بیرانوند: منصوریان برای بازیکنان نفت یک کاپیتان است نه سرمربی

بیرانوند: منصوریان برای بازیکنان نفت یک کاپیتان است نه سرمربی

5271
22:33
30 اردیبهشت 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم نفت گفت: منصوریان برای بازیکنان نفت یک کاپیتان است نه سرمربی.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم نفت گفت: منصوریان برای بازیکنان نفت یک کاپیتان است نه سرمربی.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی یک بر صفر نفت مقابل الاهلی اظهار داشت: واقعاً خوشحالم که توانستیم در دیدار رفت مقابل الاهلی به پیروزی برسیم، این برد را به هوادارانی تقدیم می‌کنیم که در ورزشگاه حاضر شدند، فکر می‌کنم برای اولین بار بود که 15 هزار تماشاگر برای بازی نفت در آزادی حاضر شدند.

وی با اشاره به اتفاقات دیدار مقابل تراکتورسازی، یادآور شد: ما از اتفاقاتی که برایمان در بازی با تراکتورسازی رخ داد ناراحت بودیم اما خدا را شکر که روحیه بازیکنان برگشت، علی‌آقا (منصوریان) خیلی با بازیکنان راحت است، ما به عنوان یک کاپیتان به او نگاه می‌کنیم نه یک سرمربی.

دروازه‌بان نفت تصریح کرد: در بازی برگشت متأسفانه هواداران ما حضور ندارند اما این قول را به آنها می‌دهیم که دلشان را شاد کنیم و بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم، بازی سختی داریم اما امیدوارم بتوانیم هم ما و هم پرسپولیس راهی مرحله بعد شویم.

بیرانوند درخصوص درگیری‌ای که با امین حاج‌محمدی در جریان بازی داشت، تصریح کرد: من از تمامی بازیکنان کوچکتر هستم، در آن صحنه قصد داشتم بیرون بیایم و توپ را بگیرم، اگر حاج محمدی توپ را با زاویه بیشتری پاس می‌داد به گل تبدیل می‌شد، در هر صورت خوشحالم که پس از اتفاقی که در تبریز برایمان افتاد و جام را از دست دادیم توانستیم این پیروزی را بدست آوریم.

وی افزود: واقعاً خسته‌ایم، نفت بیشترین بازی‌ها را انجام داده اگر دعای مردم هم باشد به تیم ملی خواهم رفت و امیدوارم مزد زحماتمان را در فینال جام حذفی به دست آوریم.

 

کد/2020

نظرات کاربران
Mohsen Niazi
بیرانوند یک استعداد و یک کشف بزرگه.ما خیلی ساله یک دروازبانه خوب تو تیم ملی بعد از عابدزاده نداشتیم.باید به بیرانوند بیشتر میدان داد.اون لیاقتشو داره که شماره یک باشه.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۹:۴۶
پاسخ
0
1
hadi
دم بچه های نفت و مخصوصا منصوریان گرم.......
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۰۴:۵۵
پاسخ
0
7
امین
لیاقت پوشیدن شماره یک تیم ملی رو داره این پسر..عالیه..من که امروز با بازیش کیف کردم
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۲۵:۴۶
پاسخ
2
21
سحر
واقعن دمتون گرم! :) دم علیرضا منصوریان نیز گرم- از طرف یه پرسپولیسی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۸:۳۶
پاسخ
1
46
تاتا
جزو معدود بازیکنانی که روحیه اش مثل بازیکن های تیم های اروپایی هست باانگیزه و مبارز اصلاً DNA اش با روحیه ما ایرانیها فرق داره تو همه بازیها با تمام قوا و با انگیزه بازی می کنه و ناامید نیست
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۷:۴۵
پاسخ
1
36
محسن
به حق که بهترین جمله و توصیف رو از داش علی منصوریان داشت/مرحبا بچه ها دس خوش
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۶:۲۲
پاسخ
2
27