیری برای این موضوع دارند؛ از مردم خوزستان تشکر می‌کنم در اوضاع بحرانی پیگیر اوضاع ما در لیگ قهرمانان آسیا بودند.

 

2020

نظرات کاربران
البوفرهانی از اهواز. کارون
از اقای فردوسی تشکر میکنم بخاطر دعوت از مرد تکنیکی و خلاق سوسنگردی.. امیدوارم اقای کیروش هم ایشان را به تیم ملی دعوت نمایند و دل میلیونها خوزستانی در این هوای گرد و غباری شاد کنند... ممنون و متشکرم
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷:۳۴
پاسخ
1
14
سعید
مربیانی چون پورموسوی با بازیکنان رفیق میشوند تا بدون دادن حقوقشان از آنها سو استفاده کنند.سوء استفاده از تعصب و سادگی بازیکنان کار این مربیان است
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹:۴۹
پاسخ
8
6
ذانیال
بابا چرا آنقدر راحت به همه تهمت می زنید بیت سعید فصل بعد میاد پرسپولیس
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹:۰۶
9
4
عقده برنده شدن
واقعا خجالت اوره .رفتن به بازیکپ تراکتور رای دادن ولی به اون دختر بی بضاعت که با بدبختی فوتبال بازی میکنه رایذنمیدن. حتی به ازمون که بایر رو سوراخ کرد هم رای نمیدن. خجالت بکشید
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳:۳۵
پاسخ
11
8
البوفرهاني از کارون اهواز
حرف حساب شما واقعأ جواب نداره ، چه میشه ڪرد وقتي هوادار احساساتي رأي ميدهد...وگل زیباي خانم فوتبالیست نادیده میگیرد .....
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵:۴۶
4
1
مجتبی
شما سرت به کار خودت باشه
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶:۳۹
6
11