بیرانوند: پرسپولیس دشمن شاد شد

بیرانوند: پرسپولیس دشمن شاد شد

29392
12:46
12 آبان 1397
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس امروز دشمن شاد شد ولی این افراد فقط تا فردا می‌توانند شاد باشند؛ چراکه ما باز خواهیم گشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس امروز دشمن شاد شد ولی این افراد فقط تا فردا می‌توانند شاد باشند؛ چراکه ما باز خواهیم گشت.

 به گزارش وب سایت نود، علیرضا بیرانوند در پایان دیدار پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز، در جمع خبرنگاران گفت: از این اتفاق خیلی ناراحت هستم اما می‌خواهم بگویم پرسپولیس دشمن شاد شد و دشمنانش الان شاد هستند، اما آنها فقط تا فردا می‌توانند شاد باشند چراکه ما بازمی‌گردیم از هواداران و پیشکسوتان می‌خواهم انرژی مثبت بفرستند، ما می‌توانیم برگردیم و قطعا باز خواهیم گشت. هواداران نگران نباشند. این قول را به آنها می‌دهم که می‌توانیم مقابل ۱۰۰ هزار هوادار شادی را به تیم بدهیم. شما دیدید در نیمه اول کاشیما چیزی برای گفتن نداشت.

او افزود: تنها مشکل بازی رفت این بود که کاشیما از انرژی هوادارانش استفاده کرد. همه دیدند که ما می‌توانیم در آزادی اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم و مقابل حریفان بزرگتر به بازی بازگشتیم، مقابل الدحیل و السد به بازی برگشتیم. به شما قول می‌دهم که در بازی برگشت اتفاق خوبی بیفتد. بازهم می‌گویم اجازه ندهید دشمن شاد شویم و این تیم پتانسیل قهرمانی دارد. ما در رختکن احساس کردیم در نیمه دوم می‌توانیم گلزنی کنیم و یک مقدار تمرکزمان را از دست دادیم. امیدوارم بتوانیم در برگشت جبران کنیم.

گلر پرسپولیس در مورد اینکه آیا اختلاف ساعت دو کشور و مسئله داوری در این نتیجه تأثیر گذاشت، خاطرنشان کرد: همین الان که مصاحبه‌ای داشتم گفتم گل دوم به نظر صد درصد آفساید می‌رسید. بازیکن این تیم و توپ دوم که ارسال شد در آفساید بودند. مسئله دیگر هم آب و هوای اینجا بود که ما را خیلی اذیت کرد، هنگام صرف صبحانه بازیکنان می‌گفتند وقتی ساعت ۲ بیدار شدند دیگر تا ساعت ۷ نتوانستند بخوابند. ما ساعت ۱۱ به وقت ژاپن می‌خوابیدیم که همزمان با ساعت ۵ عصر تهران بود. به این وضعیت عادت نداشتیم. واقعا شرایط عجیبی بود و قرص خواب می‌خوردیم. هتل هم ما را اذیت کرد؛ چراکه یک ساعت و ۳۰ دقیقه با ورزشگاه فاصله داشت و انگار از تهران تا قم در مسیر بودیم. در این دو سه روز ما هفت بار این مسیر را رفتیم و برگشتیم. امشب به دبی بازمی‌گردیم و چند روز آنجا تمرین می‌کنیم و سپس به تهران می‌رویم تا آماده بازی برگشت شویم.

بیرانوند در مورد اینکه به نظر می‌رسد او از موضوعی دلخور است و جوری صحبت می‌کند که انگار برخی علاقه‌ای به قهرمان شدن پرسپولیس نداشتند، گفت: همین الان در صحبت‌هایم گفتم امروز اتفاقی افتاد که پرسپولیس دشمن شاد شد. از قبل هم این مسئله را می‌دانستند و خیلی هم دوست داشتند این اتفاق بیفتد، اما آنها فقط تا فردا شاد باشند. ما بازمی‌گردیم. این افراد از بازی با الدحیل شاد بودند اما درنهایت غمگین شدند.

