بیرانوند برای ارائه توضیحات به کمیته انضباطی فرا خوانده شد

بیرانوند برای ارائه توضیحات به کمیته انضباطی فرا خوانده شد

6359
10:21
20 شهریور 1398
علیرضا بیرانوند شنبه هفته آینده برای حضور در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فراخوانده شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

* با توجه به گزارشات مقام های رسمی مسابقه بین تیم های ملی حفاری و سوهان محمد قم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال که در تاریخ ۱۵ شهریور ماه در شهر اهواز برگزار شد تخلفاتی از سوی تماشاگران منتسب به تیم ملی حفاری منعکس شد. از آنجائیکه تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از استفاده از شعارهای موهن و تهدید آمیز و فحاشی به مقام رسمی مسابقه، تهدید، پرتاب اشیاء، ایجاد خلل در برگزاری مسابقه ، حمله و مصدوم کردن داور در خور صدور قرار دستور موقت می باشد.
لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا اطلاع ثانوی باشگاه ملی حفاری از تمامی برگزاری مسابقات خاتگی محروم است و با نظر سازمان لیگ فوتسال در شهری دیگری برگزار شود.
بدیهی است چنانچه باشگاه مذکور دفاعیاتی دارد ظرف حداکثر دو روز پس از دریافت، دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کنند.
ضمنا یعقوب مراقی سرمربی تیم ملی حفاری به دلیل رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه دفاعیات خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت پس از ابلاغ به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.

* با توجه به اتفاقاتی که در مسابقه فوتسال بانوان بین تیم های فوتسال شهروند ساری و دریژنو فرخشهر که در ساری برگزار شد، رخ داد،  کمیته انضباطی اعلام کرد با توجه به مدارک موجود  در مسابقه تیم های فوق و تخلفاتی که از سوی دو نفر از مردان همراه هر دو تیم به عنوان مسئول رسانه ای و پخش اینترنتی مبنی بر درگیری با یکدیگر منعکس گردیده که مراتب در حال بررسی و رسیدگی است.

لذا با توجه به اهمیت موضوع، کمیته انضباطی  به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی  نامبردگان را تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیتهای مرتبط با حوزه ماموریت خود محروم می نماید و لازم است نامبردگان جهت ادای توضیحات در خصوص تخلفات انتسابی در کمیته انضباطی حاضر شوند.

ضمنا در خصوص تخلفات صورت گرفته از سوی سایر افراد حاضر در برگزاری مسابقه فوتسال بانوان، پس از دریافت و  وصول گزارش کامل از سوی سازمان لیگ فوتسال رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد شد.

* کمیته انضباطی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که علیرضا بیرانوند می بایست پیرو ابلاغیه ارسالی روز شنبه آینده جهت ادای پاره ای توضیحات در کمیته انضباطی حاضر شود.

