تابش:‌ از مذاکره کی‌روش با پرسپولیس اطلاعی ندارم

تابش:‌ از مذاکره کی‌روش با پرسپولیس اطلاعی ندارم

20186
11:13
04 تیر 1398
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در حال حاضر برای جذب بازیکنی با باشگاهی وارد مذاکره نشده‌ام.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مسعود تابش در مورد اینکه گفته می‌شود کی‌روش استنلی مهاجم برزیلی فصل گذشته سپاهان مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار دارد،‌گفت: کی‌روش بازیکن ما در فصل گذشته بوده است و دو سال هم زیر نظر امیر قلعه‌نویی کار کرده است. کی‌روش مورد نظر ما است و مشغول مذاکره برای ادامه همکاری او هستیم اما در ارتباط با اینکه آیا با باشگاه‌های دیگر صحبت کرده یا نه، چیزی نمی‌دانم و اطلاعی ندارم. ما هم این مسائل را می‌شنویم اما در این مورد هیچ چیز مستندی وجود ندارد و صحبتی قطعی از سوی خودش یا مدیر برنامه‌هایش نیز با ما نشده است. به هرحال او قراردادش به ما تمام شده و خودش انتخاب می‌کند که به کجا برود. 

تابش در مورد اینکه گفته می‌شود نام اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای ذوب‌آهن به عنوان گزینه‌ای برای  جانشینی کی‌روش استنلی مطرح است، گفت: من در مورد نام خاصی صحبت نمی‌کنم به صورت کلی می‌گویم اگر بخواهم با بازیکنی مذاکره کنم او باید یک بازیکن آزاد باشد. بازیکنی که تحت قرارداد یک باشگاه قرار داشته باشد، به هیچ وجه اخلاقی و حرفه‌ای نیست که بخواهیم وارد مذاکره با او شویم. همانطور که خودم هم دوست ندارم اگر بازیکنی تحت قرارداد سپاهان است باشگاه دیگری با او صحبت کند. 

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه گفت:در حال حاضر با حدود 8 تا 9 بازیکن در حال مذاکره هستم تا در نهایت سه بازیکن را جذب کنیم.  تمام این بازیکنان آزاد هستند. اگر بازیکنی تحت قرارداد یک باشگاه باشد حتی اگر از قراردادش 6 ماه باقی مانده باشد، من مستقیماً‌ با باشگاه او صحبت می‌کنم و به هیچ وجه با خود بازیکن وارد مذاکره نمی‌شوم، در حال حاضر هم برای جذب بازیکنی با باشگاهی وارد مذاکره نشده‌ام.

وی در مورد بازیکنانی که قرار است در آینده جذب سپاهان شوند، گفت: بازیکنانی را که  تا به حال جذب کرده‌ایم تک تک‌شان مورد درخواست و نظر امیر سرمربی تیم و همکاران او در کادر فنی بودند و من هم از یارگیری انجام شده بسیار راضی هستم. همانطور که گفتم ما با تعدادی از بازیکنان مشغول مذاکره هستیم تا در نهایت دو یا سه بازیکن را به خدمت بگیریم. بر اساس برنامه ارائه شده قصد داریم در پست مهاجم و همچنین خط هافبک بازیکنانی را به تیم اضافه کنیم. 

مدیرعامل سپاهان در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم، پیش از شروع فصل جدید گفت:‌ بحث یک بازی مقابل تیم  پدیده مطرح شده که در این مورد هنوز چیزی به صورت مکتوب به من اعلام نشده است اما به طور کلی چند بازی تدارکاتی خوب در برنامه پیش بینی شده که باید در مورد آن‌ها جلسه بگذاریم و تصمیمات لازم را بگیریم. 

تابش در مورد آمادگی نقش جهان برای میزبانی از بازی‌های بین المللی فوتبال کشور گفت:‌ ما اقدامات خوبی در زمینه الکترونیکی کردن گیت‌ها، فروش اینترنتی بلیت‌ها، نصب دوربین‌های مدار بسته با کیفیت در داخل و بیرون ورزشگاه، دسترسی‌ها، پارکینگ‌ها و... را در نقش جهان انجام داده‌ایم، معتقدم ورزشگاه مدرنی را در اصفهان داریم که می‌تواند در فصل آینده میزبان خوبی برای بازی‌های بین المللی به خصوص بازی‌های تیم ملی ایران باشد.

