بیرانوند: نفت با پرسپولیس توافق کرده اما تا منصوریان اجازه ندهد جایی نمی‌روم

بیرانوند: نفت با پرسپولیس توافق کرده اما تا منصوریان اجازه ندهد جایی نمی‌روم

25559
22:41
15 دی 1394
دروازه بان نفت تهران می‌گوید با وجود توافق این باشگاه با باشگاه پرسپولیس بر سر انتقالش در صورتی که سرمربی نفت اجازه ندهد به پرسپولیس نخواهد رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه بان نفت تهران می‌گوید با وجود توافق این باشگاه با باشگاه پرسپولیس بر سر انتقالش در صورتی که سرمربی نفت اجازه ندهد به پرسپولیس نخواهد رفت. 

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از ایسنا، علیرضا بیرانوند درباره صحبت‌های علیرضا منصوریان مبنی بر اینکه رضایت خود را جهت انتقال بیرانوند به پرسپولیس اعلام نکرده گفت: من در کیش که بودم با علی منصوریان صحبت کردیم. من از او خواهش کردم که اجازه بدهد تا به پرسپولیس بروم و دیده بشوم. اما آقای منصوریان شدیدا با انتقال من به پرسپولیس مخالف بود. در نهایت به من گفت زمانی که به تهران آمدی بیا تا ببینمت.

 وی افزود: من از علی منصوریان عذرخواهی می کنم که امروز با او تماس نگرفتم و فکر می کردم خودشان با من تماس می گیرند تا به دیدارشان بروم.

 او در باره حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: زمانی که آقای اسحاق مسئول نقل و انتقالات باشگاه نفت به من گفتند که باشگاه پرسپولیس بر سر انتقال من توافق کرده اند من فکر کردم که آقای منصوریان رضایت خودشان را اعلام کرده‌اند و به همین خاطر به باشگاه پرسپولیس رفتم تا درباره نحوه همکاری‌ام با آن‌ها و بستن قراردادم صحبت کنم. زمانی که مسئولان باشگاه نفت با آن‌ها با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدند فکر می کردم که علی منصوریان از این موضوع رضایت دارد اما همین‌جا قویا اعلام می کنم تا زمانی که علیرضا منصوریان رضایت ندهد و از من راضی نباشد حتی اگر باشگاه نفت با پرسپولیس توافق کند من به پرسپولیس نمی روم.

 او در ادامه خاطرنشان کرد: با این شرایط که آقای منصوریان راضی به انتقال من نیستند فکر می کنم حضورم در پرسپولیس منتفی باشد البته اگر در روزهای آینده علیرضا منصوریان رضایت خود را اعلام کند باز هم با باشگاه پرسپولیس مذاکره می کنم.

 بیرانوند در پایان خاطرنشان کرد: فردا به دیدار علیرضا منصوریان می روم تا درباره حضورم در تیم پرسپولیس با او صحبت کنم. باز هم تاکید می کنم اگر او راضی به این انتقال نباشد مطمئنا به پرسپولیس نخواهم رفت. من نسبت به علیرضا منصوریان تعهد اخلاقی دارم.

