بیرانوند: انتخاب من برای بهترین دروازه‌بان سال رحمتی است

بیرانوند: انتخاب من برای بهترین دروازه‌بان سال رحمتی است

2694
11:01
04 مرداد 1394
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: سال گذشته کسی از تیم ما انتظار نداشت و ما چراغ خاموش حرکت کردیم اما امسال نباید گول سال گذشته را بخوریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: سال گذشته کسی از تیم ما انتظار نداشت و ما چراغ خاموش حرکت کردیم اما امسال نباید گول سال گذشته را بخوریم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علیرضا بیرانوند، در خصوص انتخابش به عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ برتر چهاردهم گفت: تا حالا ندیده بودم که در این مراسم بهترین دروازه‌بان انتخاب شود و فکر می‌کنم که برای اولین بار بود که چنین اتفاقی می‌افتاد و این حس خیلی خوبی برای من بود البته دیشب قبل از اینکه به این عنوان انتخاب شوم همین که در بین بزرگان فوتبال بودم برایم خوشایند بود و ممنون از کسانی هستم که به من رأی دادند و امیدوارم که جواب این اعتماد آنها را بدهم.

وی ادامه داد: قطعاً از این به بعد کارم سخت‌تر می‌شود و انتظارات از من بالاتر رفته است و باید آنقدر خوب تمرین کنم تا همه بدانند که انتخاب من بیجا نبوده است. به هر حال مردم هم همان بیرانوند سال گذشته را می‌خواهند و من باید بهتر از پارسال هم باشم.

بیرانوند در پاسخ به این سؤال که اگر قرار بود خودش بهترین دروازه‌بان فصل را انتخاب کند به کدام گزینه رأی می‌داد، اظهار داشت:‌درست است که پیکان سقوط کرده اما به نظر من مهدی رحمتی در این تیم زحمت زیادی کشید و انتخاب من برای این جایزه مهدی رحمتی بود اما به هر حال خودم هم وضعیت خوبی داشتم و مردم به من لطف داشتند.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران درباره اینکه تیم امسال نفت را قوی‌تر می‌داند یا سال گذشته را اظهار داشت: ما نباید گول سال گذشته را بخوریم چرا که سال گذشته کسی از ما انتظار نداشت و ما چراغ خاموش حرکت می‌کردیم اما امسال باید برای قهرمانی بجنگیم و بازیکنان بزرگی مثل سیدجلال حسینی، پیام صادقیان، کارلوس سانتوز، بوحمدان و... به ما اضافه شدند و شک نکنید که تیم قوی‌ای هستیم.

وی در پایان درباره دیدار نفت و الاهلی امارات در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا افزود: شک نکنید که اگر بازی اول را از این تیم ببریم می‌توانیم صعود کنیم و در صورت عبور از این تیم یکی از فینالیست‌های لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود.

 

 

2051

نظرات کاربران
مهرداد
رحمتی در مقابل حقیقی هیچی نیس 6 تاییا...... پسر پرسپولیس فقط
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۲:۵۳
پاسخ
2
2
Bahram
شاهکار فدراسیون فوتبال ایران طارمی 7 گل ادینیهو 14 گل بهترین :مهاجم طارمی!!!!! من استقلالیم ولی بدون تعصب رو این قضیه نظر دادم .این آمارو ب یه بچه 10 ساله هم نشون بدی ادینیهو رو انتخاب میکنه
۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۴۳:۰۶
پاسخ
0
1
mojtaba
پاچه خواری میکنه
۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۰:۳۴
پاسخ
2
2
چمپیون
قابل توجه حرصپولیسیای چهارتایی.به این میگن آدم واقع بین..دمت گرم که چشم داری بهتر از خودت رو هم ببینی آقای بیرانوند
۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۸:۱۵
پاسخ
4
12
mohamad kazemi
دمت گرم داش ...دم بیرانوندم گرم که رفاقتی بارحمتیوبه این چیزانمیفروشه دمت گرم باغبرت مبارک خودتوتیمت باشه مخصوصا علی منصوریان اس اسی...
۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۱:۰۱
2
4