2051

نظرات کاربران
محمدرضا
کلا تو اصفهان مخصوصا ذوب آهن همه چیز سر جاشه هر فصل کلی بازیکن جدا میشن اما ذره ای توی کیفیت و ثبات ذوب اختلالی ایجاد نمیشه. در حال حاضر به نظرم حرفه ای ترین باشگاه ایران و حتی غرب آسیا هستن چون بودجه ای از خارج فوتبال به اون صورت ندارن.بدهی ندارن. ورزشگاه دارن.تیم حاشیه نداره و کلا عالیه.از لحاظ افتخارات هم آخرین تیمی بودن که با مربی ایرانی به فینال آسیا رسیدن.
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶:۲۰
پاسخ
13
82
علیرضا م.
چندتا از دوستان پرسپولیسی در مورد هزینه‌های سپاهان نظر داده بودن که ارجاعشون میدم با هزینه ۱۱۰ میلیاردی که مدیرعاملشون گفت!!! با ۲۸ میلیارد هم مربیشون دورشون زده، الان عقده‌هاشون رو به بقیه نسبت میدن. امثال تیم سپاهان با ۲۸ میلیارد ۱۱ تا بازیکن اصلیشون رو می‌خرن! چون پول مفت بهشون تزریق نمبشه و فقط هم یه تیم فوتبال نیست کل باشگاهشون! الان مدیرعامل اونا توی اداره‌ی یه تیم فوتبال مونده، نمی‌فهمن باید به امثال تابش که با همون بودجه ۲۰-۳۰ تیم رو توی رشته‌ها و رده‌های مختلف اداره می‌کنن چقدر احترام بذارن. شماها فقط ساکت باید، برید ببینید برانکو دیگه چی میگه :) از امسال هم بهتره به جای قرمز زرشکی بپوشید، به هر حال برانکو بهتون گفته زرشک :))
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۰۱
پاسخ
83
49
امیرحسین پرسپولیسی
شما سپاهانیام فقط دنبال هوچی گری هستید.همین برانکو چندسال حسرت به دلتون گذاشت
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲:۰۲
24
35
عشقممم نیمار
شیش_پولیس ک عادت داره بازیکن باشگاه دیگ رو با روش های مختلف باش قرارداد ببنده :-P منشا بازیکن پیکان ک یادتونه ؟؟:-P اما خدا کنه اگ عشق_تقلال کاوه رضایی نتونست بگیره ..کیروش استنلی بگیره:-)
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸:۰۰
پاسخ
116
22
سید محمود
صیاد منش چطور گرفتین بلبلی چی؟پاتوسی هم که.... پرسپولیس تو پست مورد نیاز بازیکن میگیره نه فله ای
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱:۰۶
9
29
جواد خرم آباد
بازیکن بی اخلاقیه وفقط سرزنه،ارزونی خودتون اوساگونا بهتره
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴:۳۱
پاسخ
25
112
قرمزسبزی
خیلی از بازیکن ها بی اخلاقند مهم اینه . اگه تو تیم سوگولی باشه کمیته اخلاق کاری باهاش نداره
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶:۱۷
68
34
حمید
کیروش استنلی سه بار تاحالا با تیم ما وارد جنگ شده،عمرا بیاد.میخوان با چسبوندنش به پرسپولیس قیمتشو‌ببرن بالا،آخرشم میمونه سپاهان با پول بیشتر
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲:۰۷
پاسخ
24
161
RED MRE
یکی دیگه از خوبا ... یکی دیگه از مدیرای صادق وراستگو مثل عرب خودمون. همه مدیرای ورزشی ما کاملا با شایسته سالاری به جایگاه فعلی رسیدن،مدیونین اگر غیر این فکر کنید.
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳:۴۴
پاسخ
15
149
سپــاهان
کاری با مدیرای شما ندارم ولی بد نیست یک بار رزومه تابش رو بخونی..
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۲۱
48
34
a
کی روش با سیستم پرسپولیس سازگار نیست بدرد استقلال میخوره که تاکتیک بکش زیرش و اوت دستی تاکتیک اصلیشونه...
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۴۰
پاسخ
41
170
ابی دوستاره
نکشیمون تاکتیکی :")
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۰۶
111
47
غــرش طــوفــان زرد
تابش عزیز.. پیروز باشی..
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۴۵
پاسخ
116
36
Abedi