20441

نظرات کاربران
Ali ts
توام مثه همون محسن مسلمان پول پرستی پسر خوب بخاطر پول رنگ که چه عرض کنم شاید ادمم بکشی هنوز اون مصاحبت یادم نرفته که برگشتی گفتی من اعلام میکنم استقلالیم و برای این تیم حرمت قاعلم برو همون پرسپولیس اصن مهم نیسی تو واسه ما استقلالیا هرچی ام ک باشی رحمتی 10 پله ازت بالاتره
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۸:۰۷
پاسخ
1
0
ehsan
خیلی ببخشیدشیشتقلالیهای عزیزهنوزیادمون نرفته همین مهدی رحمتی زمانیکه دروازبان برق شیرازبودتوتهران مقابل استقلال چقدرناسزابهش گفتین که پایان بازی رحمتی گفت درجواب هوادارای استقلال سال بعدمیرم پرسپولیس که الان شده اسطوره درجه یکتون.حالاازسوزتون دارین به بیرانونددرس معرفت یادمیدین،طفلکی دوست داره بیادپرسپولیس پیشرفت کنه بیشترتودیدباشه
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۵:۰۴
پاسخ
2
3
بهنام
پرسپولیس هم تیمه !!!!! حداقل برو ی تیم خارجی !!!!!!
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۹:۱۴
پاسخ
1
1
ali
باشگاه نفت با پرسپولیس توافق نکرده شما رفتی صحبت کردی الان دیدی اوضا ممکنه خراب بشه و بمونی رو هوا اینجوری از تعهد اخلاقی حرف می زنی.
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۹:۵۵
پاسخ
1
1
4444
چطور یحیی که از پرسپولیس اخراج شد ( چه زمانی که بازیکن بود چه الان که مربیه) حق داره به استقلال بازیکن نده ولی منصوریان حق نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۹:۴۱
پاسخ
1
2
4444
به نظر من برو پرسپولیس چون دوتا بازی که انجام بدی میشی اسطوره ی پرسپولیس و اصلا پرسپولیس تو را به این درجه از فوتبال رسونده همین عابدزاده تو استقلال ساخته شد ولی قدرشو ندونستن یا شایدم اون قدر ندونست بعد رفت شد اسطوره قرمزا
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۸:۳۸
پاسخ
1
1
حامد استقلال
علیرضا منصوریان رو که ندادید به استقلال،حالا اگر مردید اینم ندید به جام ندیده ها
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۶:۴۴
پاسخ
27
19
پرسپولیسیییی
اگه میشد نیلسون بیاد خوب بود! خصوصا تو این زمان کم که به یک دروازه بان باتجربه که جواب خودش رو پس داده نیاز داریم.. بیرانوند دو تا مشکل داره.. یکی اینکه تعصب و شور خاصی نسبت به پرسپولیس نداره، و دیگری اینکه از لحاظ شخصیتی چندان پخته نیست و نمیتونه تبدیل به یه دروازه بان بزرگ بشه..ولی قطعا از سوشا و صادقی بهتره..
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۸:۲۱
پاسخ
8
18
2حنجره
ی چیزی میخوای هر کی باشی باشبرانکو مثل منصوریان نیست بهش پیامک بدی ک دیدی تیم ملی دعوت شدم بای بای از این حرفا از گابریل دوست داشتنی تر که نیستی اونو خط زد هر کاری هم میکنیم نمیشه بیاد دوباره این تو تیم خودت یکی از بهترین ها پیام هستش ولی حرکت های زدش از چشم برانکو افتاد
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۶:۵۴
پاسخ
7
21
alireza
مازا فازا؟
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۱:۲۱
0
1
shayan
باید افتخار کنی اصلا نميخوایمت دروازه بانی که واسه پرسپوليسي شدنش شرط گذاشته
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۲۰:۲۸
پاسخ
19
14
سجاد
به نظر من بیرانوند بزرگ شده لرستانه.لر تو مرام و مردانگی کم نمیاره. به قول خودش 10 ساله تو نفته .و هرچی رو داره از این منصوریان هم تو تیم ملی جوانان و هم تو نفت داره.الان بدون اجازه منصوریان رفته باشگاه پرسپولیس کمی دور از انصافه.تنها تشکر از منصوریان موندش تو تیم نفته.همین وسلام
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۴۳:۳۵
پاسخ
38
40
ALIIIiii
مگه منصوریان بیرانوند رو کشف کرده بیرانوند قبل منصوریان توسط گل محمدی و فرکی هم بازی داده می شد
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۹:۳۸
2
0
محمدعلی
جوگیرنشو.فوتبال حرفه ای شده چراجلوی موفقیت یک جوان ساده دل وصادق رامیخواهیدبگیرید؟
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲:۲۵
1
0
توپخونه آبی
تا دیروز میگفت ایشالا با علی منصورمیرم استقلال حالا داره از علی منصور اجازه میگیره بره پرسپولیس. سرزمین عجایب اینجا
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۴۱:۲۲
پاسخ
16
61
رایان۰۴
یه لطفی بکن تو از تعهد و مردونگی و غیرت و از جور چیزا حرف نزن میخوای بری برو فقط بحث رو کوتاه کن بیرانوند جان
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۳۶:۵۱
پاسخ
16
43
بهنام (عاااااااشق واقعی می روش)
دمت گرمممممم که در عین علاقت برای سنگربانی در پرسپولیس اخلاقو جوانمردی هم رعایت می کنی رفیق
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۲:۲۳
پاسخ
13
44
استقلال سرور چهار پولیسه
حال چهار پولسیا پریدن داره مبلغیم که بیرانوند برای انتقال پیشنهاد داده رقم بالایی هست خخخخخخخخخخ
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۱۶:۰۶
پاسخ
62
30