او در مورد اینکه او به دنبال انتخاب به عنوان بهترین بازیکن آسیا بوده است، تصریح کرد: اولین هدف من کسب قهرمانی است. تا وقتی قهرمان نشدیم به سایر مسائل فکر نمی‌کنم. تیمی که قهرمان نشود نمی‌تواند برای مرد سال آسیا کاندیدا داشته باشد. خیلی زحمت کشیدیم و زجر زیادی را متحمل شدیم. یک بازیکن هم از دست دادیم، دفاع راست نداریم و مجبور هستیم دفاع وسط‌مان را در دفاع راست استفاده کنیم. شایان مصلح در خیلی از بازی‌ها به میدان نرفته است و شرایطمان خیلی خیلی سخت است. کادر فنی باهوشی داریم و بازیکنان نشان دادند توان بازگشت داریم. از هواداران می‌خواهم از ما حمایت کنند. کاشیما چیزی برای گفتن نداشت و از قدرت هوادارانش استفاده کرد. هواداران این تیم در طول بازی به شکل عجیب و غریبی به تشویق و حمایت از تیم خود می‌پرداختند. ما هم هوادارانی داریم که از آنها بهتر هستند و تلاش می‌کنیم که در بازی برگشت جبران کنیم.

گلر پرسپولیس در مورد اینکه چرا پرسپولیس اخطار و اخراج بی مورد زیاد دارد، گفت: امروز می‌خواستیم محکم بازی کنیم؛ چراکه کارت‌ها بخشیده شده بود، آنها واقعا قوی بودند و از لحاظ فیزیکی کیفیت زیادی داشتند. بیش از همه از آب و هوا ضرر کردیم.

 