2051

سایت فدراسیون فوتبال
نظرات کاربران
طبری
امیدوارم هیچ چیزی تاثیر در رای نگذارد و رایی ببینیم بی دروغ و دلنشین که حتما بر دل مردم عاشق فوتبال دوست چه ابی چه قرمز خواهد نشست(اجرای قانون)
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۶:۴۸
پاسخ
20
17
بابک
کسی که فحاشی میکنه بعد میگه منظورم هوادارهای تیم پرسپولیس بوده نیاز به محروم شدن نداره محروم شده خداییه
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۴۷
پاسخ
29
21
امیر رحیمی
همه اش فیلمه. ایشون رو محاله که برای دربی محروم کنند. تاج آب پاکی بیرانوند رو روی دست همه ریخت
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۵۲
پاسخ
21
27
فقط زرد طلایی
چه محروم بشه و چه محروم نشه ، منتظر صحبت های جلال حسینی با کلید واژه های دشمن و نابودی هستیم . نهایت یک جلسه محرومش کنند و تا آخر لیگ منت بگذارند که محرومش کردیم !!! ادمین منتشر کنی ، ممنون
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۳۹
پاسخ
41
74
نیما
من نمیدونم چرا بعضیا تعصب پیرهن دارن و همینجوری نظر میدن. من به شخصه فیلم حرکات بیرو رو ندیدم اما واقعا اگه حرکتی انجام داده محروم شه اگه هم نداده محروم نشه. من نمیدونم چه فرهنگیه ما داریم که همش سایه همو با تیر میزنیم.
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷:۲۴
پاسخ
1
73
تورک
بیل ۶جلسه محروم شد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹:۲۶
پاسخ
25
73
عرفان
پس بنابراین بیرانوند هم مثل بیل چون اسمش با «ب» شروع میشه باید 6 جلسه محروم شه :ا و این است منطق اسدقلالی ها.
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۴۹
25
22
نیما کاوه
چطور تماشاگران اون تیم که این همه فحاشی کردند و شعار نژادپرستانه دادند علیهش محروم نمی شن؟ اونا میزبان بودند ها!
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲:۱۵
پاسخ
71
42
امیر رحیمی
میخواهید صد هزار نفر رو محروم کنیم بجای این یه نفر؟
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۰۸
18
20
امیر
مگر تماشاگران پیروزی که 90 دقیقه با بدترین الفاظ به قلعه نویی فحش دادن و فرهنگ بالای تماشگران این باشگاه رو به نمایش گذاشتند ، محروم شدند
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵:۰۱
22
30
جناب
یه تعلیق دیگه برای بیرانوند، جرات میخواد بازیکنای تیم وزیر محروم کردن
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۰۰
پاسخ
30
83
مجتبی جباری۲ پر۳پولی۳ صفر
یه خیریتی توشه
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶:۱۵
پاسخ
27
52
سعید
شجاع بازی با فولاد بود فکر کنم به سطل اشغال لگد زد محرومش نکردن گفتن معذرت خواهی کرده الانم تاج اومده میگه بیرانوند معذرت خواهی کرده یعنی هیچی به هیچی خخخخخ
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۴۴
پاسخ
21
76
pinar از آذربایجان
به امید محرومیت بیرانوند........هرچند محاله ممکن هس
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵:۴۸
پاسخ
31
76
امید
کمیته انضباطی داره یه سناریو تکراری رو دوباره اجرا میکنه، آقای تاج رای نهایی رو داد و گفت که بیرانوند معذرت خواهی کرد و تمام. اینا یه سناریوی نخ نما رو بارها دارن در مورد بازیکن های پرسپولیس اجرا میکنن. همین افراد به حمایت آقای وزیر فوتبال رو به جنجال کشیدن بخاطر همین حمایت هاشون از پرسپولیس. آقای بیرانوند ببینید از پارسال تا الان چند بار حکم تعلیقی گرفته. آخه مگه میشه همه احکام یا توبیخ باشه یا تعلیقی
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴:۳۶
پاسخ
20
72
آبی بیکران
نمیدونم چرا هربازیکنی میره توی تیم پرسپولیس اینقدر با نزاکت میشه
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۰۳
پاسخ
24
69
Masood
منطق کمیته انضباطی: 90 دقیقه فحش و توهین به خودت و خانوادت رو باید تحمل کنی و درجواب فقط میتونی یه لبخند ملیح بزنی
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۰۴
پاسخ
65
36
RED MRE
مام همچنان منتظر فراخواندن مسئولین تراکتور(سازی)تبریز هستیم به دلایل ذیل؛ ۱_فحاشی مدام به بازیکنان زنده و مرده و فعلی و قدیمی پرسپولیس در حین تمامی بازیهای پرسپولیس در تبریز. ۲_ضرب وشتم هوادارای پرسپولیس درحین بازی وتهدیدوارعاب آنها قبل وبعد بازی در تبریز. ۳_آوردن پرچم حداقل سه کشور بیگانه به ورزشگاه تبریز در تمامی بازیهای تراکتورسازی تبریز.
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۵۰
پاسخ
53
26
حامد تبریزلی
نه عزیزم به احدی توهین نشد تو تبریز. فقط چند صد نفر لقب پینوکیو دادن بهش و وسلام. دوما ضرب و شتم کدوم پرسپولیسیها. پنجاه نفر جمعا هوادار داشتین که موقع خروج غیبشون زده بود و فک کنم با لباس تراکتور قاطی جماعت شدند و رفتن. سوما فوتبال قانون خودشو داره و هیچ کجای دنیا آوردن پرچم کشور دیگه به استادیوم جرم نیس. تو آبادان پرچم برزیلو میارن. تو آزادی بخاطر برانکو پرچم کرواسی آوردین. هیچ مشکلی هم نداره. تراکتور هم از ژاپن و فرانسه و ترکیه بازیکن و مربی داره. پس الکی دلیل تراشی نکن و مردونه نظر بده. مخلصم ادمین.
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵:۴۲
22
26