بیرانوند: بازگشتم لغو شد و امروز به تهران می‌آیم

بیرانوند: بازگشتم لغو شد و امروز به تهران می‌آیم

20737
08:50
30 دی 1394
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران که قرار بود شب گذشته به تهران بیاید سفرش لغو شد و امروز راهی کشورمان خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران که قرار بود شب گذشته به تهران بیاید سفرش لغو شد و امروز راهی کشورمان خواهد شد.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، در حالی که قرار بود علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران شب گذشته به تهران بیاید تا به کارهای شخصی‌اش رسیدگی کند اما این دروازه‌بان در ترکیه باقی ماند تا همراه سایر بازیکنان این تیم امروز راهی تهران شود.

بیرانوند در این خصوص گفت: در حالی که قرار بود دیشب به تهران بیایم تا کارهایم را انجام دهم اما سفر من لغو شد و به همین دلیل امروز همراه تیم به تهران خواهم آمد.

این در حالی است که تا شب گذشته مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر عقد قرارداد با این دروازه‌بان بودند.

20441

 

نظرات کاربران
مهدی
این بازیکن شخصیت حرفه ای نداره. بهتر که نیومد. جنبه حضور توی تیم بزرگی مثل پرسپولیس رو نداشت. برای تیم حاشیه درست میکرد.
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۵:۴۰
پاسخ
2
0
ارشیا
کاشکی واقعا به جای گرفتن یه دروازه بان استقلالی حداقل زوج طارمی ادینیو یا نوری عالیشاه و یا نوری و نوراللهی یا سیدجلال و بنگر یا نیلسون.بنگر را کامل می کردیم.
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۹:۰۱
پاسخ
8
1
فرهاد
قنبرزاده و منصوریان و باشگاه نفت خیلی در حق بیرانوند ظلم کردن. آه این جوان ساده‌دل که حتی مدیر برنامه هم نداره مطمئن باشین دامن علی منصور و قنبرزاده رو می‌گیره.
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۲:۴۱
پاسخ
10
13
مجید
خودش باعث نابودی خودش شد
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۳:۰۶
2
10
فرهبد6
آقا من میگم همون جا پیش منصوریان شیش تایی باش
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۰:۰۵
پاسخ
45
102
سامان حقگو
این وسط ما منصوریان رو خوب شناختیم ... معلوم شد چه کینه ای از تیم پرسپولیس داره ... باز دم بعضی از آبی های فعلی گرم که جای جاش به هواداری تیم رغیب احترام میزارن.
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۱:۲۳
پاسخ
58
122
کاظم
منصوریان لطف کرد که یه بازیکن حاشیه ساز رو بهتون نداد.چرا نمیفهمید این بازیکن درسته از لحاظ فنی خوبه ولی از لحاظ ذهنی واقعا کم آورده و جایگاهشو درک نمیکنه.شما دروازبانی رو که تو تیمش بایکوت شده رو بعنوان گلر اصلی میخواین.
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۴:۴۹
9
15