بیگ زاده: قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم

بیگ زاده: قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم

2241
10:00
17 آبان 1396
هافبک تیم فوتبال نفت با بیان اینکه قصد خداحافظی در پایان فصل را ندارد در مورد بخشیدن بخشی از طلبش به استقلال گفت: این کار را به خاطر هواداران انجام دادم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال نفت با بیان اینکه قصد خداحافظی در پایان فصل را ندارد در مورد بخشیدن بخشی از طلبش به استقلال گفت: این کار را به خاطر هواداران انجام دادم.

به گزارش وب سایت نود، هاشم بیگ زاده در خصوص شرایط این روزهای نفت تهران گفت: متاسفانه مشکلات نفت تمامی ندارد و آینده خوبی برای این تیم وجود ندارد. البته ما بازیکن تیم هستیم، تمرین می کنیم و باید مقابل حریفانمان به میدان برویم، اما اختلافات بین آقایان گل‌محمدی و جهانیان شرایط را برای نفت سخت کرده است.

وی تاکید کرد: جهانیان دو میلیارد برای تیم هزینه کرده اما به یک باره گل‌محمدی می گوید او سمتی در نفت ندارد. حالا او چطور باید این مبلغ را دریافت کند، باید مسئولان پاسخگو باشند. این مسئله باعث دلسردی جهانیان شده و اگر شرایط همین طور ادامه پیدا کند او هم دیگر انگیزه ای برای کار در تیم نفت را نخواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که چک ۷ بازیکن نفت نقد نشده است، آیا شما هم جزو آن ۷ نفر بوده اید، گفت: در جریان نقد شدن چک همبازی هایم نیستم اما باید بگویم من اصلا چکی دریافت نکرده ام که نگران نقد شدن یا نشدنش باشم.

بیگ زاده در خصوص حذف احتمالی نفت تهران از لیگ قهرمانان گفت: ما به عنوان بازیکن دوست داریم در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم و آن کسانی را که سنگ اندازی می کنند و مشکل برای تیم به وجود می آورند، به خدا واگذار می کنیم. امیدوارم مسئولان ورزش کشور مشکلات نفت را هم برطرف کرده و این تیم بتواند در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد یا حداقل اجازه دهند جهانیان کارش را انجام بدهد تا بتوانیم روزهای خوبی در نفت داشته باشیم.

هافبک نفت درباره بخشیدن نیمی از طلبش به استقلال گفت: من این کار را اول به خاطر هواداران و بعد استقلال انجام داده ام. بعد از جلسه ای که با توفیقی داشتم ۵۰۰ میلیون از طلبم را بخشیدم تا به هوداران بگویم برای آنها ارزش و احترام قائلم و دوست ندارم تیم محبوبم از لیگ قهرمانان حذف شود، ولی امیدوارم مسئولان استقلال به قول هایی که بابت بقیه طلبم داده اند پابرجا باشند، زیرا برخی ها حتی از صد میلیون طلبشان هم نگذشته اند ولی من به خاطر هواداران و موفقیت استقلال بخشیدم تا این تیم حضوری پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا توفیقی قول صد درصد داده است تا مطالبات شما پرداخت شود، گفت: در جلسه ای که با او داشتم قول حتمی داد که در تاریخ های مقرر چک های من پاس شود.

بیگ زاده در پاسخ به این پرسش که موعد چک های شما بعد از سال ۹۶ است یا خیر، گفت: طبق قراری که با توفیقی گذاشته ایم ۳ فقره چک من باید تا اواسط اسفندماه پاس شود.

هافبک نفت در خصوص حضور شفر و تغییرات استقلال گفت: آبی پوشان با سرمربی آلمانی خود روند رو به رشدی داشتند. آنها تیم ما را بردند و حالا با تمریناتی که انجام می دهند به دنبال این هستند تا در ادامه لیگ نتایج قابل قبولی کسب کنند.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که گفته شده است پایان این فصل قصد خداحافظی از فوتبال را دارید، گفت: من اهل خداحافظی نیستم و تا روزی که بتوانم همپای جوان ها بازی می کنم و مطمئن باشید در پایان فصل از فوتبال خداحافظی نخواهم کرد.

 

2051

نظرات کاربران
صالح
فوتبال قصد خداحافظی از تورو داره. به درد هيچ تيمی نخوردی هاشم جان. معلوم نشد چرا انقدر پول گرفتی فقط. هميشه سر بزنگاه مصدوم و محروم...
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸:۵۹
پاسخ
1
19
امید اول قهرمانی تیم دسته سه
تو بزرگ ترین اسطوره استقلال هستی امیدوارم روزی سرمربی تیم دسته سومی ما بشی
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲:۲۲
پاسخ
9
17
mehrab
مرسی که شرایط رو درک کردی ..
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴:۰۹
پاسخ
4
8