بیرانوند: می‌خواهم در جام ملت‌های آسیا باشم

بیرانوند: می‌خواهم در جام ملت‌های آسیا باشم

1452
14:09
12 مهر 1393
علیرضا بیرانوند، می‌گوید همه تلاشش این است که بتواند در فهرست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا قرار گیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - علیرضا بیرانوند، می‌گوید همه تلاشش این است که بتواند در فهرست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا قرار گیرد.

به گزارش وب سایت نود، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال پس از حضور در اردوی این تیم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم دوباره توانستم به اردوی تیم ملی دعوت شوم و نظر کادر فنی را جلب کنم. فکر می‌کنم که اردوی پرتغال برای تیم ملی مناسب باشد. نفراتی که در اردوی آفریقای جنوبی بودند به یاد داند که کارلوس کی‌روش تمرینات خوبی در نظر می گرفت و این اردو هم مثل همان اردوی آفریقای جنوبی خوب خواهد شد.

او ادامه داد: کاری به خط خوردن دروازه‌بان‌های دیگر ندارم. من همه تلاشم بر این بود که بتوانم به این اردو دعوت شوم و خوشحالم توانستم نظر کی‌روش را جلب کنم.

بیرانوند در ادامه گفت: همه سعی و تلاش من روی این است که بتوانم در لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا باشم. امیدوارم که مصدوم نشوم تا بتوانم به بهترین شکل به کارم ادامه بدهم.

او در پاسخ به این سوال که آیا طبق توصیه کی‌روش برای این اردو کفش‌های بارانی به همراه آورده‌اید؟ گفت: بله! همه تجهیزات لازم را به همراه آورده‌ایم.

 

2051

نظرات کاربران