بیت سعید:  اگر پول ندهند نه تمرین می‌کنیم و نه بازی

بیت سعید: اگر پول ندهند نه تمرین می‌کنیم و نه بازی

1697
15:10
27 فروردین 1396
مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است که مسئولان این باشگاه مشکلات مالی را برطرف نخواهند کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است که مسئولان این باشگاه مشکلات مالی را برطرف نخواهند کرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن بیت‌سعید در واکنش به صحبت‌های سیداکبر پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال استقلال و انتقادهای شدید او از مسئولان این باشگاه اظهار داشت: متأسفانه تیم ما مدت‌هاست که با مشکل مالی مواجه است و مسئولان باشگاه هم هیچ توجهی به وضعیت تیم ندارند. برای استقلال خوزستان واقعاً زشت است که چنین وضعیتی را به عنوان نماینده ایران در آسیا تجربه می‌کند. سه هفته دیگر لیگ تمام می‌شود و هنوز نتوانسته‌اند پولی به تیم تزریق کنند.

وی همچنین تصریح کرد: بعید می‌دانم در این سه هفته هم اتفاق خاصی رخ دهد. مسئولان اگر می‌خواستند کمک کنند قبلاً این کار را انجام می‌دادند. بعید می‌دانم کار خاصی صورت بگیرد. البته بازیکنان هم از این وضعیت خسته شده‌اند و اگر پول ندهند، ما نه تمرین می‌کنیم و نه بازی. واقعاً از این وضعیت خسته شدیم و معلوم نیست چرا هیچ توجهی به تیم ما نمی‌شود.

 

2051

نظرات کاربران
البوغبیش
به عنوان یک خوزستانی وهوادار شما تا همین جا کافیه واقعا گل کاشتید باغیرت خوزستانی وانگیزه اومدید جلو ولی بعضی از مسئولین بی تدبیر و بی لیاقت دارن از شما سوئ استفاده میکنن شما نشون دادید که یک خوزستانی ،یک ایرانی چقدر میتونه از خود گذشتگی کنه واقعا دمتون گرم
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۹:۲۴
پاسخ
0
0
احمد سپاهانی
استقلالی ها و پرسپولیسی ها و تراکتوری ها متن بالا را دقیق بخونید و بعد به خاطر قهرمانی هاتون شادی کنید. اس خوزستان همون تیمیه که داره از شرف فوتبال ایران تو آسیا دفاع میکنه بدون اینکه پرونده ای تو فیفا داشته باشه
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۶:۲۳
پاسخ
2
4
خوزستانیم
استقلال خوزستان. لستر انگلستان ادمین جان چاپش کن
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۲:۵۳
پاسخ
4
25
لیدر اصفهانی
خخخخخخخ کاربه کجاها رسیده که یکی مثل بیت سعید داره تهدید میکنه اصلا بیت سعیدی تا پارسال کسی میشناخت؟؟؟؟؟؟
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳:۱۶
16
5
sassy
قبلا هم زياد از اين حرفا زديد.
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۲:۱۸
6
14