بیرانوند: استقلالی‌ها از حضورم در دربی خوشحالند/ قراردادم با پرسپولیس تا قبل از دربی امضا می‌شود

بیرانوند: استقلالی‌ها از حضورم در دربی خوشحالند/ قراردادم با پرسپولیس تا قبل از دربی امضا می‌شود

11791
17:57
27 شهریور 1398
دروا‌ز‌ه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و استرس هواداران بازی را سخت می‌کند اما امیدوارم این بازی مساوی نشود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: یکشنبه قرار است دربی برگزار شود و خدا را شکر می‌کنم که قبل از این بازی شرایط خوبی داریم. توانستیم در بازی قبل صنعت نفت را شکست دهیم و این به تیم ما کمک زیادی برای دربی می‌کند. خداراشکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و دیروز یک جلسه ریکاوری داشتیم و بچه‌هایی که در بازی قبل به میدان نرفته بودند بازی دوستانه با تیم پایه انجام دادند. در تمرین امروز و روز‌های آینده نیز قرار است روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کنیم.

وی درباره اینکه بعد از محرومیت از سوی کمیته انضباطی از فوتبال ایران خداحافظی کرده بوده، گفت: خنده‌دار است که بازیکن 26 ساله خداحافظی کند!‌ من پنج سال است که در فوتبال حرفه‌ای حضور دارم و بازی می‌کنم. سه سال است که در پرسپولیس هستم و قبل از آن نیز در نفت بودم و الان سال ششم خود را سپری می‌کنم. در این مدت افتخارات زیادی پیدا کردم و می‌خواهم این افتخارات را بیشتر کنم, وقتی که گفته شد خداحافظی کرده‌ام, می‌خواستم تکذیب کنم اما سکوت کردم و الان این موضوع را تکذیب می‌کنم و آرزو دارم با پرسپولیس قهرمان آسیا شوم.

دروا‌ز‌ه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه خودش این مصاحبه را انجام داده و اعلام خداحافظی کرده است و الان چطور این موضوع را تکذیب می‌کند، تصریح کرد: شما از من صدا دارید که مصاحبه کرده‌ام؟ سند بیاورید و صدای من را رو کنید، آن وقت من قبول می‌کنم. بروید ببینید خطی که با آن پیام داده شده به نام چه کسی است.

بیرانوند درباره اینکه او به خاطر اتفاقات دیدار با تراکتور یک جلسه محروم شده بود اما محرومیت هواداران تراکتور بخشیده شده است، عنوان کرد: قبل از تمرین با خلیلی (مدیر تیم فوتبال پرسپولیس) صحبت می‌کردم که این حکم برای من و هواداران تراکتور در یک روز صادر شده و وقتی دیدم حکم تراکتور بخشیده شده است تعجب کردم و گفتم که چرا این بخشودگی برای من رخ نداد.

وی در پاسخ به اینکه چرا حکم او به امضای رئیس کمیته انضباطی رسیده و این اتفاق برای حکم هواداران تراکتور پیش نیامده است اظهار داشت: نمی‌دانم موضوع از چه قرار است, فقط بعد از جلسه‌‌ای که با حسن‌زاده داشتم و وقتی از تمرین تیم خارج شدم دیدم که حکم من ابلاغ شده و دیگر ندیدم که چه کسی این حکم را امضا کرده است.

بیرانوند در رابطه با مطلب روزنامه استقلال جوان که مطلبی با عنوان خوشحالی هواداران استقلال بابت حضور بیرانوند در دربی چاپ کرده بود, گفت: من بازیکن ملی هستم و همه برای اینکه من می‌توانم در دربی بازی کنم خوشحال هستند, بنابراین همه  استقلالی‌ها نیز از این موضوع خوشحال هستند.

دروازه‌بان پرسپولیس راجع به اینکه آیا قرارداد جدیدش با این باشگاه تمدید شده است، گفت: قرارداد من نهایی شده و تا قبل از دربی امضا خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا بندی برای فسخ قراردادش در صورت پیشنهاد خارجی خواهد داشت, عنوان کرد: این بند از قبل بوده و در قرارداد جدید نیز به درخواست خودم باقی خواهد ماند، چون اروپایی‌ها برای تیم‌های آسیایی خرج نمی‌کنند و وجود این بند باعث می‌شود تا اگر فرصتی برای رفتن به فوتبال اروپا پیش آمد, باشگاه بتواند حقش را دریافت کند.

بیرانوند درباره اینکه ابتدا قصد داشته که 10 سال برای پرسپولیس به میدان برود, اظهار داشت: الان هم دارم به قراردادم اضافه می‌کنم. کم کم جلو می‌روم تا در پرسپولیس بمانم.

وی درباره اینکه چه پیش‌بینی از دربی دارد، یادآور شد: این بازی شرایط خاص خودش را دارد و استرس هواداران بازی را سخت می‌کند. امیدوارم بازی مساوی نشود. من نمی‌خواهم هیچ یک از هواداران دو تیم ناراحت باشند اما امیدوارم یکشنبه هواداران ما خوشحال از ورزشگاه خارج شوند.