2051

نظرات کاربران
محمد بیرانوند نه علیرضا بیرانوند
اول میگه اونا چیزی برا گفتن نداشتن و از قدرت هواداراشون استفاده کردند. در ادامه میگه انها واقعا قوی بودند و از لحاظ فیزیکی کیفیت بالایی داشتن!!!! آخرش قوی بودن یا ضعیف!؟
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹:۴۹
پاسخ
0
7
Pouya
دلم واسه بیرو سوخت گل اول شجاع نمی خورد تو دستت بود گل دوم هم یجایی رفت که دیگه ... نمیگم پرسپولیس لایق برد بود لایق مساوی هم نبود ولی ما میتونیم مطمئنم میتونیم کری الکی نمیخونم ولی قرعه کشی خوردیم به الدحیل گفتن شما نرید بازی اگه برید ۷ یا ۸ میخوری رفتیم بردیم گفتن اگه میتونید السد رو بزنید السد خیلی قوی تره زدیم حالا میگن ژاپن باختیم قبول ولی ما همون تیمیم با دست بسته ولی پر انرژی برای تاریخ سازی
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸:۴۹
پاسخ
7
1
کینگ شفر
فعلا یه نصف ستاره بزنید تا بازی برگشت:))))
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳:۴۵
پاسخ
9
18
زهرا
بروبابا خجالت بکش ...تمام ایران روبسیج کردند تاآب تودلتون تکون نخوره....اونوقت ازدشمن شاد بودن حرف میزنه.... برو تمرین کن که بازی برگشت ازاین گلای مسخره نخوری....
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴:۰۰
پاسخ
11
27
استقلال سلحشور
اینو باش تازه یه گل را هم براتون نگرفتن واگرنه سه برهیچ میباختید من میدونم از کووووجا ناراحتی میخواستی تو این بازی گل نخوری تا اسمت بره واسه اسیا ولی حیف که نشد اوخی
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۰۹
پاسخ
10
19
MRS
خدایا معجزه کن دوباره ملیونها ایرانی و شاد کن آمین
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸:۵۹
پاسخ
28
8
بی منطقی ممنوع
از این میلیونها ایرانی منو حذف کن . دوست دارم به بدترین شکل ببازید .
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶:۴۴
2
14
ليلى
برميگرديم برميگرديم برميگرديم
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴:۰۰
پاسخ
18
13
محسن
از پياده رو برگردين ، نامه هم بنويس
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵:۴۹
1
9
mamad
من خیلییییییییییییی خوشحالم علیرضا جان تن من مباد و دشمن شاد کن باد
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۵۸
پاسخ
6
19
پرسپولیس محبوب دلها
مهم نیست دشمنان تیم مهم خودمونیم که امید داریم به بازی برگشت و به اینجایی که الان هستیم افتخار میکنیم
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶:۴۱
پاسخ
23
8
سرخ
دقیقاً... چون نیم قرن در حسرت همین شنیدن سوت فینال اسیا بودیم ....
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱:۵۵
2
9
ss
باشه تو راست میگی
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۴:۲۸
پاسخ
5
20
سپهر عارفیان
نیمه اول پرسپولیس خیلی عالی بود ، من فکر کردم نیمه دوم کار تمومه ولی نیمه دوم یک پرسپولیس دیگه رو دیدیم واقعا عجیب بود! علیرضا جان در این بازی خوب نبودی عزیز ولی بهت افتخار میکنیم تو طلای پرسپولیسی. به امید قهرمانی با 100 هزار تماشاگر به تیم ژاپنی میفهمونیم هوادار یعنی چی. تا همین جا هم دست و پای همه بچه های پرسپولیس رو میبوسیم و از همه شما ممنونیم با دست خالی با ارتش کاملا مجهز سامورایی جنگیدید و آبرو ریزی 6 تایی نکردید باخت 2 بر صفر اصلا خجالت نداره و امیدوارم تو ازادی جام قهرمانی رو بالای سر ببرید.
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳:۱۰
پاسخ
15
12
kamyar
یمدت جوگیر شده بودی چندتا توپ گرفتی ولی تو این بازی به خودت اومدی و هرچی توپ اومد نه نگفتی
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲:۳۵
پاسخ
16
38
هوادار
تا مادام که ماهوادار هستیم نمی ذاریم هیچ کس از این باخت خوشحال یا شاد شودما در ورزشگاه ازادی و در کشورمون منتظر عزیزان ژاپن هستیم تا به همه بفهمون پرسپولیس با همه تیم های ایران و اسیا فرق دارد وقتی ما می خواهیم قهرمان اسیا شویم واین قهرمانی روبه کاپیتانمون تقدیم کنیم هیچ چیز وهیچ کس نمی تونه جلوی مارو بگیره و ما بایداین کارو بکنیم وما باید حتما قهرمان اسیا شویمو ما انتقام باخت از ژاپن میگیریم و ما باید قهرمان اسیا شویم
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲:۲۱
پاسخ
16
10
b.r.a.n.k.o
احسنت .درست. انشالله بازی برگشت بهشون نشون میدیم تماشاگر یعنی چی.همه ی ما منتظریم جام را بالای سر سید جلال ببینیم وانشالله یک معجزه ی دیگر توی آزادی رخ میدهد.
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵:۱۴
7
1
رائول
همان طور که حادثه ملبورن رخ داد، میشه دوباره حادثه و معجزه مثبت دیگه ای هم رخ بده
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰:۰۵
پاسخ
21
11
مختار
شما دشمن شاد نشدید بلکه به غرور کاذب و بیجای خود باختید. خود شیفتگی تا به کی؟ تیمهای پرسپولیس، استقلال و سپاهان همیشه از خود تعریف کرده اند در حالی که در مقابل تیمهای صاحب نام چیزی ندارند و این غرور بی مورد دشمن آنهاست. خدا هم هرگز از افراد مغرور خوشش نمیاد. مطمئن باشید اگر به خود بنازید باز در بازی برگشت شکست خواهید خورد. این حرف منو بخاطر بسپارید تا یک هفته دیگه نتیجه را ببینید.
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷:۲۵
پاسخ
10
19