بیت سعید: مهم خوشحالی مردم خوزستان است نه گلزنی من

بیت سعید: مهم خوشحالی مردم خوزستان است نه گلزنی من

874
15:58
18 اردیبهشت 1396
مهاجم تیم استقلال خوزستان دیدار تیمش مقابل الجزیره امارات در هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را یکی از مهمترین دیدارهای گروه B این رقابت‌ها دانست.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم استقلال خوزستان دیدار تیمش مقابل الجزیره امارات در هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را یکی از مهمترین دیدارهای گروه B این رقابت‌ها دانست. 

به گزارش وب سایت نود، حسن بیت‌سعید در نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان - الجزیره امارات، اظهار داشت: دیدار استقلال خوزستان - الجزیره یکی از مهم‌ترین بازی‌های گروه ماست. خدا را شکر سرنوشت صعود دست‌ خودمان است. امیدوارم بازی خوبی انجام داده و به مرحله بعد صعود کنیم تا هواداران‌مان خوشحال شوند.

وی افزود: الجزیره یکی از بهترین‌ تیم‌های آسیاست، اما فکر می‌کنم آنها در چند دیدار گذشته مرحله گروهی بدشانسی آوردند. آنها خط دفاعی خوبی دارند، اما ما باید هر طور که شده از آنها امتیاز بگیریم تا صعودمان را به دور بعد قطعی کنیم.

مهاجم تیم استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا در دیدار فردا موفق به گلزنی خواهد شد یا خیر، گفت: مهم نیست که بیت‌سعید گل می‌زند یا بقیه مهم این است که استقلال خوزستان گل بزند و ببرد و از گروهش صعود کند تا مردم خوزستان خوشحال شوند.

بیت‌سعید خاطرنشان کرد: ما به حمایت نیاز داریم و امیدواریم که آنها فردا ورزشگاه را پر کنند تا ما نیز بتوانیم بازی را ببریم و از گروه‌مان صعود کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
آرش
بیا استقلال تهران تا قهرمان لیگ وآسیا بشیم. بیت سعید وزهیوی تبریزی عالین
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳:۳۷
پاسخ
7
4
پارسا
اگه میخای پیشرفت کنی برو پرسپولیس متاسفانه بازیکنهای خوزستانی زود از فوتبال ارضا میشن نعیم سعداوی رفت پرسپولیس شد فیکس تیم ملی برعکس سیروس نعمتی نژاد و تهامی که نرفتن استقلال منظور اینه که یا استقلال باید بری یا پرسپولیس تا دیده بشی از اونجایی که میدونم قرمز هستی میگم برو پرسپولیس پسر محجوب و خوب سوسنگردی البته میشه استقلال هم بری و مثل پژمان منتظری که با ما پرسپولیس اهواز بود بگی آبی هستی
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۲:۳۹
پاسخ
4
6