دروازه‌بان پرسپولیس  درباره اینکه دوست دارد چه کسی در دربی گلزنی کند، تصریح کرد: علیپور را دوست دارم و می‌خواهم که او در دربی گل بزند و اگر خدا با او باشد می‌تواند قهرمان دربی شود.

1870

نظرات کاربران
hadi taj
بیرانوند عزیز هواداری تیمت میدونن تو بودی بعد از ده سال تیمشون قهرمان کردی نه وزارت ورزش میدونن وقتی بهشون هیس نشون میدی چیکار کنن....میدونن اون دستی هم که نشون دادی مثل هیس نشون دادنت ب هوادارای خودتون بود نه تراکتوریای عزیز....اره داداش ما واسه اجرای عدالت و جلوگیری ازاین حرکاتت تو اینده بود که خواستیم محروم بشی...ـگرنه از خدامون بود تو دربی باشی چون هیچ دروازبانی اندازه تو تو دربی گل نخورده اندازه تو درست شیرجه نزده...تو فقط باش فقط درست شیرجه بزن ادمین بی طرف ممنونم ازت
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰:۲۱
پاسخ
43
69
امیر تراختورچی
تعجب منم ازاینه مگه بیرانوند چندجلسه تعلیقی نداشت؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴:۵۸
پاسخ
62
34
ستارگان سرخ ایران
بیرانوند جان تو بهترین دروازه بان آسیا هستی ولی هنوز خارجی ها قدر تو رو از داخلی ها بیش تر می دونن
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۵۷
پاسخ
35
61
ایران
26 ساله؟؟؟ :)))))))))))))
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۰۶
پاسخ
5
49
/
پس این که گفت من میرم شهرستان
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۰۲
پاسخ
21
39
TT فراتر از باشگاه ✔
چقدر رو دری بشر مگه نرفتی شهرستان مگه نگفتی از فوتبال ایران میری پس چی شد حکمت باید ۶ هفته محرومیت می بود ولی یک هفته شد یکککک هفته پس حرف نزن هوچی گر نباش
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۱۰
پاسخ
97
15
پرسپولیسی
علیرضا جان امسال دشمنانمون از اول لیگ شمشیر از رو بستن مراقب خودت باش
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۰۲
پاسخ
53
137
جام آوران پیک موتوری
توهم سیدجلال به همتون سرایت کرده ، بگین بگین هر چقدر بیشتر بگین حمایت های غیبی بیشتر میشه ، سیدجلال الکی این حرفها رو نمیزد که ،
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۰۸
86
20
Peyman Sulduz
احیانا آقای سید جلال نیستی شما؟!
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۴۱
50
32
آبی به رنگ اقیانوس
به خدا من که خوشحال شدم چون هیچی نیستی و رادوشوویچ ازت بهتره.رادوشوویچ دو تا کلین شیت کرده ولی بیرانوند تو تنها بازیش دو شوت به سمت دروازش زدن که یکیش گل شده
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۳۱
پاسخ
104
76
حسام
تو فقط چشم بسته بپر یه طرف ما بازیکنامون می زنن طرف دیگه.البته تو درست میپری.این بازیکنای ما هستند که اشتباه شوت می زنند.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۲۶
پاسخ
33
78
مهدی
استاد بحث روی حضور شما یا عدم حضورتون نیست . بحث ما استقلالیا رعایت عدالته, اگر محروم شدید طبق قانون باید حداقل 2 جلسه محروم میشدید و همچنین محرومیت تعلیقیتون هم اجرا میشد. ولی با محرومیت یک جلسه هم قانون رو عوض کردند و محرومیت تعلیقی رو ماسمالی کردند. فکر میکنم هواداران پرسپولیس هم راضی به این قانون شکنی نباشند.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۵۴
پاسخ
66
58
مسعود گل باشی
انشالا بازم درست شیریجه بزنی خخخ
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۴۲
پاسخ
83
53
سید
فکر میکردم بره اروپا!!! سقف آرزوهای بعضی ها چقدر کم ارتفاع ه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰:۵۶
پاسخ
35
74
پرسپولیس یونایتد
لا اقل ارتفاع ما‌در حد صدر جدوله ، شما در چه حدی؟ کجاشی ؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۲۲
41
73
توهم ژاپنی
رادو از نظر واکنش یه سرو گردن بالاتره، فقط کار با پا یکم ضعیفه. من جای پرسپولیس بودم بیرو رو میفروختم.حاشیه زیاد میسازه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶:۱۵
پاسخ
107
53
یاس کبود پرسپولیسی
علیرضا جان، به کوری چشم بد خواهانت و حسودانت ک چشم ندارند موفقیت شما و پرسپولیس رو ببینند. انشاءالله تا آخر فوتبالت تو دروازه پرسپولیس و تیم ملی بمونی. فقط خیلی مواظب رفتارت باش شما یه دست بردی بالا کلی حرف از توش برات درآوردند.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵:۰۰
پاسخ
67
126
امیرحسین
چرا همه جا می زنند خلیلی مدیر تیم پرسپولیس و برای همه تیم ها میشه سرپرست ( تو نفت هم سرپرست بود) سرپرسته دیگه ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۱۶
پاسخ
34
23