بیرانوند: بامداد فردا به تهران می‌آیم اما نه برای مذاکره با پرسپولیس

بیرانوند: بامداد فردا به تهران می‌آیم اما نه برای مذاکره با پرسپولیس

10798
14:50
29 دی 1394
سایت برنامه نود- دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: باشگاه نفت از من نخواسته برای عقد قرارداد با پرسپولیس به تهران بیایم.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: باشگاه نفت از من نخواسته برای عقد قرارداد با پرسپولیس به تهران بیایم. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، علیرضا بیرانوند در خصوص نتیجه مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اخیراً هیچ مذاکره‌ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس نداشته‌ام و تماسی هم از سوی آنها با من گرفته نشده است.

وی  یادآور شد: با اجازه از کادرفنی ساعت یک بامداد فردا (چهارشنبه) ترکیه را به مقصد تهران ترک می‌کنم. دلیل حضورم این است که قصد دارم فردا راهی شهرستان شوم تا خانواده‌ام را تا روز جمعه به تهران بیاورم و از روز شنبه نیز در تمرینات تیم نفت شرکت خواهم کرد.

بیرانوند با رد این موضوع که از طرف پرسپولیسی‌ها هیچ صحبتی اخیرا با وی شده است، خاطرنشان کرد: اینکه می‌گویند من عصر امروز به تهران می‌آیم تا با باشگاه پرسپولیس آخرین مذاکرات خود را انجام دهم صحت ندارد چرا که برای ساعت یک بامداد فردا بلیت برگشت دارم و از پرسپولیس هم با من تماسی برای ادامه مذاکرات گرفته نشده است.

دروازه‌بان درباره نتیجه مذاکرات دو باشگاه نفت و پرسپولیس برای انتقال وی به جمع سرخپوشان گفت: من هم مثل شما فقط شنیده‌ام مدیریت دو باشگاه در حال مذاکره برای این انتقال هستند اما در جریان این مذاکرات نیستم و تا الان هم از باشگاه نفت به من نگفته‌اند که سریع راهی تهران شوم تا با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کنم. اگر هم فردا به تهران برمی‌گردم با اجازه کادرفنی بوده و به خاطر خانواده‌ام است نه چیزی دیگر.

 

2051

نظرات کاربران
صهبا
ميبينم كه صبح شبت شده پرسپوليس عزيز دله برادر lol تو روياهات هم رنگه قشنگه پرسپوليسى بودن رو نخواهى ديد موفق باشى
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۳۷:۱۰
پاسخ
0
2
حسون
جان علیرضا نیای ناراحت میشم، حتما بیا مذاکره هم بکن. تیرت به سنگ خورده حالا وقت پا پس کشیدن و تعریف و تمجید از باشگاه نفته.
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۱:۴۹
پاسخ
0
3
رضا
اگر هم میخواستی برای مذاکره مجدد بیایی فکر کنم یه کم دیر داری میایی چون انگار پرسپولیس دروازبان ازبکستانو گرفته . شرمنده جامون پر شده برگرد ترکیه
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۶:۲۶
پاسخ
0
5
ایدا سادات
لازم نکرده بیای پرسپولیس دروازه بان گرفت از تو بهتره
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۱:۳۲
پاسخ
0
9
ا.ا
پرسپولیس جای بازیکن پرحاشیه نیست اونم بی اخلاق که احترام منصوریان رو نگه نداشت و حتی رفتار حرفه ای هم نداره .... بیرانوند که از صادقیان که عزیزتر نیست که ... اگر بازیکن بود نیمکت نشین نمی شد به خاطر مسائل انضباطی نیمکت نشین شد به خاطر بی انضباطی کیروش به سکوها بردش
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۷:۲۰
پاسخ
1
4
پرسپولیس جون من
ناز نکن بیا دیگه
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۲:۵۵
پاسخ
7
2
Ali
ديگه بياي نيايي فرقي نداره لوبانف اومد
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۱:۴۲
پاسخ
0
9
پرسپوليس
تمرکزت رو بزار رو نفت و با يه خداحافظى با پرسپوليس خوشحالمون کن
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۳:۵۳
پاسخ
0
11
سعید
بیرانوند عزیز از توهم بیدارشو پرسپولیس با دروازه بان ازبک قراردادبست لیاقت پیراهن پرسپولیس رونداشتی
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۳:۲۹
پاسخ
7
25
مهدی.م.ر
ما هم منتظر شما نبودیم!!!
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۲:۵۱
پاسخ
3
22
محسن
تموم شد پسرجون لوبانوف بچه غول روس رو گرفتیم.شما هم با داش علی منصور وتیم پرطرفدار نفت خوش باش
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۱:۲۳
پاسخ
2
23
اایدا سادات
کاش پول بیشترمیدادیم میومداون پرتابهای بلندش برا طارمی یا عالیشاه عالیه من فکربعدهاروهم میکنن میدونستن اگه بیادتاابدپرسپولیسی میشه.منصوریان برااستقلال میخوادش. 666666666666666
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۰:۵۴
پاسخ
7
19
میلاد R
همه چیز دیر یا زود مشخص میشه
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۰:۲۵
پاسخ
0
17
Shayan
آرزومه بری پرسپولیس بجز یه پرتاب دست هیچی نداری هنوز نرفته انقد حاشیه داری وای به روزی که بری واقعا پتانسیل سوشا شدن رو داری خخخخ
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۷:۴۹
پاسخ
20
11
۶۶۶۶۶۶
پرتاب دست از گل ۴۵ متری خوردن خیلی بهتره
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۷:۳۸
5
22
مهرداد پرسپولیسی از اصفهان
نه تو روخدا بیا مذاکره کن....خخخخخخخخ
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۷:۳۶
پاسخ
6
32