کیروش استنلی فقط برای تاکتیک قلعه نویی مناسبه امیدوارم حالا که سپاهان هم تو آسیا بازی داره سپاهان کیروش استنلی رو نگه داره چون خوب بلدن ازش استفاده کنن مطمئنا بیاد تو استقلال و پرسپولیس درخشش کافی رو نداره من خودم هوادار استقلالم ولی دوست ندارم استنلی به جز قلعه نویی با کسی کار کنه هم لیگ جذاب میشه هم تو آسیا بهتر نتیجه میگیرن
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۳۴
پاسخ
29
90
هتریک قهرمانی کابوس آبیایی
یارو بازیکن آزاده بازیکن شما نیست که بخواین اطلاع داشته باشین و رضایت نامه بدین.
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹:۲۱
پاسخ
26
88
طوفان زرد آســیا
تابش: به هرحال او قراردادش با ما تمام شده و خودش انتخاب می‌کند که به کجا برود. دوست عزیز پرسپولیسی!! حداقل یک بار متن رو بخون و بعد نظر بده..
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۴۳
36
33
10-10-3
خخخخ خودتون خندتون نگرفت این آقا نتونسته بشاررو نگه داره حتی حاجی انصاری هم داره میره بعد فکر میکنی میره سراغ کیروش این برای بشار یک برگه خالی آورد گفت این رو امضا کن هوادارها گیر ندن میخواهند با پرسپولیس بازار گرمی کنند تا پول بیشتری بگیرند
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۴۳
پاسخ
8
89
پرسپولیسیم
فک کنم قطعا باید جذب بشه، چون علیپور با افتخار و حرمت از جمع ما جدا میشه و برای ساختن اینده ای روشن به اروپا میره، جایی برای اقای خیریت هم نداریم در نتیجه نیاز به یه مهاجم شش دانگ گلزن داریم..... متشکرم
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۰۸
پاسخ
79
90
مسعود هاشمی
در جواب دوستان جعلپولیسی هوچیگر عزیزانم سرمربی شما قد کل بودجه سپاهان پول میگرفت اونوقت ما اسممون بد در میره سر مربی شما از کیروش هم دسمزد بیشتر میگرفت خدایی با چه رویی نظر میدین سرتون زیر برف کردین فکر کردین کسی نمیبینه حیفه پول بیت المال که اینجور حیف میل میشه تازه طلبکار هم هستین
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۱۷
5
20
سید محمود
جا برا فرشاد بود ولی برا طارمی نیست.خوب شد این چند سال برانکو رو داشتیم وگرنه کارشناسانی امثال شما تیم رو نابود کرده بودن.الکی نظر میدن مثلا ما هم بلدیم نظر بدیم
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶:۵۲
8
61
لیلا
شخصیته که آدما رو از هم متمایز می کنه نه صرفا تخصص. یکی میره مثل علیپور همه براش ایستاده کف می زنن، یه عده هم می رن با خواری و خفت، هیچکس نمی خواد اسمشونم بیاره. منم اسمشونو نمی یارم. شما هم نیارین!
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶:۳۲
0
51
علی
بله بیت المال در اختیارتونو هر کیو میخاید میخرید مربیتون ۳۰ میلیارد بازیکناتون چند ده میلیارد
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳:۱۵
67
22
Ali
کسی که این حرفو بزنه قطعا بچه ساله.کی روش در حد سپاهانه.پرسپولیس بکش زیرش بازی نمیکنه.کیروش بلد نیس یه استپ کنه.فقط یه کله داره
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰:۵۰
30
58
ساوالان
طارمی صد بار از ایشان بهتر و ارزانتره؟ می دانم مثل ژاپنی ارزو دارند طارمی به پرسپولیس نیاید؟
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷:۴۵
24
62
11
کیروش با سپاهان قرارداد میبنده چون فعلا در امد یه چاه نفت را گذاشتن برا استقلال و سپاهان
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱:۳۹
38
64
rezaya
همچین چیزی امکان نداره نه ما میخوایم نه میتونیم اندازه سپاهان بهش پول بدیم که بیاد استنلی یا همون سپاهان میمونه یا میره تیمای عربی فقط سپاهان و استقلال میتونن با اونا رقابت کنن
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴:۴۲
29
55