بیرانوند: دوست داشتم مقابل سپاهان بازی کنیم/ به من ماسک ندادند!

بیرانوند: دوست داشتم مقابل سپاهان بازی کنیم/ به من ماسک ندادند!

3747
19:35
07 اسفند 1398
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش آماده بازی با شهرخودرو است.

به گزارش وب‌سایت نود، علیرضا بیرانوند در اظهاراتی که با تلویزیون باشگاه پرسپولیس داشته، درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است:

*وضعیت تمرینات تیم برای بازی با شهر خودرو بعد لغو بازی با سپاهان به چه صورت است؟

تمرینات خوبی را بعد سفر دو روزه‌ای که به اصفهان داشتیم پشت سر گذاشتیم هرچند که دوست داشتیم بازی با سپاهان انجام می‌گرفت. به هرحال شرایط فشردگی بازی‌ها به خاطر تیم ملی را درک می‌کنیم و با فراموش کردن بازی با سپاهان آماده بازی با شهر خودرو می‌شویم و روی بازی این تیم متمرکز شده‌ایم. امیدوارم در این بازی که بدون تماشاگر است برنده باشیم و این ویروس هم از بین برود تا هواداران هرچه زودتر کنارمان باشند.

*هواداران پرسپولیس منتظر رای سه بر صفر بازی با سپاهان هستند. نظر تو در این خصوص چطور هست؟ 

این موضوعی است که باید توسط کمیته انضباطی و فدراسیون صورت بگیرد و به نظرم یک تصمیم سخت خواهند داشت. به هرحال سپاهان هم تیم بزرگی است که در کورس قهرمانی دارد و  چون شرایطی مثل پرسپولیس دارد این مساله کار تصمیم‌گیری را برای فدراسیون فوتبال سخت می‌کند.

* بازی با شهر خودرو که در مسابقه رفت پرسپولیس بازنده شد را چطور می‌بینی؟‌

صد درصد در این بازی به برد فکر می‌کنیم و قطعا مقابل تیمی که سه سال قهرمان شده همه تیم‌ها با قدرت به میدان می‌آیند. تمرینات خودمان را پشت سر می‌گذاریم و با تلاش کادرفنی و آنالیز کامل این بازی، برای سه امتیاز شهرخودرو آماده می‌شویم.  کادرفنی و بچه‌های تیم زحمات زیادی می‌کشند و امیدواریم با چهارمین قهرمانی بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

* این روزها کشور درگیر یک بیماری وحشتناک به اسم کروناست که متاسفانه برخی هموطنان کشورمان درگیر آن هستند. به عنوان یک بازی ملی‌پوش برای این شرایط چه توصیه‌ای داری؟‌

در اصفهان به خاطر این اتفاق مردم عزیزمان نتوانستند به ورزشگاه بیایند و بازی بدون تماشاگر برگزار شد و قرار است تا ۱۰ روز آینده این مساله ادامه داشته باشد. قطعا در این شرایط ما خودمان می‌توانیم به خودمان کمک کنیم و بهترین اتفاق این است که مراتب احتیاطی را رعایت کنیم. بعد بازی با سپاهان و هنگامی که وارد فرودگاه شدیم، همسرم از من خواست یکسری لوازم ضدعفونی خریداری کنم که جالب بود که به من یک عضو تیم ملی هستم یک ماسک ندادند تا برای بچه‌هایم ببرم. به نظرم باید خودمان مراقب خودمان باشیم و این اتفاق سختی است که امیدوارم هرچه زودتر از بین برود و مردم عزیزمان با آرامش زندگی کنند.

4416

نظرات کاربران
امین هلندی
مدیر برنامه بیرانوند با ترتیب دادن این نوع مصاحبه ها میخواد دوباره فیکسش کنه و عصبانیت ما رو از دستش برطرف کنه ولی شما فعلا نیمکت بشین تا رادو بهت بازی و احترام به تماشاگر یاد بده.
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۴۶
پاسخ
15
52
همه باید فدای پرسپولیس سوگولی بشوند حتی قانون
چرا پرسپولیسی های مدعی مثل بچه ترسوها راس 30 دقیقه به سمت رختکن فرار کردند میتوانستند با وقار بروند. یعنی انقدر از سپاهان می ترسیدید.
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۳۹
پاسخ
118
46
دو ستاره واقعی
واقعا خجالت آوره ازجام گرفتن های بدون بازی تابازیهای سه بر صفر واسه یه تیم خاص اخه دیگه چقدتابلو بابا بخدا همه تیمها خسته شدن
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۲۵
پاسخ
88
43
SS
اره مشخص بود چطوری ماسک زده بودی خخخ
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۵۷
پاسخ
50
19
استقلال ایران افتخار آسیا
ان شاء الله شهر خودرو مقتدرانه شکست سنگینی به تیم جعلپولیس تحمیل خواهد کرد. نظر من 2 هیچ به نفع شهر خودرو
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۴۱
پاسخ
96
36
یک قدم جلو
ای عزیز دل، همین الانش حق رادو رو ضایع کردی. با خودت گفتی بمونم، در آسیا قهرمان شیم، بلکه سال بعدی، بهترین بازیکن سال آسیا بشم. فکرش نکردی چرا داری اینجوری بد گل میخوری
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۴۸
پاسخ
24
98
only perspolis
چیچی میخواستی جلو سپاهان بازی کنی رادو ازت بهتره آقای علرضا بیرانوند
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۹:۲۲
پاسخ
12
37
پرسپولیس تا آخر دنیا...
لُر وطنخواه است و ایرانی نژاد چون زلال چشمه ساران پاکزاد در وجود لُر سر تسلیم نیست در دل او جای ترس و بیم نیست برار شیرم وت افتخار میکم کر بیرو ..... به افتخار هرچی لره بکوب لایکو .. ادمین جان لطفا بچاپ
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴:۳۵
پاسخ
21
63
ایمان۰۴
شما و خانواده شما هم‌ مثل بقیه مردم به همه باید صورت عادلانه اگه امکاناتی وجود داره بدن
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱:۳۰
پاسخ
17
33